Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Kolobezka a pes

Pokec jen tak o všem možném

Re: Kolobezka a pes

Příspěvekod jesi v 18 zář 2011 14:46

TAk já taky koloběžku s Handou zkoušela, máme takovou obyč. a večer kdyžtak dám fotku. Myslela jsem jak budem drandit, ale Handa nemá kondičku takže po 15 minutách se už plazil za koloběžkou a byl vyřízený na zbytek dne :lol:
Takže naše výlety byly zhruba na pul hodky. Máme krásný okruh kolem cvicáku, fabriky a zpátky na zahradu. Jen na nás divně z toho cvicáku koukali, většinou jsme chytli takové ty klasické lekce s NO, byly jsme nejspíš pro ně za exoty.
Ale určitě pokud má pes i pániček dobrou fyzičku tak vřele doporučuji :113:
jesi s Honey
jesi

Příspěvekod lanzpodenco v 18 zář 2011 15:17

Jesi...hm...trenuj, jsi se prozradila...budes muset jezdit s nama:-)))
My a psi:D
lanzpodenco

Příspěvekod Lucu v 18 zář 2011 15:28

holky :D a budeme si kupovat aj blatníky?...já jen abychom nedopadly jako ve filmu obecná škola :D :D :D nebo bych vám při sranda běhu mohla házet do očí bláto abych vahrála :21: (samo,černý humor!) no Veru, mě se teda bude klepat ruka už u desítky :D u patnáctky by mě ta ruka upadla :D :D :D
♥ Coco Chanel y Gian Luca y Jollie ♥
Lucu

Příspěvekod lanzpodenco v 18 zář 2011 15:58

Lucu, ja myslela na to samy: Kde jsou me blatniky!!?? (Obecna skola:-)..Blatniky jsou za 234 Kc oba...to dame:-)
lanzpodenco

Příspěvekod Lucu v 18 zář 2011 16:15

viď Jani, když už tak nějaký 3kila...a ten připínací hák na vodítko pro psy?
♥ Coco Chanel y Gian Luca y Jollie ♥
Lucu

Příspěvekod Veronika Křimská v 18 zář 2011 18:44

Jé, Jani, tak to jsi mě potěšila, Tom by mě asi zabil, kdyby musel ven se psem s botičkama :-D Hele, holky, já bych to asi viděla tak, že bychom šly do té velly a asi "neriskovaly" nic neověřeného, co vy na to? Ale přeptám se ještě u nás v tom shopu a zkusím třeba i nějakou tu slevu vydyndat, hehe, kdyby je tam měl :-) Luci, ty bys do ní na jaře dyžtak šla taky? že bych se jako zeptala na konkrétní počet kusů, víš? :-)
Jo a Jesi, Janča má pravdu, trénujte s Handulou, nebo budete poslední a budem se vám strašně smát (joke) :-D
Luci a co si ten blatník vzít jen jeden, hm? :-D Kdo šetří má za tři a aspoň bude sranda :-D (joke)
Veronika Křimská

Příspěvekod lanzpodenco v 18 zář 2011 20:26

Veru, jak sjem ti psala..na tu slevu musime primo na vyrobce. Mam tu adresu, v tydnu tam pisnu. Bylo by super, kdyby ji v tom obchode u vas meli...ze bys ji jako osahala a mozna te nechaji i ujet par metru...co? Hlavne opatrne, jo? Abysme neprisli o zavodnici, kterou pres naves potahne smecka barzoju, civav a mezi tim bude poskakovat Habi:-) Jezis, to bude legrace:-)
PS: Civavy v postrojich bych upevnila nekam dopredu, at je nemas pod blatnikama:-) vtipky...co?
Jinak jestli zaprahne Jesi greye, tak v zaverecnem spurtu rozhodne vyhraje ona a chechtat se bude ona nam....:-)
lanzpodenco

Příspěvekod lanzpodenco v 18 zář 2011 20:35

Tak holky, napsala jsem do Velly..nic zavazneho, jen par otazek..uvidime, co nam odpovi.
lanzpodenco

Příspěvekod Veronika Křimská v 18 zář 2011 21:24

Jani, tak jsem zvědavá, co odpoví :-)
Hele, ale já myslim, že když zapřáhnu i čivaváky, tak nemá nikdo šanci. Viděla si našeho bouchače Charlieho, ne? Je pěkně namakanej!!! Akorát nevim, co Goofíček, ten je nerad venku, myslim, že nás bude z domova navigovat gpskou :-D
Veronika Křimská

Příspěvekod jesi v 18 zář 2011 21:35

tak my máme takovouto
Přílohy

kolobrnda.jpg
kolobrnda.jpg (145.19 KiB) Zobrazeno 3322 krát
jesi s Honey
jesi

PředchozíDalší

Zpět na Kavárnička