Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Charitativní e-shop, nápady co prodávat

Pokec jen tak o všem možném

Re: Charitativní e-shop, nápady co prodávat

Příspěvekod westička v 10 srp 2011 16:44

Jinak kdybyste chtěli udělat cokoli z nějaké fotky a bylo to v mých silách, ráda pomůžu ;)
"Za peníze si můžeš koupit docela dobrého psa, ale nekoupíš si zavrtění jeho ocasu."
westička

Příspěvekod Vipetka v 10 srp 2011 16:59

Dobrý den!
Mohu pomoci radou při nákupu metráže a dalších šicích věcí. Mám docela prohlédnutý net ohledně šití a obchodů s textilním materiálem, šiju amatérsky pro sebe. Taky mohu na "zakázku" vygůglit a vypátrat konkrétní věc, mám na to čas a baví mě to.
Vipetka

Příspěvekod Baby v 10 srp 2011 18:01

Holky ještě mě včera v noci napadly trička (nebo mikiny) na chrty. Nikde se to nedá koupit, jen různé oblečky apod. ale vyloženě tričko třeba s nějakou nažehlovačkou na zádech nikde nekoupíte. Je tu spousta šikovných švadlenek a nemyslím si, že by to bylo těžké. Navíc oblíkací maniačky (např. Ordeel nebo Jitul :21: ) by je jistě svým klukům koupily hned. Já jsem teda taky oblíkací maniak, takže bych Baby hned jedno pořídila. Střih by se musel promyslet, ale podle mého bude hodně podobný tomu lidskému, jen hubenější ;) a dole na slabu gumičku . Nevím, švadlena nejsem. Ale vím, že když jsem Jess pořídila mikinu, tak se mě hned v krámě všichni ptali, kde se dá sehnat, nebo jestli ji můžu objednat, protože takovéto oblečení se pro pejsky opravdu moc nevidí. I na FB, když někdo objevil fotku Jess v mikině, tak mi hned psali a ptali se na ni. Jen takový nápad, kdyby někomu teba zůstala doma látka na jejich ušití.
Eliášek+Péťa+Olda, Emilka+Baby+pohodář Archie
Baby

Příspěvekod Baby v 10 srp 2011 18:06

Jo a ještě jsem zapomněla. Holky, pokud byste cokoliv potřebovaly, tak to sem klidně napiště. Ráda pomůžu a pošlu vám to třeba balíčkem. Nevím-materiál na výrobu, barvy apod. ať se toho vyrobí třeba i více ;) , když to platíte ze svého, nemusíte na to být samy.
Eliášek+Péťa+Olda, Emilka+Baby+pohodář Archie
Baby

Příspěvekod Veronika Křimská v 10 srp 2011 21:27

Peti a ostatní, děkujeme moc za nabídky, určitě jich využijeme, jen prve musíme promyslet, na co se postupně vrhneme :-) :-) Nápadů je hodně a všechny jsou pěkné, takže asi začneme tak nějak postupně :-)
Veronika Křimská

Příspěvekod Dona v 11 srp 2011 07:05

Ahoj holky, už jsem tu. Za LM bylo spousta samolepek a přívěsků, ještě teď mám olezlou samolepku na autě (na fotce je ještě původní, teď mám jinou) - mě se líbí víc siluety, než fotky, ale kdo to dělal, nevím. Dana a holky si pak na infu dělaly samolepky nové, ale vzhledem k tomu, že jsou úplně jiné ( z fotek?), tak bych řekla, že to je jiný autor (nebo autorský záměř?). Kontakt na Danu je na těch info stránkách, nebo na FB (nebo mám telefon)....

V_aute.JPG
V_aute.JPG (67.75 KiB) Zobrazeno 1894 krát
Dona

Příspěvekod Veronika Křimská v 11 srp 2011 08:10

Zdeni, díky moc, já jí zkusím zkontaktovat prve na ty kontakty ze stránek a uvidíme :-) Snad se nám podaří nějakou siluetu získa, protože jak tak koukám, spousta z vás je šikovných :-) Už máme afgánka z fotky a podenca :-) Podenca ještě přislíbila Janča z Lanzarote :-) Takže teď už jen greye a galgoše (i když, ti jsou téměř identičtí) :-) Ještě Zdeni, prosim tě, jak velká je ta samolepka cca?
Veronika Křimská

Příspěvekod Verda v 11 srp 2011 08:17

Tip na obrázek, siluletku ...
Přílohy

Infologo.gif
(15.36 KiB) Zatím nestaženo
Verda

Příspěvekod Verda v 11 srp 2011 08:18

a ještě se mi moc líbí tento příběh... (dávala jsem ho do té prezentace na srazu...)
Přílohy

110506 – kopie.gif
(60.84 KiB) Zatím nestaženo
Verda

Příspěvekod Lex v 11 srp 2011 08:34

Holky hlavne bacha na autorske prava... Adamovi jsem rekla at vam sem pisne....
Lex

PředchozíDalší

Zpět na Kavárnička