Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Charitativní e-shop, nápady co prodávat

Pokec jen tak o všem možném

Charitativní e-shop, nápady co prodávat

Příspěvekod wild owl v 09 srp 2011 21:38

Já myslím, že bychom to mohli řešit tady.
Lída, greyové Jet, Boss a Tiny, podenco Luna, Dani a Tíma (Timanfaya) plus další ...
http://wildowl.webnode.cz/
http://wildowl.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/rejcka13?feature=mhum
wild owl

Re: Charitativní e-shop, nápady co prodávat

Příspěvekod stana v 09 srp 2011 21:40

Tak Verco, ty magneticke folie se daji z auta bez problemu sundat a premistit je jinam na auto. kdyz nebudes chtit, aby ti to nekdo slohnul, sundas a hotovo.
stana

Příspěvekod Veronika Křimská v 09 srp 2011 21:45

Jééé, děkuji za topic :-) Takže ještě sem :)
Vyhlašuji "soutěž" bez ceny :-D Posílejte prosím fota svých mazlíků přes Gacr, je jedno, zda jde o greye, galgy, oříšky nebo podency. Jde o to, aby foto bylo cool, srandovní, roztomilý a kdesi cosi :-) Vybereme pak společně s Jančou z Lanza a Luckou ty nejlepší fota a dáme do kalendáře. Samozřejmě posílejte fota jen vy, kdo sohlasíte se zveřejněním :-)
Jo a bude to na mail: Veronique.Blazkova@seznam.cz nebo klidně i sem, budu si to stahovat :-) Dííííky :-)

Stáni, máš pravdu, že se to dá sundat, ale já konkrétně sem na tohle líná jako to prasko :-D Každopádně se nám ten nápad líbí a mrknem na to :-)
Veronika Křimská

Příspěvekod Lex v 09 srp 2011 21:54

Ahoj holky,

jelikoz posledni dobou nevim kde mi hlava stoji a nestiham, tak sem musim napsat... klidne bych pomohla, jen nevim kdy, pac mam cas jenom na spanek a ten si ukrast nenecham.... :mrgreen:

takze bych mela takovy napad, ktery tady uz jednou byl ale zatim se nestihl zorganizovat... jde o satky pro psy, na kterych mel byt napis neco ve smyslu "jsem adoptovany chrt" nebo "hledam novy domov" plus odkaz na webovky.... asi neni nutno psat rozdil, pro koho by byl ten ci onen satek urceny... ;)
tak... jak jsem uz psala... napad byl.... byla uz i koupena jasne zelena latka, kterou jednu dobu myslim mela Monika z Nachoda aby usila 3-cipe satky.... pak si tu latku myslim vzala Petra Z. ze to tedy usije ona.... (nebo to bylo naopak? nevim...) no a pak by se to uz dalo jenom natisknout.... bylo by ale dobre zjistit co se s latkou stalo....

co vy na to? ja uz jsem se ptala i na potisk, kdyz tak blizsi info mohu dat....
Lex

Příspěvekod Lucu v 09 srp 2011 21:56

fajně, takže můžu taky poslat nějakou svojí fotku?...jsem taky zvíře, když přeženu alkohol tak dost veliký až neandrtálec :21: ...Lidu díky za topík :53:
♥ Coco Chanel y Gian Luca y Jollie ♥
Lucu

Příspěvekod Veronika Křimská v 09 srp 2011 21:57

Saši, dobrý nápad :-) Tak teď jen zjistit, kde ta látka je a jestli by jí ten člověk vydal :-D Když ne, koupím látku jinou, no problema a šátky i zvládnu ušít, pokud mi někdo poradí, zda je to fakt jen tvar trojúhelníku a jaké to mít míry :-)
Veronika Křimská

Příspěvekod Lex v 09 srp 2011 22:11

Veroniko, hlavne bacha na vyber latky, nejprve bych se poradila s vyberem v prodejne kde delaji potisk, aby to melo co nejdelsi zivotnost... tady mas malou pomucku.... jak jsem jednou kupovala Jackovi satek z Nemecka, tak mel tyto rozmery, ale mohl by byt klidne i mensi, alespon jsem mela ten pocit... stejny satek ma i Jitul, tak mozna pisne jak sedi Misakovi...
Size A (cm) 38,1
Size B (cm) 76,2
Přílohy

130.png
velikost satku
130.png (3.53 KiB) Zobrazeno 6071 krát
Lex

Příspěvekod Veronika Křimská v 09 srp 2011 22:14

Ok, díky Saši :-) Jinak já když jsem nechávala dělat potisk na povlečení, tak chtěli výhradně čistou bavlnu, což bylo docela prekérka to sehnat :-S

Jináááč se tu veřejně omlouvám mému dělníkovi slečně Lucii Sychové za to, že jsem jí nenaslouchala, když navrhovala, že budeme dělat trička a šátky :-D Od teď budu naslouchat všem jejím nápadům (skoro všem, znáte jí :-D) a budu více respektovat její názory :-D :-D :-D Snad tuto omluvu přijde a bude nadále mým dělníkem {5;24}
Veronika Křimská

