Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Dotazy, potíže :)

Pokec jen tak o všem možném

Re: Dotazy, potíže :)

Příspěvekod Blanka.Mull v 19 bře 2012 15:45

No zkusim jí to už dávat jen obden,dneska už jsem jí nic nedala,ALE ZASE SEM RÁNO KOUKALA ŽE MÁ DO ZELENA HOVÍNKA,TO "8"-() JSEM JEŠTĚ NEVIDĚLA,PO CALIBŘE JE MÁ VŽDYCKY HOŘČICOVĚ ŽLUTÝ A NEJSEM SI VĚDOMA ŽE BY VČERA ŽRALA NĚCO ZELENÝHO,JEDINĚ JESTLI SE NECHODÍ TAJNĚ PÁST.
Rhynuška grey, Melody grey, Stacynka pudl, Nikolka a Simonka - moje děti, kanárek Čenda, aquárium a nakonec já Blanka.
Blanka.Mull

Příspěvekod Verda v 20 bře 2012 12:59

moji ted jsou úplně diví z té maličkaté jarní trávy, pořád jí baští, ale oni jí nestráví, vykadí jí normálně v těch stéblech - asi si jen čistí střeva. jestli má divné trávení, tak jí do granulí dej 3 tablety černého uhlí - normálně v lékarně, to stáhne případný bordel ve střevech. další hovínko bude černé a pak už by se to mělo srovnat.
nebo ještě lactobacilus v tabletách - normálně lidský. já ho ted jí v rámci jarní očisty.
Verda

Příspěvekod Blanka.Mull v 20 bře 2012 15:07

Dneska už jsme zase kajdily hořčici tak je všechno v pořádku .Ale byly jsme venku i s Benitkou a psice po sobě skáksly a hrály si.Neviděli jste co měla na sobě Rhyna lupů,nekecám to bylo jak kdyby na ní někdo vysypal sáček s moukou,to jsem ještě neviděla a holky taky né.I Terka to nechápala,není to třeba tím ,že už nežere,ten Giom???Je to přesně od tý doby co došel a začly jsme jí dávat ten Roboran. :o
Rhynuška grey, Melody grey, Stacynka pudl, Nikolka a Simonka - moje děti, kanárek Čenda, aquárium a nakonec já Blanka.
Blanka.Mull

Příspěvekod jesi v 20 bře 2012 16:01

Blanko a co ji zkusit promazat nějakým olejíčkem? Hanule byl jeden čas tay strašně lupatej a šupinatej. Tak jsem mu srst protřela olejíčkem od Lídy a docela mu to pomohlo. Jinak vitamíny na srst ja extra už nedavam, jeden čas dostaval taky roboran, pak i biotin a teď už dostava jen lososovy olej každy den do krmeni.
jesi s Honey
jesi

Příspěvekod Blanka.Mull v 20 bře 2012 16:32

Já si taky myslím,že by už nic dostávat nemusela,chlupy na prdelce jí už dorostli a teď jí rostou i na prsou,a tam ani není vidět ,že tam žádný nemá.Tak ani nevím proč jí to pořád cpu.Myslela jsem že to musí žrát už pořád..Akorát doděláme ten lososák a pak už nic nebo ten mám dávat dál????
Blanka.Mull

Příspěvekod jesi v 20 bře 2012 17:06

Já ho dávam spíš na ochucení granulí :-)
Tak to zkus vysadit a uvidíš jak bude vypadat, pokud by se zase horšila, tak jí můžeš vitamíny kdykoli zase do krmení přidat...
jesi s Honey
jesi

Příspěvekod Nikola.Mull v 21 bře 2012 13:50

Teď jsem někde tady narazila na příspěvek ohledně pití a o tom že kůže může být dehydratovaná, jestli ty lupy nemůžou být tím, protože taky ten týden co to má jsou už tepla a Rhyna pije pořád stejně přijde mi že spíš míň. Zkoušela jsem jí mazat olivovym olejem jenom boky, kde má málo chlupů a je vidět ta šupinatá a olupená kůže, ale bylo to bez výsledku za půl dne to tam měla znova.. Nemáte někdo zkušenost s dehydratovanou kůží??
Miláček greyhoundí princezna Urla, bývalý dočásek Dream a v Německu Rhyna, Melody a Stacy.
Nikola.Mull

Příspěvekod Verda v 21 bře 2012 14:07

vem jí klído i záda, krk tím olejem..bude trochu mastná, ale za pár dní se to vstřebá :)
Verda

Příspěvekod Blanka.Mull v 21 bře 2012 18:37

To jí mám jako strčit do vany a nalejt na ní flašku oleje???Mazáním se jí to na kůži nedostane.Je mastná až za ušima ale kůže je pořád suchá.....Nejvíc je lupatá venku když se pohybuje,d :roll: oma když leží tak né.
Blanka.Mull

Příspěvekod wild owl v 21 bře 2012 22:51

V podstatě ano, musíš rozhrnovat srst a olej lít do pěšinky a pak rozmasírovat dál do srsti. Je to dost nimračka, ale vyplatí se to. Takže si olej nalij do něčeho, z čeho ti nepoteče moc velkým proudem. Nevím, co máš k dispozici, zkusmo navrhuji dávkovač na tekuté mýdlo, dětskou láhev s dudlíkem, lahvičku na ocet z menážky, velkoobjemovou injekční stříkačku (bez jehly :lol: )...
Lída, greyové Jet, Boss a Tiny, podenco Luna, Dani a Tíma (Timanfaya) plus další ...
http://wildowl.webnode.cz/
http://wildowl.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/rejcka13?feature=mhum
wild owl

PředchozíDalší

Zpět na Kavárnička