Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Charitativní e-shop, nápady co prodávat

Pokec jen tak o všem možném

Re: Charitativní e-shop, nápady co prodávat

Příspěvekod west v 09 říj 2011 13:28

west

Příspěvekod west v 09 říj 2011 13:32

west

Příspěvekod Veronika Křimská v 09 říj 2011 13:42

Jehehe, Péťo, to je dobrý, jak je tam ten dovětek, ať se zeptají na detaily člověka :-D
Jinak už včera jsme se bavili o tom, že bychom se chtěli vyhnout škatulkám podenco / grey / galgo atd. Jak píše Janča, asi by bylo nejlepší tam dát plošně PES nebo CHRT :-) Jenže chrt se řekne greyhound a to zas nenavlíknu podencovi, že jo :-D
Já bych to viděla tak, že si vyberu někdo, že není vůbec ani slovo pes a z jedné strany chci čj a z druhé anj :-) A samo GACR :-)
No, takže abych to uzavřela, pro Habouše bych si vzala:
Save a life. Adopt! (z jedné strany takto anglicky) Zachraň život. Adoptuj! (z druhé strany česky). No a někam tam narvat ten GACR. Pokud by to šlo, chtěla bych se vyhnout bílé barvě :-D

A pak si vezmu jedno pro dočase :-) A tam bych chtěla využít toho odkazu od Petra (west) :-)
Takže z jedné strany I wait for adoption. Ask the human for details! A druhé strany: Čekám na adopci. Na detaily se ptejte člověka! A opět se nejlépe vyhnout bílé :-D

Dankešéééén :-D
Veronika Křimská

Příspěvekod Nikola.Mull v 09 říj 2011 22:03

a nedá se chrt říct jako sighthound??
Miláček greyhoundí princezna Urla, bývalý dočásek Dream a v Německu Rhyna, Melody a Stacy.
Nikola.Mull

Příspěvekod Blanka v 09 říj 2011 22:18

Milá děvčata,vidím,že vaše kreativita je bezbřehá,je hezké,že ovládáte jazyky,to chválím,ale myslíte,že v parku na prochajdě,nebo na tůře,případně při běhání na zahradě je nutné cizojazyčné triko?Snad jen na nějakém charitativním srazu ve Vinoři,ale i tam jsou převážně češi.Dle mého hlavně GACR a další -hezky česky.Předem děkuji,pokud vyhovíte. :)
Blanka,Anetka a Amigo
Blanka

Příspěvekod Lucu v 10 říj 2011 07:27

Blanka : ano Blani, přesně tohoto názoru jsem aj já, protože spousta lidí nebude vědět co je na triku napsáno (prostě každý není dokonalý a opravdu nejméně polovina fakt neví, takže je to vlastně "bezduchý" nápis) , a když jsem na vetě spousta starších lidí se mě ptá na tchoříky, takže já jsem byla pro to, aby se psalo ČESKY...podle toho co jsme se domlouvali, by mělo být na výběr, Verča chce z jedné strany ČJ a z druhé AJ já si to nechám dát určitě česky :) , protože mi je na prd , když vlastně poslání toho trika budu vědět já a jen ti, co ovládají angličtinu :) a zbytek ne...hmmmm :) takže se dá vybrat jaký nápis a jakým jazykem {5;13}
♥ Coco Chanel y Gian Luca y Jollie ♥
Lucu

Příspěvekod west v 10 říj 2011 08:21

Nebylo mým cílem nutit někomu anglinu, ale dával jsem to sem jako inspiraci, protže zjevně nejsme první, kdo podobnou věc řeší.
west

PředchozíDalší

Zpět na Kavárnička