Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Tam máme doma asi chov blech...

Pokec jen tak o všem možném

Re: Tam máme doma asi chov blech...

Příspěvekod lanzpodenco v 15 říj 2011 10:41

Aleeeeesi!!!! Pozoooor, maminka bude v odblesovaci nalade, nechod blizko k jezkovi, alebrz se ti muze stat, ze budes osetren spolecne s usatyma, Toncou a chlivkem!

Lido, promin, ale ta posledni veta k tomu proste nabadala:-)

Jinak tady u nas je opravdu strasne moc blech, takze ja to resim kazde dva mesice.Pes ma obojek, ktery nam funguje ve vetsine pripadu, ale obcas prece jenom se zacneme (ano, vsichni) drbat. Ja to resim vykoupanim psa, ktereho s panickem pak poslu na hodinu ven na usychaci vychajdu. Ja vezmu sprej proti svabum (to je mistni vec, opravdovej hnus) a postrikam vse z gauce na terase, necham chvili pusobit a sup se vsim do pracky. Blechy se vrati az zase po dalsim setkani s mrtvym zi zivym jezkem ci kralikem:-)

Jinak pipetky z moji zkusenosti nefunguji, a to tak, ze vubec.
My a psi:D
lanzpodenco

Příspěvekod Dona v 15 říj 2011 20:07

Alešiiiii, pozooooor... {5;24}
Dona

Příspěvekod wild owl v 15 říj 2011 20:27

{5;24}
Lída, greyové Jet, Boss a Tiny, podenco Luna, Dani a Tíma (Timanfaya) plus další ...
http://wildowl.webnode.cz/
http://wildowl.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/rejcka13?feature=mhum
wild owl

Příspěvekod Zuzana v 22 říj 2011 16:40

I já jsem si prošla odblešováním a docela nedávno...Byli jsme na dovče ve Francii a přivezli jsme si za 50 euro na noc blechy...Samozřejmě jsme na to přišli až druhý den po návratu večer...Psům jsem dala Advantix a byt jsem 3 dny po sobě stříkala Arpalitem a po blechách ani památky...Arpalit a Bio Kill hubí i larvy a vajíčka. Bio Kill se prodává i ve velkém balení na prostředí. Chce opravdu všechno vysát a co jde, tak vyprat. Vajíčka nedrží v srsti zvířete a padají do prostředí, kde se z nich líhnou larvy a pak dospělci. Díky proudění vzduchu se vajíčka rychle rozšíří všude. Vyprala jsem komplet všechno oblečení, deky a všechno několikrát stříkala a vytírala. Na vytírání můžeš použít Arpalit šampón. U psů na vajíčka, larvy i dospělce působí Stronghold, jen je docela drahý a zahubí jen to, co je v srsti.
To jsem ještě posílala Baby, tak to dám i sem...
Zuzana, Bedříšek, Jenny a náš páníček Michal
Zuzana

Příspěvekod Vipetka v 22 říj 2011 20:41

Ano, zrovna tel Bio kill jsem ve středu koupila, taky sprej Effipro - to mám hlavně na kočičáky, antiparazitní šampón pro psy, ty jsme ve čtvrtek vykoupali. Už mám vyprané a vystříkané komplet postele, sedáky, papasan, škvíry v podlaze......atd. dělám hned velký grunt na vánoce, které neslavíme /§8:) Jenom nemůžu sehnat Neostomasan - četla jsem na něj dobré refence, že bych s tím v další fázi vytírala, hlavně za nábytkem. Na veterině mi našli, že se to prodává jen po litru a stojí to asi 2 tisíce, oni to neberou, tak zkusím nějakého vesnického veta, četla jsem, že to někdo koupil po ampulkách, nebo mu vet. odlil třeba decku za 100 Kč.
Vipetka

Příspěvekod Monča v 22 říj 2011 20:49

Neostomosan nám vetka taky odlívala do 2 injekčních stříkaček, 1 plná stříkačka na 4 litry vody, vytírala jsem tím jeden den jednou a za tři dny druhou ampulkou. Cenu si nepamatuji :( Sehnala jsem to na Veterině v Praze 9 v Kolmé ulici.
Monča

Příspěvekod mesiingr v 10 kvě 2012 20:51

Dobrý večer,
aplikovala jsem neostomosan na kočku za krkem a málem jsem jí otrávila.Tak jsem neostomosan naředila vodou s dětským šamponem a potom totálně zablešenou kočku umyla .Tak to jedině pomohlo a kočka byla fit.Taky jsem likvidovala u kočky svrab v uchších to taky pomohlo,ouška má jako nové.
Pracovala jsem jako {5;14} zootechnik,tam jsem přípravek aplikovala hlavně na vší u kraviček. {5;35}
mesiingr

Předchozí

Zpět na Kavárnička