Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Cestování adopťáků autem - jakým?

Pokec jen tak o všem možném

Re: Cestování adopťáků autem - jakým?

Příspěvekod Rosťa-OV v 28 pro 2009 22:29

tak holky...POLICAJT nesem a nebudu asi nikdy,bo byste nevyjely ani z garáže,nebo z místa kde parkujete bez toho,aniž bych vás pokutoval :21: :24: ...já vám udělám foto jak to má vypadat,jó !!! a líbilo se to i Deirdre,když tu byla na srazu z Irska !!! jen to není ještě hotové dle mých představ-nebyl čas a prachy na to,tak vydržte a uvidíte........ ""1-()
Rosťa-OV

Příspěvekod Girlie v 29 pro 2009 01:53

Rosti nepruď jo!!! To co ty u policajtů neukecáš, tak my ženské zvládneme levou zadní. ;)
Girlie

Příspěvekod Petra v 29 pro 2009 08:59

Rosťo to se vám bude líbit :D - na cestu z Kacanov do Brna jsem vymontovala sedačku pro spolujezdce a podlahu obložila matracemi, děti přivázala k zadním sedadlům aby nezlobily a Holy měl pro sebe 1/3 vozidla. Nemám kombík ale zdá se mí to dost speciální. To by i policajt koukal. :shock: Mužíček koukal taky, když přijek z práce, rodinka pryč a na terase kus auta :109:
Petra

Příspěvekod Magda v 29 pro 2009 10:14

Hele, Rosťa se nám probudil, z dlouhého spánku, a hned do nás... :lol:
Kdyby jsi se radši kouknul, že Šéfovi přijede příbuzný z Irska, a náležitě ho přivítal, nebo by jsi taky mohl poslat nějakou fotečku Šéfa, v novém autě ;)
A pamatuj, my ženský to vždy nějak okecáme, viz. já před lety, Karolínu za krkem, Benjamín na přední sedačce, cígo v ruce a policajti...Byli tak vykulený, že mě nechali jet, aniž by chtěli doklady, poprvé totiž viděli naháče :lol:
Magda

Příspěvekod Rosťa-OV v 29 pro 2009 16:21

jo,jo,ženské....to znám...mini na prdeli,výstřih až po pupek,všude ůbez" bo je horko a POLICAJT nevěří tomu co vidí :21: :24: !!! stačí vedle takové zastavit na křižovatce u semafóru,a rázem nevíte jak vypadá "zelená".....na semafóru ""1-() :24: :24: :24:
Rosťa-OV

Příspěvekod Rosťa-OV v 29 pro 2009 16:25

Tak sem dnes pořídil nějaké to foto ""mobilem"" jak to má,nebo by mělo vypadat na tom a v tom autě,ať ste v obraze fšici a zítra ve středu to tu picnu-neska mi to už nevyjde,bo musím do továrny !!! :cry: Ale nechci nikomu prudit do sjedomí a do toho,jak to chce mít.... :13:
Rosťa-OV

Příspěvekod Petra v 30 pro 2009 08:40

Rosťo je jasný, že nám jen dobře radíte, ale my holky to máme jinak od přírody. My na všechno jdem přes intuice /§9:) /§:3) ((14:))
Petra

Příspěvekod Rosťa-OV v 30 pro 2009 09:09

tak jak sem slíbil,sem včera udělal to foto jak si představuji Já reklamu na Greyhounda a jak by to mělo být v autě odděleno od prostoru pro cestující.Podotýkám,že stejně sem to měl i v předchozím autě.....není to žádná šílená investice ! ještě na to moje auto přijde lepka na reklamu adopce,ale to až bude tepleji neboť nemám garáž a v mrazu a chladu by lepky nemusely držet - až to bude,tak zase vložím foto. A jinak na http://www.autolepky.cz vám vyrobí za velmi přijatelnou cenu cokoli co se dálepit na auto dle vašeho návrhu a ve velice krátké době ! já si to u nich nechal dělat taky . Takže teď tady vložím foto,doufám,že sem to ještě nezapoměl a bude to umět ! ""1-()
Rosťa-OV

Příspěvekod Rosťa-OV v 30 pro 2009 09:16

a teďko ještě to oddělení prostoru miláčka od lidí v autě ...
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Rosťa-OV

PředchozíDalší

Zpět na Kavárnička