Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Dotazy, potíže :)

Pokec jen tak o všem možném

Re: Dotazy, potíže :)

Příspěvekod Blanka.Mull v 22 bře 2012 08:27

Zkusím to,vyhrála ta stříkačka injekční,tu mám.A dobrej nápad,díky za něj.Nejvíc to má na zadku a okolo ocasu a tam zase není tolik chlupů.Zajímavý je ,že tam kde má míň chlupů a je vidět ta loupající se kůže,tak tam ty lupy nemá.Tam by se to dobře mazalo.Na bocích kolem břicha.
Rhynuška grey, Melody grey, Stacynka pudl, Nikolka a Simonka - moje děti, kanárek Čenda, aquárium a nakonec já Blanka.
Blanka.Mull

Příspěvekod V+G v 22 bře 2012 08:28

Holky,mě ještě napadlo,snad to není úplná blbost,ale máme také lupy a chci to zkusit:naředit olejíček vlažnou vodou a psa tím vlastně celého polít,taková hydratační koupel :-),olejík se lépe dostane až ke kůži,no a měla by voda uschnout,olej zůstat a nebudou tolik namaštění....co vy na to???My jdeme dnes na kontrolu k vetovi,tak jsem nechtěla experimentovat,ale potom bych to zkusila a v sobotu uvidíte :-) Jooo a vemte si sluneční brýle,protože to bude asi lesk.....:-) :24:
Solista+Cherie a jejich lidi....Věra+Venda+Martina
V+G

Příspěvekod Blanka.Mull v 22 bře 2012 09:00

Věruš to už nebude lesk, ty si pořiď brusle a zamluv si místo u vás v sádrovně.Počkej jak budeš mít naleštěný podlady.S to vodou nevím,zkus to a pak dej vědět.Vždyť olej s vodou nejde dohromady.Možná by bylo lepší zkusit jak psala Liduš, někde venku s tou injekcí,oni se pak aspon vyválejí v trávě a né na koberci.
Rhynuška grey, Melody grey, Stacynka pudl, Nikolka a Simonka - moje děti, kanárek Čenda, aquárium a nakonec já Blanka.
Blanka.Mull

Příspěvekod Verda v 22 bře 2012 09:26

ten olej se moc nenaředí, jen zůstane na povrchu té vody jako kolečka..
co by ještě mohlo být dobré - http://aromafaun.byznysweb.cz/srst/hy-dermal/
Verda

Příspěvekod Blanka.Mull v 22 bře 2012 18:55

Díky Verčo za odkaz,to bude asi lepší .
Blanka.Mull

Příspěvekod Blanka.Mull v 10 kvě 2012 20:21

Holky chtěla jsem se jménem Šárky a Grace zeptat (Šárinka se stydí),má s Grace trošku problémy,začala se dost počůrávat doma a jenom na jedno místo,nevydrží to ani třeba 3 hodiny a jde se tam znovu vyčůrat.Už to odnesly koberce.Šárinka s ní chodí ven po 4 hodinách a stejně to udělá zase,ale někdy NE...Připadá mi to spíš jestli to nedělá úmyslně.Prosíme o rady,nebo má s ní zajít k vetovy??? A louže jsou dost velký.
Blanka.Mull

Příspěvekod catchie v 10 kvě 2012 22:46

Určitě ihned k vetovi a do té doby netrestat! Může mít zdravotní problémy. Pokud se jí s tím nechce k vetovi, tak pokud má Šárka třeba alespoň trochu ochotného obvoďáka, tak ať klasicky do vyvařený skleničky odebere Grace moč a tu nechá u doktora analyzovat alespoň klasickou papírkovou metodou - tou ihned zjistí, zda nemá Grace bílkovinu či krev v moči...
Štěně Nery a Felíska galgo Alfredo, galga Marisol a kobylka ČT Amanda; tzv. "víkendoví psíci" český teriér Taxis, kříženec Charlie; z lidské smečky: já (Katka) a partner Mirek :)
catchie

Příspěvekod Verda v 11 kvě 2012 07:54

Přesně jak píše Catchie, hnedky k vetovi... Je dost možné, že má zánět močáku a prostě to nevydrží.. Zuzka omrkne moč /ideálně, když by mohla přijít Šárka s močí ve skleničce/ a hlavně mkrne na ledviny.
Verda

Příspěvekod Blanka.Mull v 11 kvě 2012 07:56

Díky za rady ,já jí to hned vyřídím.
Blanka.Mull

Příspěvekod akras v 20 led 2014 07:29

Dobré ráno všem. Poslední dobou jsem se setkala s názorem, že když mám doma dva psi, tak to u mě musí hrozně po těch psech smrdět - také jste se s tím setkali ??
Mě tyto názory hrozně štvou, pelíšky psů stříkám pravidelně voňavou desinfekcí z aromafauny, podlahu mám všude jen stíratelnou, takže každý den stírám a průběžně zametám. ani Pierrek ani Zuzanka nesmrdí. Osobně si myslím, že mám doma čistěji než leckterá jen lidská domácnost.
Když se proti takovým řečem bráním, tak jen slyším, že já to necítím, protože já v tom žiju.
Šárka,morčák Berťas,králičí dáma Chlupatá,adopťáček Pierre a Zuzka
akras

PředchozíDalší

Zpět na Kavárnička