Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Kolín - Krása a výkon 2013

Moc se nerozpovídejte, máte-li co říct, zaregistrujte se do Klubu adopce chrtů

Kolín - Krása a výkon 2013

Příspěvekod Johnka v 13 črc 2013 19:40

Dneska jsme navštívili výstavu v Kolíně a sešli se tam s partou kamarádů. Přijela Petra s Belén, bohužel odjela brzy a nemám foto, Lojzička s Marcelou, Nando s Erikou a dokonce nás tam poznala jedna slečna s bílým podenkem. Byla tam ještě s kamarádkou ,která měla nádherného čokoládového podenca - já ho hned poznala. Azabeche!!! Je nádherný,velký a překvapil mě i Nando,je obrovký,ale krásně stavěný.Lojzička je krásná dáma a velice hodná.Snad se mi podaří vložit fotodokumentaci.

Kolín1.jpg
Kolín1.jpg (121.13 KiB) Zobrazeno 2962 krát

Kolín2.jpg
Kolín2.jpg (120.39 KiB) Zobrazeno 2962 krát
Martina a Andýsek
Johnka

Re: Kolín - Krása a výkon 2013

Příspěvekod jesterka v 14 črc 2013 19:46

Krásní pesánci. Doufám, že jste si to pořádně užili :)))
Zdenka, Martin, podenčí slečna Tíťa, čistokrevný vořech Alík, důchodce kocourek Čestr a hejno rybiček
http://www.fler.cz/tita-shop
jesterka

Příspěvekod Johnka v 14 črc 2013 20:41

Ještě jedna fotka trojice ze Sary,koukala jsem,že na ni koukali i tam,museli mít z nich radost.

Kolín.jpg
Lojzička, Belén a Andresín
Kolín.jpg (98.32 KiB) Zobrazeno 2932 krát
Martina a Andýsek
Johnka

Příspěvekod jitka v 14 črc 2013 21:37

,Krása a výkon, bývá tradičně jednou za rok jako akce pro chrty všech plemen registrovaných pod ČMKU,jak na sobotní výstavu tak na nedělní bodovací dostih. Vítězem je po sečtení bodů vždy nejúspěšnější pes nebo fena z jednoho plemene.
V letech 80-90. titul , Vítěz krásy a výkon, především pro greye a whipety něco znamenal. V současnosti na českých drahách greye nevidíme, whipetů je snad třetina. Ale hlavně se mi na tom všem líbí, že se tato slunečná sobota na Kolínské dráze stala nezávazným setkáním adoptovaných krásných podenců .Určitě se na dráze našlo pár chrtařů kteří podenca viděli poprvé a líbí se jim.
,, Ortodoxní lovci titulů K+V ,, ať mi toto nadšené hodnocení sleziny podenců a jejich paniček prominou. Jinak samozřejmě chovatelům a majitelům psů výstavních linií přeji hodně úspěchů, majitelům dostihových psů přeji minimum úrazů na českých tvrdých travnatých drahách.
jitka

Zpět na Zajímavé akce a nápady