Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Dotazy, potíže :)

Pokec jen tak o všem možném

Re: Dotazy, potíže :)

Příspěvekod westička v 10 úno 2012 18:00

S tím solením chodníků a psíkama.. Včera když jsem venčila, tak Texík najednou začal zvedat zadní packu, tak jsem mu jí prohlídla- nic tam neměl, pak po ní normálně chodil, ušli jsme kousek dál, začal zvedat přední pravou, tak jsem se k němu sehla, že mu jí prohlídnu a on najednou, že vlastně levá přední. Myslela jsem, že simuluje :D Nedaleko je ubytovna, je tam hodně "divných" lidí, a často se tu objeví střepy od flašek a tak podobně, takže opatrnost je na místě, obvzlášť, když je sníh.. No ale aspoň vím, že to dělal kvůli tý soli.... :)
"Za peníze si můžeš koupit docela dobrého psa, ale nekoupíš si zavrtění jeho ocasu."
westička

Příspěvekod Soňa v 10 úno 2012 19:31

Tak máme oboje autopásy ve velikosti L. Oběma jsou tak akorát. :3:
Soňa,Vašek, retrívřice Aisha a grey Dash
Soňa

Příspěvekod Monča v 10 úno 2012 20:51

Tady u nás naštěstí nesolej, ale Nela zvedá taky furt tlapky, asi jí to hodně studí a jak hodně mrzne, tak se jí zmrzlej sníh lepí na packy a zebe jí to. Koupily jsme dnes u veta speciální balzám na tlapky, budem jí to mazat než půjdem ven, aby měla tlapky chráněný před sněhem a mrazem a pak doma opláchneme a podle potřeby ještě namažeme. Asi by potřebovala kozačky :) {5;14}
Monča

Příspěvekod Ajka v 10 úno 2012 21:26

Já jsem se spolehla na krém od veta, je toho skoro kyblíček, něco přes 100 kč a vpije se to, Tudíž Biddy ani nemá co olizovat.
S poutáním psa za jízdy, to je opravdu jen, aby nezpůsobil nehodu volným pohybem.
TO zacvakávání funguje do všech aut? Protože já vzadu ve svém autě nemůžu prohodit ani ty dvě koncovky, co jsou u sebe, každý pás má svůj konkrétní protikus.
Domov bez psa je pouze příbytek.
Biddy a její smečka Alena, Filípek, Lucinka a Fero, bez kterého by jsme smečkou nebyli a nakonec nás nespolubydlící koník Frisko.
Ajka

Příspěvekod Monča v 10 úno 2012 21:38

Takže sebelepší kšíry jsou k ničemu v případě nehody a pesan při velké rychlosti a velkém nárazu každopádně zemře? :( Máme objednány autokšíry Clix, doteď máme Nelu připoutanou jen za obojek tím spojovacím pásem k bezpečnostnímu pásu, ale to by jí zlomilo vaz v případě prudšího nárazu a brzdění, tak jsme objednaly ty Clix, ale jak to tu čtu, v případě velkého nárazu by asi nepomohlo nic :(
Monča

Příspěvekod lanzpodenco v 10 úno 2012 21:46

Moni, asi jako u lidi, pasy zmirni neco, ale zachranit nemusi, ale bezpeci lidi je urcite vyssi, kdyz je pejsek pripoutany...A psi taky...jen pouhe dupnuti na brzdu a pad psa pod sedacku mu muze ublizit, kdyz je v pasech, muze ho to hodne zbrzdit... Ale urcite lepsi nez jen tak...to je risk pro vsechny...
My a psi:D
lanzpodenco

Příspěvekod Monča v 10 úno 2012 22:20

Jani :113:
Monča

Příspěvekod Blanka.Mull v 11 úno 2012 09:47

Změna téma:
Mají chrti blechy???Rhyna se včera docela dost drbala.V týhle zimě snad ani blechy nežijou.I když venku pod kabátkem má dost velký teplo.A kde by bydlely na tom napůl holym psovy???Vždyť nemají ani v čom běhat slalom.
Dneska se už nedrbe tak to bylo asi jenom něco přechodnýho.A nebo ta malá sviňka už venku zmrzla.
Rhynuška grey, Melody grey, Stacynka pudl, Nikolka a Simonka - moje děti, kanárek Čenda, aquárium a nakonec já Blanka.
Blanka.Mull

Příspěvekod Verda v 11 úno 2012 10:38

Mít je můžou, ale musela by přijít do styku se zablešeným psem... pokud by je měla, tak by jsi je na ní viděla, jak lezou si myslím... možná jí jen svědí kůže, mráz, obleček, že se jí maličko podráždila.
Verda

Příspěvekod Blanka.Mull v 11 úno 2012 10:53

Se žádným psem jsme ve styku nebyly a věřim že bych je v tom zbytku chlupů opravdu viděla.Já mám i ten olejíček od Zuzky.Proti blechám.Dnes se zatim nedrbe ,zbytečná námaha,válí se tu jako lemra.Miláček můj,jdu jí dát hned pusinku.
Rhynuška grey, Melody grey, Stacynka pudl, Nikolka a Simonka - moje děti, kanárek Čenda, aquárium a nakonec já Blanka.
Blanka.Mull

PředchozíDalší

Zpět na Kavárnička