Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Charitativní e-shop, nápady co prodávat

Pokec jen tak o všem možném

Re: Charitativní e-shop, nápady co prodávat

Příspěvekod west v 11 říj 2011 15:56

Každé školou povinné dítě umí základy angličtiny ve 3. třídě, některé už jdou se základy angličtiny do školy. Všechny ty děti mají rodiče a budou to především děti, které ohromě zaujme v pěkným kabátku nebo pláštěnce oblečený chrt. A každé to dítě řekne rodičům " hele mami, ten pejsek má na kabátku napsáno "adoptuj si přítele, na podrobnosti se zeptej mého člověka"......

Vím, to. Bydlíme sto metrů od základní školy.

Tudíž souhlasím s Veronikou, že ten nápis ve dvoujazyčné podobě zcela jistě na škodu nebude. Na druhou stranu - rozhodující budou náklady na výrobu a mnoho variant bude spíš dražší, než levnější.
west

Příspěvekod jitul v 03 lis 2011 23:21

Vypadá to už nějak nadějně s nátělníky??
jitul

Příspěvekod Maceska v 04 lis 2011 07:52

Já taky patřím k těm, kterým svým způsobem hodně vadí že se leckde zbytečně čeština nahrazuje angličtinou, ani si nemyslím že by hodně mladých lidí tak dobře angličtinou vládlo. Proto každopádně upřednostnuju nápisy v obou jazycích. Vždycky si vzpomenu na naší návštěvu Francie , kde jsme se nedomluvili ani německy ani anglicky , naštěstí dcera francouzsky umí, tak nám přeložila co nám majitel hotelu sdělil. Jsem Francouz, mluvím francouzsky a budu tak mluvit i nadále. Chcete se se mnou domluvit ? Naučte se vy moji řeč , nemám za potřebu ani NJ ani AJ , jsem hrdý na francouštinu a pokud chcete poznat mou zem patří k ní i náš jazyk :-DD
Maceska

Příspěvekod Lucu v 04 lis 2011 09:20

Maceska : pracuju ve službách a chodí k nám dost Němců, snaží se říct : "Ahoj, děkuji, atd" ale to je vše, když ale my přijedeme někam za hranice, nikdo se z nás s prominutím nepo*ere, a prostě nám to dá sežrat, takže já se taky nepo*eru že :D :D :D ...ovšem mít v sobě nějaké alespoň základy by člověk měl :)
♥ Coco Chanel y Gian Luca y Jollie ♥
Lucu

Příspěvekod Maceska v 04 lis 2011 09:26

Tož to ANO, však spíš jako perlička :-D
Maceska

Příspěvekod Lucu v 04 lis 2011 09:53

jj, ale řekl to s noblesou že?!... až se budou objednávat tak mi řekněte :D jsem velmi často "neinformovaná" :D :D :D
♥ Coco Chanel y Gian Luca y Jollie ♥
Lucu

Předchozí

Zpět na Kavárnička