Příspěvekod wild owl v 09 srp 2011 22:17

Zkopírováno snad všechno (musela jsem promazat smajlíky, povoleno je nejvýš 25):

Veronika Křimská » úte 09. srp 2011 19:05:09
Co myslíte, že bychom měli nabídnout v tom našem charitativním e-shopu, aby to bylo pro lidi atraktivní a potřebné, aby nemuseli chudáci kupovat různé dekorační předměty a další blbinky? Chtěli bychom oboum právě předat něco většího na vánoce (jakože peníze, materiální pomoc). Ale to právě potřebujeme, aby byl zájem o výrobky :-)

ordeel » úte 09. srp 2011 19:08:38

trička, nálepky.....nevím, jakou máte možnost výroby či čeho...určitě by mě napadlo plno dalších věcí :)

Veronika Křimská » úte 09. srp 2011 19:13:15
jj, to je super, nápad, ty nálepky Trička by možná též šli zařídit, pokusím se mrknout někde na cenu výroby, Romčo
Tak další nápady, pak to s Luckou vyhodnotíme :-D Mě napadli hrníčky s podencem :-) Pak svíčky s dekorací chrta, vánoční ozdoba na stromeček a Lucka tvoří teď bačkory a taková ty pouzdra na sáčky na hovňajse + sáčky k tomu. Co tomu říkáte?

lanzpodenco » úte 09. srp 2011 19:16:40
Veru, uz dva roky planuju kalendar! Muze byt podenci nebo Gacracky, nebo teda nevim, jetsli Lada planuje nejaky greyi, my muzem posbirat kvalitni snimky nasich psu a jit do toho..co? mela jsem az do vcerejska dve prace a nebyla jsem na tom dobre s energii na dalsi cinnost..uz i tak jsem zvladala i dvojnasob normalni cinnosti, ale za dva tydny v jedne praci koncim a budu mit daleko vice volneho casu.Tenkrat mi velkou pomoc nabizeli i majitele Felicidad...co si o tom myslis? Je to teda dekorativni vec, ale ja si kalendar kupuju kazdy rok, u me je to soucast interieru...a muzem to udelat opravdu cool, jakoze super papir, dobre fotky...

Z praktickych veci...hmmm....neco pro psy...?? Plastovy kosticky na pytliky na hovnouse? A pro nepejskare treba diare na pristi rok...kdyz je to Vanocni, teda na konci roku? Ale po prakticke strancew to nemam promysleno, jako ze tiskaran...finance, to by chtelo postudovat....

ordeel » úte 09. srp 2011 19:17:42
jéééééé svíčky s chrtem, to je hustý! hrnečky taky dobré - to je klasika, pak ty ozdoby by taky byly dobré, ale aby to bylo takové decentní, né moc barevné načinčané, aby to kupovalo více lidí. K těm trikům by se pak dali i třeba kšiltovky - to bych si koupila to podle mě nebude moc cenově náročné - obyč kšiltovka a nechat udělat buď nášivku nebo nažehlovačku....ono s těmi hrnečky by bylo hezké udělat třeba "sadu" 2 hrnečky na kávu a k tomu i talířek...

Veronika Křimská » úte 09. srp 2011 19:22:53
Jani, jj, ty kostičky na sáčky právě dělá Lucka teď. Teda nemáme kostičky, ale oválky, ale je to včetně sáčků . Lucka teď dělá bačkory a pak se vrhne na toto, bude to ještě dekorovat.
Jinak čéče, o kalendářích jsme se s Luckou taky bavily a právě jsme se shodly, že ani jedna z nás by to nekoupila, protože třeba já doma kalendář nemám, čumim do mobilu a dávám si tam upomínky :-D Ale pokud by o něj byl zájem, tak bychom do toho určitě šly. Jak říkáš, udělat ho cool, special papír a crazy foto. A namíchat tam jak greye, tak podency, aby si každý přišel na své, hm? .
Jinak z praktické stránky je to asi takhle. Vše platím já a Lucka a na náklady si nikde nebereme, celý zisk jde prostě na psy a celé náklady na naší kapsu :-) Ale když pořídíš každý měsíc něco, tak to právě jde. Já sleduju letáky se slevama a jelikož je stejnak v liberci, tak Lucka jezdí nakupovat. A zbytek objednávám já po netu, abych dělníka moc nehonila :-D

Baby » úte 09. srp 2011 19:23:14
Veru trička by byly super (mikiny apod.). Samolepky jsou taky dobrý nápad. Nebo jsem třeba na dovolené koupila placku s fotkou kiwi, kde bylo napsáno: že jsem ho zachránila (výtěžek z prodeje šel na jejich záchranu), Češi jsou národ vychloubačů, tak se rádi pochlubí tím, že nějak přispěli na dobrou věc. Až mě napadane další věc, určitě to sem písnu.

