Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Dotazy, potíže :)

Pokec jen tak o všem možném

Re: Dotazy, potíže :)

Příspěvekod Blanka.Mull v 08 úno 2012 11:59

Jooo mě je to jasný,urvalo by mu to hlavu.To víš že koupím ty kšíry.A i tu deku-neni drahá.
Rhynuška grey, Melody grey, Stacynka pudl, Nikolka a Simonka - moje děti, kanárek Čenda, aquárium a nakonec já Blanka.
Blanka.Mull

Příspěvekod lanzpodenco v 08 úno 2012 13:32

K te dece, na kterou jsem hazela odkaz u Andyse...pokud mate jen jednoho psa (a vas tu takovych neni mnoho a ani tem to dlouho nevydrzi :D :D) a potrebujete vzadu vezt cloveka, tak uprostred je zip a ta deka se rozpuli a udela se polovicni vana :D Je drazsi, ale pokud na zoohitu objednavat poprve, davaji obr slevy. Jen pokud jste treba tri lidi a jeden pes....vsichni sedi pohodlne. To jen jako tip...A jinak ja jsem koupila asi troje drahy ksiry a pak jsem nasla jedny za asi 5.20€ a ty sedi jako ulity....
My a psi:D
lanzpodenco

Příspěvekod westička v 08 úno 2012 18:24

Blani, já pořídila našim minulý jaro 2 kočky. Jedna bylo kotě a druhá byla asi roční kočička, kterou jsem si vzala z kliniky, kam jí přinesla jedna paní jako nalezence. Kočička byla březí, my jí vykastrovali a vzali koťátka. Měsíc potom, to byly asi 2 týdny co byla u našich, začla to kotě kojit. Tak je asi možný, že se to Rhyně v těle nějak pobláznilo a třeba na ní jde faleška, ale názor Zuzky bude určitě odbornější a přesnější ;) Hlavně, aby to nebylo něco vážnýho :)
"Za peníze si můžeš koupit docela dobrého psa, ale nekoupíš si zavrtění jeho ocasu."
westička

Příspěvekod Blanka.Mull v 09 úno 2012 14:34

Ahoj děvčátka
pro Lanzpodenco-no jasně že ten jeden pesák dlouho nevydrží,však taky už to tvrdě plánujem.

pro Westičku-psala jsem si ze Zuzkou a ta mi řekla že to mám sledovat a kdyby se to jen maličko zhoršilo tak okamžitě utíkat k ní,udělala by všechna odborná vyšetření,hormony by to prý být neměly a když to pak vždycky splaskne ,tak to asi nic vážného není.

pro ostatní-tak jsem dneska byla v Zooschopu podívat se na ty kšíry.Slečna mi nějaké ukázala a povyprávěla si se mnou.Nejdřív mi ukázala pouze ten pásek co se připojí ke kšírum.Pak mi vysvětlila že deku si pořizovat nemám,jelikož až prudce zabrzdím(dle velikosti našich mazlíčků)tak pejsek vypluje i s mojí hlavou ven předním sklem.Pak mi ukázala další kšíry,byly moc hezký,takový černý s červenýma doplňkama(já vím že je to jedno) a ty prej se nedávají do cvakačky od pasu ale omotají se kolem toho pasu a pejsek se tam může volně pohybovat,točit se a koukat z okna,a když se zabrzdí tak ten pas se sekne jako kdyby tam seděl člověk.Kšíry byly sice krásný ale to zaháknutí za pas mě moc nepřesvědčilo,poněvač si myslím že by mě pesan stejně skončil za krkem.Takže vyhrály polstrovaný kšíry s krátkym řemínkem a nebo do kufru.
Otázka - má někdo kšíry od P.Ž.-prosím jaká je cena?
Rhynuška grey, Melody grey, Stacynka pudl, Nikolka a Simonka - moje děti, kanárek Čenda, aquárium a nakonec já Blanka.
Blanka.Mull

Příspěvekod Soňa v 09 úno 2012 15:11

Ty kšíry by také neměly být obyčejné, na denní nošení, ale bezpečnostní homologované, optimálně se zámky.
My máme autokšíry myslím od Trixie s bezpečnostními zámky, zapínají se na pás a tam mají taky zámek.
Nejbezpečnější do auta je samozřejmě mříž. Když není mezi prostorem kufru a sedadel mříž, při větším nárazu se vše co je v kufru protlačí dovnitř vozidla a podle crash testů to není moc hezký pohled.
Soňa,Vašek, retrívřice Aisha a grey Dash
Soňa

Příspěvekod Soňa v 09 úno 2012 15:17

Více o cestování psů v autě už je tu :
viewtopic.php?f=133&t=2629&p=55720&hilit=autop%C3%A1sy#p55720

Jo a ty autopásy se zámky už máme otestované i naživo. Manžel brdzil velmi prudce na dálnici a pásy Aishu zachytily na zadním sedadle.
Soňa

Příspěvekod Blanka.Mull v 09 úno 2012 16:34

No Soni fůůůj jak píšeš to o těch testech.Když si představim jak jezdíme napakovaný a ještě psi k tomu.......Ty zámky na kšírech myslíš ty umělý zacvakávačky??Ty černočervený kšíry jich několik měli,třeba jsou to oni,značky jsem si nevšimla.Ale byly obyčejný,jen ten pásek ze kterýho se dělají vodítka.Pak tam měli i ty měkkoučký,polstrovaný,ale jen samotný.Akorát jsem se ptala slečny prodavačky jak to mám vyzkoušet když s pejskem se do obchoďáku nesmí.Řekla mi ať jdu jinam-dobrý nééé??
Blanka.Mull

Příspěvekod Blanka.Mull v 09 úno 2012 16:43

Soni přečetla jsem si odkaz a souhlasím s tím že asi ta deka nezachrání pesinu a ani mě.Takže kšíry!!!
Blanka.Mull

Příspěvekod Soňa v 09 úno 2012 19:51

Jsou z klasického černého popruhu, přezky jsou černé s červenými zámky a polstrování mají na bříško.
Možná je dělá taky jiná firma v jiném provedení, ale to nevím.

Nejsou moc pěkné, ale funkci plní :113: Já je dávám jen na cestu autem.
Soňa

Příspěvekod west v 09 úno 2012 20:02

Psí kšíry se západkou bezpečnostního pásu jsou moc fajn. Od té doby, co je mám, tak se na zadních sedadlech nemohou poutat spolujezdci, protože kšíry nejdou ze zámku pásu vytáhnout.....jestli měla západka špatně vyfrézovaný tvar, nebo byla vyrobena z tak měkkého kovu, že se tahem zdeformoval, to je jedno. Náprava je možná pouze ve značkovém servisu a spočívá ve výměně zámku, samonavíjecího pásu a pyropatrony, přičemž je sedmkrát levnější zaplatit pokutu..... :-)
west

PředchozíDalší

Zpět na Kavárnička