Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Po Vánoční setkání adopťáků v Chrastavě u Liberce LEDEN 2012

Moc se nerozpovídejte, máte-li co říct, zaregistrujte se do Klubu adopce chrtů

Re: Po Vánoční setkání adopťáků v Chrastavě u Liberce LEDEN

Příspěvekod Dona v 22 led 2012 18:02

Ahojte, my byli doma už před čtvrtou, ale já jsem taky úplně hotová, už se těším, až budu dospávat. Sraz byl sice takový komorní, ale pohodový. Pěkné počasí, užili jsme si sníh, běhání s pejsky i pokec s milými lidmi. Děkujeme. {5;32}
Dona

Příspěvekod Ajka v 22 led 2012 18:30

Objevili jsme se sice jen na otočku, malá to docela těžko zvládala, za to Biddy byla náramně spokojená mezi těmi všemi chrty. Bylo úžasné vidět tolik pejsků pohromadě bez jakýchkoliv šarvátek. Škoda že jsme nemohly zůstat do neděle a se všemi čtyř i dvojnožci se seznámit.
Domov bez psa je pouze příbytek.
Biddy a její smečka Alena, Filípek, Lucinka a Fero, bez kterého by jsme smečkou nebyli a nakonec nás nespolubydlící koník Frisko.
Ajka

Příspěvekod Baby v 22 led 2012 19:47

Tak my už taky konečně doma, cestou jsme se zastavili ještě u mamky nechat Baby vyběhat, protože se opět na hale bála :(
Fotečky dodám co nejdříve, dnes jdu odpočívat, bylo to opravdu náročné "4"-()

Chci všem poděkovat, že dorazili, myslím že to byla taková pohoda, že byl snad každý spokojený a zvláště chci poděkovat Darče za bábovku ""5-() , byla prostě dokonalá ;) a Eli moc děkuje za dudlík "1"-()
Eliášek+Péťa+Olda, Emilka+Baby+pohodář Archie
Baby

Příspěvekod Trojákovi v 22 led 2012 20:36

My také děkujeme za milé přijetí a za pujčení košíku... procházka byla také fajn... však Charlie doma zalehl a spinkal až do rána, ale myslím, že byl spokojený... A děkujeme také za pujčení košíčku:-) Všechny zdravíme
Jestli psi po smrti nejdou do nebe, tak chci jít tam, kam jdou oni...
Trojákovi

Příspěvekod Verda v 23 led 2012 08:47

Kolik se Vás šeslo? Podle fotek to vypadá, že musela být sranda!!
Verda

Příspěvekod Blanka.Mull v 23 led 2012 09:52

Ahoooj sranda byla,opravdu to bylo moc krásný. Samý perfektní lidičky a jejich pesánkové,pěknej karneval,skvělá tombola i honičky v konírně se šílenou Rhynou (dobrej prudič),nádherný prostředí i hotel.Mělo to jen jedinou chybu,že ten sníh co padal nás tam nezasypal a nezůstali jsme tam ještě týden.Hned bych na jaře jela znovu.A Verdo s mamčou měly jste jet taky (všechno bylo jinak). ""7-() ""-()
Rhynuška grey, Melody grey, Stacynka pudl, Nikolka a Simonka - moje děti, kanárek Čenda, aquárium a nakonec já Blanka.
Blanka.Mull

Příspěvekod Verda v 23 led 2012 09:59

Tak to napravíme na srazu jarním :)
Verda

Příspěvekod catchie v 23 led 2012 10:13

Bude nějaký jarní srazík? Mimo srazu v Chorvatsku, kam se mi psíky brát moc nechce (kvůli vedru)? Jinak sraz byl naprosto báječný a tiše závidím těm, kteří tam mohli být celý víkend :) Fotky máte všichni krásné, je z nich cítit ta pohoda :) Všichni hafani mě překvapili svou bezproblémovostí, i nekastráti si nakonec sedli a lítali bez vodítek i náhubků :113: Jen se moc omlouváme všem ležícím chrtíkům, na které to naše motovidlo šláplo :65:
Štěně Nery a Felíska galgo Alfredo, galga Marisol a kobylka ČT Amanda; tzv. "víkendoví psíci" český teriér Taxis, kříženec Charlie; z lidské smečky: já (Katka) a partner Mirek :)
catchie

Příspěvekod Verda v 23 led 2012 10:30

Rádi bychom udělali Jarní sraz v květnu v Doksech :) Uvidíme..
Verda

Příspěvekod Dona v 23 led 2012 12:02

Verdo, to by bylo prima, kdyby byl sraz v Čechách, tam se určitě sejde nejvíce lidí.
Jinak ještě ke srazu: bylo super, že to zvládla i mimča. Obdivuji šikovné švadlenky, neboť modely na karnevalu byly nádherné {5;13} . Tombola byla štědrá a bohatá. Ač nejvíce cen putovalo Verče Křimské, která musela odjet domů a lísky jí hlídala Peťa, zbylo na všechny spousta krásných cen. {5;39}
Vylítání na hale bylo taky prima, moc velkou radost mi udělala Elenka, která si také zaběhala. Její velký bráška je krasavec, jen se trochu projevila rasistická povaha našich greyů, páč by jim nevadil afgán jako návnada :) Rhynuška je opravdu bojovnice, se Sunnym si pěkně padli do oka svým stylem "lovu".
Naši psi si užili i lítání ve sněhu, Donušce by málem flexina nestačila, jak se nechala přemluvit na dovádění (nám s manželem nic nebránilo v koulovačce).
Jinak, samozřejmě, perfektní služby hotelu, milá obsluha (paní si i lístky do tomboly koupila :) ...
Bylo to opravdu fajn {5;35} {5;35}
Dona

PředchozíDalší

Zpět na Zajímavé akce a nápady