1. tentokrát zimní sraz v Chrastavě u Liberce 2009

Vše k zimním srazům adoptovaných chrtůL......

Re: 2. tentokrát zimní sraz v Chrastavě u Liberce

Příspěvekod sabina v 12 pro 2009 22:43

Zdravím všechn adopťáky a nové pesany ""-()
Jelikož jsem se tu velmi dlouho neobjevila, tak se rozkoukávám. K čemu jsem však došla i bez smluvené akce na tomto webu,tak jsem shlédla spotík na Nově, který mě až velmi dojal... :18:
Nooo každopádně super, paráda a jen tak dál!! Nedočetla jsem se však, či nebyl udán přesný datum té jarní akce... Prosím tedy, zda-li jste už domluveni co a jak velmi bych se ráda přidala se svou smečkou chrťáku i nechrťáku jako v Doksech. Díky za předem info... Krásné a poklidné svátky vánoční a vše ať se vám splní co si přejete a mnoho zdravíčka a spousty let trávených s námi našim hafákům ""5-() /4§:) Všechny vás zdraví Jake, Rorry, Sabina :8:
sabina

Příspěvekod Žaneta Hofmanová v 13 pro 2009 10:37

Moooc povedený sraz a hlavně reklama pro adopce, když se povedla reportáž do hlavních zpráv !
No a z Lašenky jsme se váleli smíchy, lepší převlek mít nemohla :24: :24: :24:
Žaneta Hofmanová

Příspěvekod Lenka Č v 13 pro 2009 13:17

jj,Lašenka jako čertice byla skvělá :113: a Aďulák s křídlama byl taky pěknej :113:
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Příspěvekod Lenka Č v 13 pro 2009 13:19

Sabino vítejte,přdpokládam že jarní sraz bude asi začátkem května,jako byl minulý rok,ale přesný datum ještě nevíme :103:
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Příspěvekod pzlkovanova v 13 pro 2009 15:17

Tááákže, srazík byl úžasný :113: .. emotivní, dojemný, příjemný, i hektický,... prostě směsice pocitů ... ale myslím, že jsme si všichni odvezli opět krásný zážitek a zároveň uspokojení z pocitu, že další dušičky nalezly nový domov a budou mít možnost dožít svůj život v milujících rodinkách ((14:))
Momentálně zpracovávám foto, poté vložím odkaz.
Díky moc za skvělou organizaci a ještě jednou díky novým pánečkům.... snad se brzy umístí i Beautynka a Samsonek :113:
pzlkovanova

Příspěvekod Jana v 13 pro 2009 17:06

""4-() Tak opravdu fotodokumentace opět výborná a reportáž v televizních novinách fakt vyšla super. Myslím,že hodně pomůže. Taky se to sešlo s inzerátem v Mladé frontě a snad se ozvou nový zájemci o pejsky.
Pejsci jsou už doma a tak opět díky všem zúčastněným za velkou práci a velké starosti a nervy. Opět jste vydrželi a vše zvládli. ((15:)) ZAřídili jste nádhernou nadílku pod stromeček v dalších rodinách a díky Vám zase přežilo dalších 10 pejsků a mají šanci na ten pravý život ve svých milujících smečkách. Díky díky díky!!!!
Agir a Keliška a Jana ze Dvorů
Jana

PředchozíDalší

Zpět na Velká zimní setkání adoptovaných chrtů