Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Kolobezka a pes

Pokec jen tak o všem možném

Kolobezka a pes

Příspěvekod lanzpodenco v 18 zář 2011 10:23

Tak s kolobezkama se presunem sem, at neplacame Lucce v topicu a take bude to tema lepe k nalezeni:-)

Veru, ja to s kolobrndou myslim taky vazne...prave by to chtelo nejakou, ktera se hned nesekne v trosku jakoby terenu...a mela by mit vetsi kola...

koukala jsem na tuhle
http://www.jednokolky.eu/kolobezka-vella-offroad_z33/
http://lindnerovi.cz/index.php?text=117....to je recenze k ni...porad mi z toho vychazi fakt nejlip

Tady je kostka...ma i specialni pro jizdu se psy...ale prijde mi, ze vzdy ten predchozi model je tern samy v jine barve...levnejsi:-)
http://www.kostka-kolobka.eu/cs/4-na-sport-a-rekreaci
A tady Mido-p. Michalek http://www.mibo.cz/eshop-product/mibo-rex...ta je zase uz celkem draha....

Veru, zkus si nejakou zkusit...teda aspon se ji chytnnout a jednou odrazit:-) a pokud ma ten vas obchod dobry personal, vyptej se uplne na vsechno!!!

Uj, strasne se tesim!
My a psi:D
lanzpodenco

Re: Kolobezka a pes

Příspěvekod Lucu v 18 zář 2011 10:54

určitě chci začít s během..."vo tom žádná :D"...ale holky, jak nad tím tak myslím, snad i ta kolobrnda bude taky, místo toho kola, tak mě přemlouváte :D :D , že se mi to líbí víc a víc a nejvíc :D...ale teda šrajtofle se pěkně prohne :21: ...nechám si od vás poradit, budu jí pořizovat až třeba na jaro či tak, takže dávejte typy a echa holky {5;16}
♥ Coco Chanel y Gian Luca y Jollie ♥
Lucu

Příspěvekod Veronika Křimská v 18 zář 2011 11:17

Jani, mě se ta vella právě taky líbí. Hele, já to tu zkusím obšlápnout a pak dám echo, oke?
Jo Jani a ten poslední odkaz se mi nespustil, zkus ho prosím dát znovu. Jak jsi psala, že ta koloběžka už je drahá.

Luci jinak my s Jančou chceme kupovat koloběžky jako takové až na jaře a chcem je objednat právě najednou spolu, jestli by neudělali pak nějakou slevu, víš?
Já si jen chci objednat před zimou ty kšíry, vodítka a sedák, protože sem myslela, že bych Tomovi k Vánocům pořídila běžky (on o nich mluví už dva roky) a že by jako běžkoval se psama :-) A s tim i souvisí můj dotaz na Janču. Jani, myslíš, že by mohla na běžky i Habča? Tom si myslí, že by umrzla. Ale já si řikám, že když by se jí pořídilo u DG takové to spodní prádlo a fakt kvalitní obleček a k tomu možná i ty nablblé boty, tak že by to zvládla??? Co mylíš?
Veronika Křimská

Příspěvekod westička v 18 zář 2011 11:31

Já přemýšlela o kole, ale Shaggy je ma*gor :105: a slítla bych hned jak by viděl jinýho psa... Koloběžka bude asi lepší nápad :) :)
"Za peníze si můžeš koupit docela dobrého psa, ale nekoupíš si zavrtění jeho ocasu."
westička

Příspěvekod Lucu v 18 zář 2011 11:35

no pozóóór :D nablblé boty přijdou vhod... :D a když jsem ti psala že je chci pořídit asik, nebo když pak chodí 2 hodiny ve sněhu, tak si mi psala, že je to vyšahaný :D :D , přitom jsem to myslela jako ty teď kvůli běžkám... myslím Veru , že když koupíš termo prádlo pod vyteplený zimní prádlo, běžky by Habi zvládla!!!jo a ještě, víš jak mají lidi vaška?tak pesani mají podobnou věc, akorát látkovou, která též hřeje, tak kdyby si to šoupla mezi navlečení Habaně, bylo by to v cajku...ten vašek pro psy stojí do dvouset :)
♥ Coco Chanel y Gian Luca y Jollie ♥
Lucu

Příspěvekod Lex v 18 zář 2011 11:54

ahoj holky,

o kolobrnde premyslim uz delsi dobu, jen ty penize kdyby clovek mel... :? no kazdopadne alespon sem hodim par dobrych rad... takze urcite si prectete tento clanek od pí. Havlové, viděla jsem ji drndat se 2 greyema na kolobrnde, ale podle fotek nize, muzete videt ze to zvlada i se 7... :mrgreen: snad se Vlasta nebude zlobit ze tu dam odkaz na jeho fotecky.... co se tyce kolobezek, kouknete na aukro, je jich tam docela dost za slusnou cenu... nebo se ptejte klidne i Vlasty ma s nima bohate zkusenosti (je taky na Facebooku jako Vlastimil Liška)... a prodava myslim za dobrou cenu i ty voditka s gumicukem, ktere vam udelaji dobrou sluzbu....
clanek:
http://www.grefina.net/clanky.html#7
fotky:
http://greyhound.rajce.idnes.cz/Kolobez ... C_1478.jpg
papa a kolobrndam ZDAR
Lex