Baby » úte 09. srp 2011 19:31:54
Nevím to mě jen tak napadlo, protože tam je teda kupoval každý. A co třeba menší plyšáky, můžou být jako hračka pro psy.

Lenka Č » úte 09. srp 2011 19:36:07

jak jsou velký ty magnety?
hele a ty plyšáci nejsou špatný...dva plyšový greye už doma máme,ale plyšovýho podenca s pořádnejma ušiskama,toho bych brala (aspoň plyšovýho).

Baby » úte 09. srp 2011 19:39:44
Leni také máme doma jednoho plyšochrta, takže já osobně bych plyšopodenca k němu koupila, ať mu tady není smutno.

wild owl » úte 09. srp 2011 19:43:29

Hrnečky a trička určitě! A vlastně zatím všechno z toho, co jste napsaly a vymyslely. Ty samolepky - černá silueta podenca na auto. Já mám siluetu greye a afgána, ale podenca nikdo nenabízí. A kalendář určitě, to ještě vynyslíme.

Musím se polepšit a něco také vyrobit... Asi toho plyšopodenca.

stana » úte 09. srp 2011 19:47:48
Jinak se delaji na auta takove magneticke folie, ktere muzete kdykoliv z auta sundat a dat je na jine

Monika » úte 09. srp 2011 20:08:27
Lidu... pokud budes mit strih na podenka ... tak bych poprosila a taky nejakyho usila... materialu mam dost....

lanzpodenco » úte 09. srp 2011 20:30:07
Holky, to jstre to teda rozjely!!! Ja mam siluetu podenka...je to z jedne fotky, zatim je spatne orezana, ale to zvladnem...reknu Pedrovi, at mi preposle! Daly by se udelat hrnky cerne a bile a siluety vzdy v opacne barve...bez napisu dokonce, at je to hezke a pro ty, kteri maji designovy pribytek....at to nevypada jako reklamni vec. Tricka jsou super, mohly by se udelat trika i pro holky, jako ze ne pyzamove velikosti, aloe at jsme krasny k dzinum...coz? No a plysopodenco je NEJVIC!!! Kdo sil plysochrty? Nejaka firma? Prosim, kdo bude delat prototip, at ma usi vetsi nez Habana!!!:-))) Ju, ja se tesim!!!!

Jinak ja zkusim poprosit sve zlate rodinne prislusniky o navrh vzhledu toho kalendare a pak mi reknete, jestli byste si to koupily nebo ne..ju?

Pettullla » úte 09. srp 2011 20:43:23

tak to je super, chrtí kostičku na hovínka si určitě objednáme, už aby byla :-) a kalendář chceme taky. A ještě samolepku do auta. Berem všechno :D

lanzpodenco » úte 09. srp 2011 20:50:28
Pettulllo, jste zakaznice roku!! Jen tak dal...Veru, dobry napad, nalakat nas tady na vecicky...ja uz se taky tesim na jednu komplet sadu:-)

Veronika Křimská » úte 09. srp 2011 21:03:43
Holky, super nápady :-) Jinak Stáni, čoveče jak píšeš o těch magnetických "nálepkách" na auto, tak já na to nedávno koukala, protože někdo je třeba choulostivý na to, aby si na auto něco lepil, jenže já, češka největší :-D Sem si zase řikala, že ten magnet by u paneláku určitě někdo ukrad :-D Co myslíte? :-D

Jo a ty plyšopodenca, to bych tedy pak poprosila Lidušku a Monču, protože to já asi nezvládnu, nejsem v šití takový profík :-( Monča to zvládne levou zadní, už jsme si párkrát psaly o tom, že by něco ušila. No a Liduška určitě taky, ale já taký machr nejsem teda. Zvládám zatím spíš takové ty jednodušší věci a s hračkama, co jsem šila pro Habču sem se docela dost nadřela, takže že pouze chytře a pohodlně kupuji :-D Proto jsem i nedávno Monču uháněla, kdy začne šít ty hračky pro psy :-D

Takže já si všechny ty nápady zítra odsud opíšu, protože už teď si pamatuju tak půlku zhruba :-D

wild owl » úte 09. srp 2011 21:09:26

Jani, plyšochrt je dovezený od anglánů, tam ho tuším prodává RGT, holky to předem vyjednaly a s příjezdem adopťáků jich zároveň bylo přivezeno nevím kolik - kdo si stačil objednat, ten ho měl. Plyšochrt Bojar je k vidění tady: viewtopic.php?f=132&t=2334

lanzpodenco » úte 09. srp 2011 21:33:59
Hele, Bojar je nejlepsi!!!! A ta barva...to nam na ty zrzavce sedi:-))) !!! Uz se tesim na prvniho plyspodenca:-)
Lída, greyové Jet, Boss a Tiny, podenco Luna, Dani a Tíma (Timanfaya) plus další ...
http://wildowl.webnode.cz/
http://wildowl.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/rejcka13?feature=mhum
wild owl

Další

Zpět na Kavárnička