Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Pejsci očima dětí

Moc se nerozpovídejte, máte-li co říct, zaregistrujte se do Klubu adopce chrtů

Re: Pejsci očima dětí

Příspěvekod Dáša Trojáková v 24 bře 2012 07:20

jdu do družiny na praxi, zadám to jako velkou soutěž, děti jsou soutěživý, já myslím, že to pujde. muže to být i ve třídách, je to dobré i propagování :-)
ObrázekPes je jediné stvoření, které vás miluje víc než sebe a jestli nejde po smrti do nebe, tak chci jít tam, kam půjde on...
Dáša Trojáková

Příspěvekod Blanka.Mull v 24 bře 2012 08:18

No ale jak to bude potom s cenou,nebo kdo vyhrál???
Rhynuška grey, Melody grey, Stacynka pudl, Nikolka a Simonka - moje děti, kanárek Čenda, aquárium a nakonec já Blanka.
Blanka.Mull

Příspěvekod wild owl v 24 bře 2012 08:26

Dášo, to je dobrý nápad! :113: I z výchovného hlediska... :41:
Lída, greyové Jet, Boss a Tiny, podenco Luna, Dani a Tíma (Timanfaya) plus další ...
http://wildowl.webnode.cz/
http://wildowl.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/rejcka13?feature=mhum
wild owl

Příspěvekod Blanka.Mull v 24 bře 2012 08:30

Holky já nemám s takovýma akcema žádný zkušenosti,já to můžu všude zadat jako úkol ale co potom????Děti budou čekat.A co pak s těma obrázkama???Komu je dát??
Rhynuška grey, Melody grey, Stacynka pudl, Nikolka a Simonka - moje děti, kanárek Čenda, aquárium a nakonec já Blanka.
Blanka.Mull

Příspěvekod Dáša Trojáková v 25 bře 2012 17:21

Nějaké obrázky by se mohly vystavit u |Ládi, jestli bude chtít, jako za Gacr.. ty nejhezčí, mohlo by se to natočit, ten výběr a dáme to sem na stránky. Když děti budou kreslit, dostanou i informace, kde si něco i přečtou a uvidí vyhlášení... mě se to bude hodit skvěle do praxe a mám vymyšlené téma :-) N určitěa každy obrázek by to chtělo adresu
ObrázekPes je jediné stvoření, které vás miluje víc než sebe a jestli nejde po smrti do nebe, tak chci jít tam, kam půjde on...
Dáša Trojáková

Příspěvekod Dáša Trojáková v 25 bře 2012 17:27

Určitě s tím pomůžu, to já ráda :-) ale určitě to muže být jakýkoliv pejsek ne? Nebo by to chtělo taky nějaké pěkné fotky chrtidel, abychom je dětem mohli ukázat
Dáša Trojáková

Příspěvekod V+G v 25 bře 2012 17:34

Dášo,můžeš těm dětem v družině nejprve přečíst tu kapiltolu z Dášenky o chrtech,jak šermují těma ocáskama....a potom ať nakreslí dojmy ze čtení,jak si vlastně chrta oni představují..... {5;35} Myslím,že by láďa mohl nabídnout jako ceny například chrtí samolepky a koupí se jim nějaké bonbonky.....co???
Solista+Cherie a jejich lidi....Věra+Venda+Martina
V+G

Příspěvekod Dáša Trojáková v 25 bře 2012 17:40

To je dobrý nápad určitě... I s tou knížkou, zkusím to najít. Myslím, že společnými silami to bude vážně bezva.
Dáša Trojáková

Příspěvekod Blanka.Mull v 25 bře 2012 19:42

Tak já už mám doma jeden obrázek,co s ním?Zkusím říct sestře aby to zadala v LŠU a nebo ve škole.
Blanka.Mull

Příspěvekod Darča v 26 bře 2012 07:27

Holky, ale ne, že ty svoje vlastní obrázky předtím upravíte v Photo Shopu!! {5;24} Ale je to dobrý nápad, taky zkusím doma o víkendu něco namalovat, to bude zase ostuda :lol: a pak si uděláme soutěž na srazu, hihi.
Blani, vy tam jedete až v sobotu?
Darča

PředchozíDalší

Zpět na Zajímavé akce a nápady