Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Furminátor

Pokec jen tak o všem možném

Furminátor

Příspěvekod Solejka v 28 úno 2010 20:10

Máte někdo zkušenost s FURminátorem? Dneska mi o něm povídala jedna paní na venčení v Meteoru, co má ridgebacka, a nemohla si ho vynachválit. Prý mnohem lepší než trimka nebo kartáč.

http://www.youtube.com/watch?v=joff2MzBSAw
Solejka

Re: Furminátor

Příspěvekod pupulu v 28 úno 2010 20:13

Jo my jsme to zkoušeli na cvígru kolektivně.Celkem žádnej zázrak.Na barzoje úplně na prd,na knírače supr,na malinu a jiné ovčáky celkem taky.Pak jsem to zkoušela na russla od bráchy chce to vyladit techniku na ty krátké chlupy-krátké a rychlé česání (takové jako když máte křeč do ruky)a pak to celkem funguje supr.
pupulu

Příspěvekod pzlkovanova v 28 úno 2010 20:56

má někdo možnost zkusit to sehnat vypůjčit žebychom si to mohli vyzkoušet na srazu??? pokud by to mělo fungovat tak jako na tom videu, tak bych do toho šla!
pzlkovanova

Příspěvekod Solejka v 28 úno 2010 21:02

Solejka

Příspěvekod pupulu v 28 úno 2010 21:06

ono to vyšlo líp objednat z anglie myslím.Kdyžtak se zeptám.A na sraz to vzít můžu,brácha si to zakoupil a můžete česat co se do psů vejde! :lol: Jen mi to přijde fakt zbytečně drahý a žádnej zázrak.Klasika trim nebo kvalitní kartáč a hřbílko odělají více.Kdo má zájem vezmu to.A můžete kolektivně testovat.Akorát ta technika na hladký se musí fakt nacvičit! {5;14} .
pupulu

Příspěvekod Solejka v 28 úno 2010 21:08

abychom z nich neudělali plešouny ;)
Solejka

Příspěvekod pzlkovanova v 28 úno 2010 21:09

tak to by bylo super pupulko, kdyby jsi si vzpomněla {5;14} a vzala na srazík ""5-()
pzlkovanova

Příspěvekod Dona v 01 bře 2010 08:26

Co jsem četla na (CZ-psu?), tak principem je (i) stříhání, ne jen vyčesávání...to by sme asi nepotřebovali :lol:
Dona

Příspěvekod Solejka v 01 bře 2010 08:36

Popisek výrobku /Spokojený pes
Vyčesání hřebenem FURminator odstraní starou srst a podsadu. Nezkracuje a nepoškozuje srst, pouze velmi účinně vyčesává a pomáhá ke zdravější kůži a lesklejší srsti zvířete. Snižuje množství alergenů v prostředí, kde zvíře žije. FURminator hrabla neřežou a nepoškozují srst.
Solejka

Další

Zpět na Kavárnička