Příspěvekod Veronika Křimská v 18 zář 2011 13:37

No Luci, páč mě ty boty přijdou prostě jako maximální úchylárna, jak se říká :-D Já bych je prostě psovi max. dala fakt při nějakých sportech (extrémnějších) nebo při úrazu, jinak prostě jen tak do města ne :-D Nevim, no :-D
Hele a ten vašek, to je co? :-) Slyším prvně :-) Esi nám chceš na cesty přibalit nějakého frajera, to nevím, jestli se Tomovi bude líbit :-D :-D :-D Pošli mi prosím odkaz, kde mají ty pro psiska, ju? Nebo klidně i pro lidi, já sem zmrzlá jak hovno v zimě :-) Ptala sem se už Toma, jestli by teda se psema v zimě jezdil na ty běžky a řikal, že jo, tak sem na něj teda zvědavá :-) :-) :-)

Jinak Saši, díky za odkazy a vlastně se tak trochu týkají i těch bot, protože ta fotka s více greyhoundy je focená na sněhu a oni též nemají boty. Tím pádem je nepotřebuje ani Habouš, protože podencové bych řekla jsou více odolnější, nebo ne? Jakože ty jejich tlapiska....
A co se týká těch koloběžek, tak na aukru bych do tohodle nešla, to chce fakt zainvestovat a mít tu koloběžku kvalitní, protože podle mě si pak ušetříš jak síli, tak i manipulaci a vůbec je to asi bezpečnější mít co nejkvalitnější. Teda jako né zase za třicet tisíc, žejo! Já bych dala tak do těch deseti, víc asi ne-e. Možná max. 15 tisíc a asi by se mi klepala ruka :-D Víc už ale fakt ne! :-D
Veronika Křimská

Příspěvekod lanzpodenco v 18 zář 2011 14:28

Holky, ta od Velly je podle me na to nase jezdeni zcela super. Veru, ten odkaz, co jsem tam dala, ona zezelenala i cast myho psani...smaz posledni dve pismena a ty tecky a mas to. Na tu Vellu jsem cetla dobrou recenzi...je tam v odkazech.
Jinak tady prave rikaji, ze pri vyssim pocut mame kontaktovat obchodni oddeleni..
http://www.vellacz.eu/index.php/kolobezky
Jinak prave na strankach pani Havlove me kolobrnda poprve starsne zaujala...takze v hlave to mam uz minimalne mesic....

K botam pro psy...ja rikam zasandi NE. Mlady jedinec (a zdravy, pokud nema treba na tlapach nejake zraneni), ktery nebezi 30 zavodnich kilaku po premrzlem snehu, ale nedelne beha pred bezkama podle me zadny boty nepotrebuje. Podenci polstarky jsou navic shopne prezit horke a neuveritelne ostre lavove kameny a nic jim nevadi, takze ja bych neobouvala!!! Oblecek bych zvolila kvalitni, ale pokud se pes hybe, nemusi byt prehnane teply a po sportu sup do tepla...Jinak Nastasie od moji kamaradky bezkovala temer od zacatku, co doletela...ma cervenou bundu a bezky naprosto miluje a kamoska ma deti, takze stejne nejsou venku vic nez tri-ctyri hodky. Nasta to nikdy neodstovala a snih si uziva! Neke mam fotku, ale nemuzu ji najit...bohuzel. Ja beru podenky jako odolne silne psy, ne jako slechtene modelky...Ale je fakt, ze to tak muzu mit ja, ale nekdo to ma zase jinak..ze?:D
lanzpodenco

Příspěvekod lanzpodenco v 18 zář 2011 14:32

Jinak Lucu, pri nejakem zahrivani psu pozor na opacny efekt..psi se snadno prehreji!! Hlavne, pokud se pohybuji a jetse navic ve snehu, narocnejsim povrchu! Podle me je snazsi, aby se pes prehral nez aby mu byla zima...pkud ho neneachem pred samoskou cekat dve hodiny...ze ano...mluvim o sportujich, hybajicim se psovi.

No my budem tym!!! Ja uz to vidim v barvach!!!
lanzpodenco

Příspěvekod lanzpodenco v 18 zář 2011 14:36

holky, jeste jsem objevila dalsi prodejce a maji tam jinou znacku...YEDOO
http://www.kolobezkyprerov.estranky.cz/ ... o-dospele/

Ta terenni je o pulke levnejsi nez ta nase Vella...ale nemam k ni zadny info....Vella Speedboard u me zatim asi vitezi...no, mame co delat!
lanzpodenco

Další

Zpět na Kavárnička