Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Dotazy, potíže :)

Pokec jen tak o všem možném

Re: Dotazy, potíže :)

Příspěvekod Badra ginever v 20 led 2014 12:05

ja mam doma 4 psi a taky to u me nesmrdi,nekteri si to take mysli ale kdo byl u me doma citi tak mozna savo.uklizim kazdy den ale myslim ze mame take cisteji nez v jinych domacnostech.
Vlaďka,azawaci Accra,Badra a Lily,labrador Akido,kocky Monty a Ceylan a krajta kralovska
Badra ginever

Příspěvekod akras v 20 led 2014 12:39

Mě právě tyto keci hrozně zlobí. Jeden mi řekl, že by si ode mě nikdy byt nekoupil, protože to tam bude ještě roky cítit po psecha a druhý, že když by ke mě přišel, tak by hned ucítil smrad ze psa - a to jsem se ani jednoho na nic v tomto směru neptala, jen měli potřebu mi to sdělit.
Já si pak připadám jak prase a šmudla největší.
Šárka,morčák Berťas,králičí dáma Chlupatá,adopťáček Pierre a Zuzka
akras

Příspěvekod Johnka v 20 led 2014 15:58

Musíš jim vysvětlit,že máš chrta a ti vážně nesmrdí. Možná si někdo řekne,že jsem čuník,ale já třeba vipeta koupala celého jen jednou za rok. Oni vůbec nesmrdí,nemají podsadu. Faktem ale je,že Andýs cítit někdy je. Auto teda pořádně,ale to je takový zvláštní pach. Já mám takové lidi na háku,nemá cenu jim něco vysvětlovat.
Martina a Andýsek
Johnka

Příspěvekod akras v 20 led 2014 16:23

Marti, máš svatou pravdu, nemá cenu jim nic vysvětlovat neb mají svou pravdu a hotovo. Snažím se je mít na háku,ale pak si vždy říkám, jest-li třeba nemám poškozený čich nebo tak něco a o to víc doma uklízím "5"-()
akras

Příspěvekod Petula v 21 led 2014 08:10

Mně, se díky splněnému snu, kdy můžu doma mít 4 chrtidla - vytříbřili "kamarádi". Ten, kdo má podobné kecy, tak ať si zůstane doma, ke mne na návštěvu ho fakt nutit nebudu. A to si jsem jistá, že u nás také cítit nejsou (to, že podlaha je často zachlupená, jako filcák...to něřeším :-) ...a zase, - kdo s tím má problém, tak ať k nám nechodí, ne?
Mne spíš sejří kecy, typu: ...ty jsi bláááázen, máš 4 psy:!!!!.... co do toho každýmu je? Ti co kecají nejvíc, tak jsou zoufalí ve vztazích, nemají koníčky, nikdy si nesplní sny....
Snažím se to neřešit, ale někdy mi to je líto :-(
Peťula, Pája, Majla, Nera, Valina a šéfová Amy, Pongo (žijící ve Španělsku)+ přímé příbuzenstvo Verdy :-)

Zásadní životní otázka dne:
Chcete muže nebo psa?
Odpověď:
Záleží, jestli si chcete nechat posrat koberec nebo celý život...
Petula

Příspěvekod akras v 21 led 2014 08:56

Také nikoho domů nezvu a ani ve své podstatě nechci, co je také komu do toho jak žiju.
I já poslouchám mimo řečí o smradu co doma musím mít, také řeči o tom proč mám dva psi, že mě musí stát spoustu peněz a proč jsem si nevzala psi z českého útulku a tak podobně. Někdy přemýšlím, proč mě tak ti ostatní lidé řeší, když mě oni jsou uplně šumák.
Někdy se dokážu nad to vše povznést,ale i ta lítost se objeví .
Poslední dobou na takové řeči odpovídám, že mám raději zvířata než lidi a že jsou mi druzí lidé ukradení.na což už dotyční nemají moc co říct. Holt jsem ta divná.
akras

Příspěvekod Janina v 21 led 2014 15:28

jo, Sarinko, tak to ja jsem teda divna taky a fest, neb u me se casem stale vice a vice prohlubuje rceni: cim vic poznavam lidi, tim vic mam radsi zvirata ...
Uprimne, ja kdyz nemam Delgusinu pri usinani vedle sebe v posteli, dobre nespim ...

A vetsinou je to tak, ze lidi, kteri komentuji jak ti psi smrdi, oni sami maji dooost problemu se svou hygienou ... Takze tak, jako vestsina tady, taky takove lidi neresim a jsem si vice nez jista, ze by si meli rozhodne zamest pred svym vlastnim prahem ....

A ted tomu dam korunu uplne: Dajinka voni, v lete slunickem a ted voni po ranu takovym tim prijemnym "vyspinkanim", kdyz se probudi v perinach vedle me ...
A jako :49: si fakt nepripadam :8:
PES JE JEDINÉ STVOŘENÍ NA SVĚTĚ, KTERÉ VÁS MILUJE VÍC NEŽ SEBE
POKUD V RÁJI NEJSOU PSI, POTOM CHCI PO SMRTI JÍT TAM, KAM ODEŠLI ONI.
Janina

Příspěvekod akras v 21 led 2014 15:57

Jani mám to se vztahem k lidem a ke zvířátkům stejně. Moje největší přání je pořídit si na stará kolena domek s velikým pozemkem a absencí sousedů, to by pro mě byl takový můj soukromý ráj.
A mě také Pierrek i Zuzanka voní :-)
akras

Příspěvekod Lidka v 21 led 2014 21:34

Já vždycky každýmu povinně dávám čichnout k našemu Maldikovi a všichni ho hladí a hladí a chcou ho chumlat, protože vysvětluju, že tito psi nemají žádný tuk, jsou to atleti a běžci - speciálně tato rasa vyšlechtěná za účelem běhání a závodění, takže nemůžou mít tudíž žádné sádlo,kdežto my lidi jsme obalení tukem všude i když někteří málo, ale jsme...potíme se a taková cesta v tramvaji v létě to je teda něco !!! Takže já hned každýho než něco řekne, nebo se nad tím třeba zamýšlí v duchu...hned odzbrojím,že tito psi jsou tak vo%naví a čistí,protože nemají žádný tuk, že se každý skoro vedle něj stydí, protože každý cítit jsme....to ví každý sám, proto se denně i několikrát myjeme,kdežto tenhle pes se vyznačuje svalovou hmotou a tenoulinkou kůží. Všichni mí snámí i kolegové z práce, kteří se s našim Maldikem setkali museli povinně čichnout a pak jenom koulí očima, že je jak velká plyšova voňavá hračka....jednoznačně naši pejsci krásně voní no a ráno přímo miminkovsky :-).
A kdo to říká,že tito psi smrdí, tak je pěknej vůl !!!! a ať si čichne sobě pod paže a pod paže našemu psovi !!!!
tak.... už jsem spokojená :-) mějte se a smějte se... :-).
Maldini už s námi není,...avšak poslal nám Tajgyho, jako jeho pohlazení ...
Tiger+L+J
Lidka

Příspěvekod akras v 22 led 2014 05:21

Liduš krásně jsi to vystihla.
Kolem mě jsou asi samí tupoňové neb oni nemůžou ani pochopit, proč Pierrek chodí oblékaný "6"-() No jsem prostě u nás na vsi za exota :13:
akras

PředchozíDalší

Zpět na Kavárnička