Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Pejsci očima dětí

Moc se nerozpovídejte, máte-li co říct, zaregistrujte se do Klubu adopce chrtů

Re: Pejsci očima dětí

Příspěvekod L + L v 14 kvě 2012 16:59

Liduška je prostě skvělá....Dášo, musíš taky namalovat krásný obrázek. Dala jsi mi jich strašně moc. Napiš Lídě, kolik je tam dětí... Veroniko, čtu teprve teď. Tak balonky schovej, určitě se budou hodit..
Klikněte a podívejte se na další naše nová videa, je jich už více než 450 !!!:
video.html
L + L
Administrátor

Příspěvekod wild owl v 15 kvě 2012 09:31

Ano, Dášo, kolik těch dětí vlastně malovalo? :lol: (kolik kluků, kolik děvčat, věk...) :3:
Lída, greyové Jet, Boss a Tiny, podenco Luna, Dani a Tíma (Timanfaya) plus další ...
http://wildowl.webnode.cz/
http://wildowl.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/rejcka13?feature=mhum
wild owl

Příspěvekod Návštěvník v 16 kvě 2012 18:50

pozooor, obrázek už mám, je tady na stránkách myslím fotka :-D děti jsou tak 2,4 třída, je to míchaný, na obrázkách je věk. sice jejich písmem, ale snad to najdete. :-DSamozřejmě sem jim to vyžvanila co mužou dostat a ted s tím otravují :-D
Návštěvník

Příspěvekod Dáša Trojáková v 16 kvě 2012 18:56

Jsem se nepřihlásila. :-D já už obrázek mám hotový, měl to být Charlie, je to tady na stránkách pejsků očima dětí ( také mi ještě není osmnáct :-D). děti jsou 2.,4 třída, je to míchané. Obráznu kolik je nevím, to ví Láďa plus já tady mám asi ještě 4. Na obrázcích je většinou i věk :-) Děti otravujou tedka pořád kdy jako něco dostanou a jak ten plyšový chrt bude vypadat a tak podobně :-D prootže já blbec to vykecala:-D
ObrázekPes je jediné stvoření, které vás miluje víc než sebe a jestli nejde po smrti do nebe, tak chci jít tam, kam půjde on...
Dáša Trojáková

Příspěvekod Veronika Křimská v 17 kvě 2012 07:53

Láďo, hehe, taky čtu tvůj příspěvek pozdě, takže takhle :) :-) :-) Nelča už chodí do školky nastálo každý den a 1.6. v pátek je den dětí, takže jsem se s učitelkou dohodla, že 25 balonků dám dětem u Nelči ve školce :-) Přemýšlela jsem, že bych se s paní učitelkou i dohodla, že bych tam vzala na ukázku Bettynku, aby se děti podívali, jak vypadá chrt a cože za pejsky to má vlastně Nelinka doma :-) Řekla bych jim něco o tom, jak jsme k chrtům přišli. Volba padla na Bettynku, protože je už starší a hlavně je strašně moc klidná, tak na pohlazení k dětem ideál. Moc ráda bych vzala i Habanku, aby viděli i podenca, jenže Habunina je poděs a to bych potřebovala, aby se mnou šel ještě jeden člověk, abych já hlídala a držela Bettynku a někdo druhý Habanku. Přeci jenom jde o setkání hordy dětí s cizím psem, víte jak to myslím.... toto tedy musím ještě dohodnout s učitelkou, nevím, zda by se jim ten nápad líbil. Ale rozhodně tam dám ty balonky a ty letáčky, co mi dala Kačka, jim tam dám taky, souhlasíte? Kačka mi jich dala dvacet, tak jich pět ještě přidělám - dětí je tam 25. A právě sem myslela, že kdyby pak viděly děti chrťáky naživo, že bych tam také vyhlásila soutěž v malování :-) U nás na Novoborsku prostě nejsou žádní chrťáci a to není féééér, žeeee Mostečáci? :-D
Kdyby jste měl kdokoliv jakýkoliv nápad, co se týká školky, sem s ním, budeme s Nelčou ve školce za Hujerovic =D
Veronika Křimská

Příspěvekod Verda v 17 kvě 2012 08:01

To budou rodiče nadšený, až jim ratolesti přijdou ze školy a budou přemlouvat, že chtějí taky toho chrta :) :)
Verda

Příspěvekod Veronika Křimská v 17 kvě 2012 08:17

Hah, Veru, to je mi jasné =D Budeme ve školce oblíbení =D =D Dneska se paní učitelka ptala, kdeže to přesně v té naší ulici bydlíme, že to z Nelči nemohli vypáčit. Tak jsem se podívala na Nelinku a říkám jí: Neli, musíš říkat, že tam, kde je nejvíc psů =D =D =D
Veronika Křimská

Příspěvekod Dáša Trojáková v 18 kvě 2012 17:35

U nás tqké nikdo není...
ObrázekPes je jediné stvoření, které vás miluje víc než sebe a jestli nejde po smrti do nebe, tak chci jít tam, kam půjde on...
Dáša Trojáková

Příspěvekod Dáša Trojáková v 06 lis 2012 19:08

Jak to vypadá se soutěží? :-) bude se to tedy nějak hodnotit? :-)
Dáša Trojáková

Příspěvekod L + L v 08 úno 2013 19:47

Družinové děti od nás obdržely hezké dárečky a dnes
nám i našim pejskům poslaly krásný pozdrav:

Taky Ahóóój..!! :103:

Obrázek

{5;32}
Klikněte a podívejte se na další naše nová videa, je jich už více než 450 !!!:
video.html
L + L
Administrátor