Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Furminátor

Pokec jen tak o všem možném

Re: Furminátor

Příspěvekod stana v 20 bře 2010 20:13

Tak jsem si ten zazrak nechala od manzela koupit v Belgii a po velikonocich(az mi ho doveze) napisu jestli mam jeste chrta nebo uz nahace. :24:
stana

Příspěvekod Zuzík v 21 bře 2010 14:06

Pokud by někdo chtěl, tak jsem furminator našla na Aukru za celkem fajnové ceny, tak zkuste mrknout tam.
Zuzka, Luďěk, dětičky Ben a Anička, číči Zrzek, Sisa, Minie a Buclík a zlatíčko Tommy s bláznivým Aminem + sem tam nějaké to psisko navíc
Zuzík

Příspěvekod tereyska v 21 bře 2010 20:06

u nás je to zbytečné, blacky má srst jak samet a moc jí navíc nemá ;)
tak uvidíte ...
tereyska

Příspěvekod stana v 02 dub 2010 07:20

Tak, uz ho mam doma. Vcera vecer, kdyz ho manzel dovezl, jsem jen tak cvicne projela Ruby srst. To jsem fakt nemela delat. Okamzite to zacalo litat a ja mohla zacit litat se smetakem. ""-(4) Dnes rano jsem ji vzala do parku a koukala jsem, jak blazen. :o Opravdu co vidite v reportazich je pravda. Pejskovi to dela dobre, Ruby stala jak prikovana a kdyz jsem prestala, tak se jen otocila a myslela si at pokracuju. Chlupu bylo behem chvilky, jak z ostrihane ovce. Je to takova jemna pilka, ale nemusite se bat chlupu ma stale dost, nahace jsem z ni neudelala. Jde to i s lupama a myslim, ze za par prohrabnuti srsti bude mit kozisek nadherny. Vrele vsem doporucuji i za tu silenou sumu. ""5-()
stana

Příspěvekod pzlkovanova v 02 dub 2010 07:38

týý jo.. a Stáňo, vezmete ho s sebou na sraz? já bych to ráda vyzkoušela a pak bych ho asi také koupila, jestli to opravdu tak funguje, jak píšete {5;13}
pzlkovanova

Příspěvekod stana v 02 dub 2010 07:50

Jasne, pokud se mi povede tam dorazit a nic mi do toho nic nevleze. Moc rada bych jela. Ale je to uzasny a funguje to super.
stana

Příspěvekod Dona v 02 dub 2010 09:40

Tak to se pak přijďte s Rubinkou ukázat, jaká je z ní fešanda (ode dneška ale máme na půlce zahrady složenou střechu - snad to bude do středy, max. čtvrtka na střeše) a že by sme to zkusili někdy na Leránka??? {5;35} :103:
Dona

Příspěvekod Jana v 02 dub 2010 16:24

Na Aukru se průběžně vyskytuje a je za slušnou cenu. Z naší pražské kanadské ovčandy se vyčesala polovina chlupů a konečně poprvé za 4 roky z ní nepadají chlupy při každém kroku. A další naháč z ní opravdu není. :21:
Agir a Keliška a Jana ze Dvorů
Jana

Příspěvekod Kay37 v 01 pro 2010 19:20

Já mám zkušenost s groominátorem.Je to super.Má dvě hlavice - rozčesávač a vyčesávač.Jsem s ním moc spokojená.
Kay37

Příspěvekod Luci P. v 01 pro 2010 20:01

Teda ten groominátor nevypadá vůbec špatně... Není to ten, co má třeba Magda nebo Péťa? Ty mají taky dvě hlavice..
Luci P.

PředchozíDalší

Zpět na Kavárnička