Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Dotazy, potíže :)

Pokec jen tak o všem možném

Re: Dotazy, potíže :)

Příspěvekod Jana v 23 led 2014 14:23

Ano i já dávám celý život přednost zvířatům před lidskou společností. Teď ve zralém věku stejně ani nevím kdo víc je "lidštější" ,ale myslím,že zvířata vedou na celé čáře s výjimkou skupiny"bláznů a šílenců",kteří jsou na tom podobně jako já a dávají přednost zvířectvu. A je jich naštěstí docela dost jak je třeba vidět i kolem chrtů. :54:
O tom jak psi"smrdí" no jak komu. Je pravda,že mokrej pes opravdu nějaký pach vydává o tom není sporu. Pak je skupina zanedbaných pejsků o které se jejich páníčci nestarají a také bohužel jsou cítit zanedbaností a nedostatkem lásky a péče. Ale to je jen otázka lidí a jejich odpovědnosti za zvířata ,která si pořídila. :18:
Je to opravdu smutná skupina lidí i pejsků,ale dá se všechno napravit pokud se chce.

Musím říct,že náš Agir je celej nahatej a v létě "páchne" taky !!! A to přímo jako pečené masíčko - sluníčko ho prostě peče a peče a peče a on to miluje. TAkže,když se k němu ohnu cítím upečené masíčko jen jen se zakousnout!!! Mám to fakt ráda spát vedle pečeného stehýnka ""-1() .
No a taky ho musím trošku pomluvit,že celej život si občas připočurá bříško a přední nožky,takže vždycky ho musím umýt jak jdeme domů. Tak nějak se při tom čůrání kroutí až to tak dopadne. Takže teď v zimě ,když je oblečenej tak musím často vyprat jeho oblečky,aby fakt nesmrděl!!!!

Ale jinak lidi smrděj často daleko víc než smečka psů stačí vlézt po někom do výtahu kdo kouří a nebo je navoněnej až se to nedá ani vydržet. Tak ať se každej kouká sám na sebe.

Jo a k nám taky nechodí nikdo komu by vadilo,že jsou všude deky a psí ležení a občas na posteli pro člověka nezbyde místo. A žije se nám dobře - všem a přeju to všem ostatním taky a na hloupé poznámky a kecy se vybodněte nestojí Vám za to.
Mějte se všichni dobře a užívejte si zimu. :113:
Agir a Keliška a Jana ze Dvorů
Jana

Příspěvekod akras v 23 led 2014 16:02

Jani krásně jste to napsala. Čim jsem starší tim víc se obklopuji zvířátkama, někdy se hrozně stydím za to, že patřím k lidem.Když to všechno kolem sebe vidím,slyším tak bych se někdy hrozně ráda svého "ĺidství" zřekla. Je mi z lidí smutno, je mi smutno i z těch hloupých narážek na mě a má zvířátka.
Střádám korunky a sním si svůj sen a pevně věřím, že ho jednou zrealizuji.Domeček s velkou zahradou na samotě a spooooustu zvířátek = stav ideál :-)
Šárka,morčák Berťas,králičí dáma Chlupatá,adopťáček Pierre a Zuzka
akras

Příspěvekod Lidka v 23 led 2014 21:40

... určitě Vám to jednou vyjde, určitě....a to těšení se na svůj ráj je nádherný....
{5;32}
Maldini už s námi není,...avšak poslal nám Tajgyho, jako jeho pohlazení ...
Tiger+L+J
Lidka

Příspěvekod Petra Juliusová v 15 úno 2014 22:12

Zdravím vás všechny a měla bych jeden dotázek na "podenkáře" :)
Jak jsou na tom vaši miláčkové ve vztahu ke kočičkám? Anubis kočky nesnáší, alespoň ty venkovní, když je vidí, začne bláznit. To ani moc neřeším, srovnám ho, ale jde mi o to, zda má smysl pokoušet se zvykat ho na kočičku doma? Zda je reálné soužití podeňka s kočkou doma? Už jsme dříve přemýšleli o kočičce a tak zatím jen zcela hypoteticky přemýšlím má-li smysl o tomto soužití vůbec uvažovat :)

Předem moc díky za zkušenosti a rady :)
To jsme my: Petra + malá Agátka, čtyřnožci Anubis, Nausinka a Rozárka a dvě ary nobilis Kryštof a Terezka.
Petra Juliusová

Příspěvekod Johnka v 15 úno 2014 22:44

Petruš,Andýs se může venku zbláznit,vyvádí,že mi urve málem vodítko,ale u Verči byl normálně s kočkou, spousta podenců s kočkou žije a není problém. Určitě by si zvyknul,myslím,že mi holky dají za pravdu,ale jak ,to musí poradit povolanější. Já to nezkouším,není u mě potřeba,kočku nemáme.
Martina a Andýsek
Johnka

Příspěvekod emeli v 15 úno 2014 23:40

Nesnáší?? Já myslím, že ti naši podenčíci kočičky právě naprosto milují! Tak moc, že by někteří podenci milou kočičku i sežrali! :D
Ale ne, teď vážně.. já sama osobně nemám žádnou zkušenost, ale vím, že můj Gaspar byl nějakou dobu v dočasu s kočkou a nesežral ji, ale on je nějaká "civilizovanější" forma podenca. Ale lovil by je a honil venku i tak, ale on si dá říct, že to jako ne, kočky ne!
U Amina je to těžké, ten málem sežral i ježka. Takže tak, možná to může záležet i na povaze psa.
Ale obecně si myslím, že by se to Anubek naučit mohl, ale ze samozřejmě začátku s obrovskou opatrností.
Já doufám, že sem napíše své zkušenosti i někdo, kdo měl doma kočičího skoro vraha a teď má doma přeučeného kočičího podpantofláka :D
emeli

Příspěvekod akras v 16 úno 2014 14:57

Sic nemám podenka, Pierrek je kříženec chrta a Zuzka kříženec všeho možného i nemožného, doma mám králindu na volno žijící, oba hafani jí akceptují a nikdy by jí neublížili, venku by před nimi ale králík nebo zajíc neměl šanci. Domácí králinda je součást smečky, venkovní cizí jsou lovná. Stejně to podle mě mají i ostatní hafani s kočičkami.
Šárka,morčák Berťas,králičí dáma Chlupatá,adopťáček Pierre a Zuzka
akras

Příspěvekod Návštěvník v 17 úno 2014 19:32

Tíťuše žije doma s kocouřím seniorem - neurotikem. S přehledem se ignorují. Ze začátku jí spíš chtěl šikanovat kocour, Tíťa je trochu jiná a bojí se projevit. Ale i tak si myslím že pro podenca by o problém neměl být :)))
Návštěvník

Příspěvekod Evito v 27 dub 2016 18:39

Hezký den. Prosím Vás o odpověď na dotaz, který jsem nikde nenašla. Chtěla jsem se zeptat, jak dlouho trvá vyřízení adopce Greyhounda. Děkuji za odpověď. :103:
Evito

Příspěvekod Jitka N. v 29 dub 2016 07:13

Dobrý den,
kontaktujte přímo pana Lacinu, tel.777715881, jde to rychle. Pusina je :8:
Jitka a "černá zlatíčka" Rino a Moro
Jitka N.

PředchozíDalší

Zpět na Kavárnička