Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Cestování s pejskem po Praze

Pokec jen tak o všem možném

Cestování s pejskem po Praze

Příspěvekod Solejka v 01 říj 2009 17:30

Tak jsem to nakonec vypátrala. Lístek pro pesana po Praze stojí 26 Kč. Pokuta je 200 Kč, při zaplacení na místě 100 Kč.

(200 Kč - přirážka při nezaplaceném přepravném (za zavazadlo a psa), která se snižuje na 100 Kč, když je zaplacena na místě kontroly, nebo nejpozději 15. kalendářní den ode dne kontroly v doplatkové pokladně. Přirážku v doplatkové pokladně je možné zaplatit nejdříve následující pracovní den od 13.00 hod.)

A jak to děláte vy? :)))))
Solejka

Re: Cestování s pejskem po Praze

Příspěvekod Kateřina v 01 říj 2009 17:47

Týjo, tak to je paráda :lol: já jsem to hledala na oficiálních stránkách, ale nemohla jsem to najít. Tak díky za info. Zítra jedem k vetovi, tak to asi prubnem. Protože platit za psa 26 Kč, který je podle mě docela skladný je podle mě fakt zlodějina. Hlavně když člověk jezdí často. Navíc tak neforemná a velká věc jako kolo jezdí zadarmo. Takže Solejko, díky moc :D
Kateřina

Příspěvekod Solejka v 01 říj 2009 17:53

Tady jsou ty oficiální stránky http://www.dpp.cz/vyse-prirazky/
K vetovi držíme palečky. Bacha, bacha, kolem začátku měsíce je revizorů moc. Včera a dnes jsem jich potkala opravdu dost (asi 5 skupinek :()
Solejka

Příspěvekod Kateřina v 01 říj 2009 17:55

Tak už já už ani nic nenajdu :twisted: Díky moc ;)
Kateřina

Příspěvekod Dona v 01 říj 2009 19:50

Jak sem říkala na Meteoru, my jezdili bez lístku, s Donuškou asi půl roku Palmovka - Náměstí Míru a zpět každý den. Manžel se na to ptal kdysi revizora a on mu řekl, že to většinou neřeší....ale asi to řeší paní revizorky "6"-() - od té jsme jednou jedinkrát vyfásli pokutu 50 Kč - a to sme vezli Donu i Leryho. Takže: nechci vás k ničemu nabádat, ALE... :3:
Dona

Příspěvekod tereyska v 02 říj 2009 18:37

.. jj mě taky říkali všichni 26kč v trafikách a měli pravdu..
my platíme tedy vždy raději, jen když jedu já za 18kč, jede i Blacky a vždy nám to prošlo, platíme i ve vlaku, tak že nás to vyjde docela dost neb zrušili měsíční pro psy , teď je jen celodenní za 30kč nebo jedna jízda za 15kč. je jedno kolik stanic jedete, tedy na km. tak, že ve finále Blacky stojí měsíčně cca 600kč vlak a já 900kč , jinak chodíme do práce z nádru pěšky, tak že ušetříme aspoň tam. když jezdíme venčit jedzíme tram..
tereyska

Zpět na Kavárnička