Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Pejsci očima dětí

Moc se nerozpovídejte, máte-li co říct, zaregistrujte se do Klubu adopce chrtů

Re: Pejsci očima dětí

Příspěvekod V+G v 28 bře 2012 18:47

No snad něco porota,ne???A zbytek bych nakrájela ke kávě všem zúčastněným......a nebo očíslovat vzorky a nechat klobouk aby každý hodil hlas té co mu chutnala nejvíce....já nevím....ale když to Láďa posvětí,tak to vymyslím a o soutěž se postarám.....snad by to bylo hezké zpestření a vítěze by mohl GACR ocenit :-)))Ládíku,chtělo by to ale přesunout do topíku se srazem,my to tu píšeme trochu mimo.....
Solista+Cherie a jejich lidi....Věra+Venda+Martina
V+G

Příspěvekod Dáša Trojáková v 12 dub 2012 15:11

Mám trošku dotaz... Když jsme řešili, že bychom dali malovat obrázky i dětem do škol, nebo školek... Jak si to vyzvednou na sraziku ? :-D Někdo třeba jo, ale každy se tam asi nedostane... Já myslela, že bychom dětem řekli, aby na druhou stranu obrázku psaly adresu :-) nebo jak bychom to udělali? Myslím, že vyhlášení na srazu je dobrý nápad, ty děti které by tam byly, tak by si cenu vzaly a ostatním poslat poštoou, nebo po někom poslat a pak dát...?
ObrázekPes je jediné stvoření, které vás miluje víc než sebe a jestli nejde po smrti do nebe, tak chci jít tam, kam půjde on...
Dáša Trojáková

Příspěvekod Dáša Trojáková v 26 dub 2012 17:30

Já zase nevím, kam to dát... Napatlala jsem ten obrázek jak se tady říkalo, že my budeme taky malovat :-D Měl to být charlie, ale ted myslím, že anni on by se nehlásil ke své podobě, takže nějaký pan neznámý :-D A kde máme další obrázky slíbené? Blani, Niky?
Přílohy

531419_447758651905237_100000133170013_1870632_1983206548_n[1].jpg
(56.62 KiB) Zatím nestaženo
ObrázekPes je jediné stvoření, které vás miluje víc než sebe a jestli nejde po smrti do nebe, tak chci jít tam, kam půjde on...
Dáša Trojáková

Příspěvekod Blanka.Mull v 27 dub 2012 11:58

Já jsem ostuda,všechno jsem to zpunktovala a sama nic nemám,tady asi nic nenamaluju a doma se k tomu už vůbec nedostanu,protože budu ráda když dorazím na sraz,máme jenom jeden obrázek od neteře,ještě zkusím od Simči,ale nevím,všechno se mi zvrtlo úplně jiným směrem,než bych potřebovala a tudíž už nic nevychází.
Rhynuška grey, Melody grey, Stacynka pudl, Nikolka a Simonka - moje děti, kanárek Čenda, aquárium a nakonec já Blanka.
Blanka.Mull

Příspěvekod Dáša Trojáková v 27 dub 2012 14:53

Já jdu za týden na praxi, tak udělám tu souťěž, ted mi obrázek maluje sousedka :-)
Dáša Trojáková

Příspěvekod Dáša Trojáková v 07 kvě 2012 07:05

Doufám, že souťěž platí :-) asi ve středu zadám úkol dětem v družině. Lá´do, posílala jsem obrázek na email a vůbec e to neodeslalo, prý špatná adresa... vemu obrázky ssebou a předám je :-) osobně:-D
Dáša Trojáková

Příspěvekod Veronika Křimská v 11 kvě 2012 07:59

Láďo nemáš cca tip kolik bude dětí na srazu? Napadlo mě, že bych vzala nějaké ty balonky, co zbyly ze Snu zvířat, hm? :-)
Veronika Křimská

Příspěvekod wild owl v 14 kvě 2012 13:43

Dášo, až budeš dětem říkat vyhodnocení, řekni, že pro každého zúčastněného máme malý dáreček a na vítěze že čeká plyšový chrt nebo podenco - dnes jsem si udělala zjednodušený střih a začnu je sekat jako Baťa cvičky... :-D do týdne ti je pošlu. :3:
Lída, greyové Jet, Boss a Tiny, podenco Luna, Dani a Tíma (Timanfaya) plus další ...
http://wildowl.webnode.cz/
http://wildowl.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/rejcka13?feature=mhum
wild owl

Příspěvekod Dáša Trojáková v 14 kvě 2012 15:21

To jako vážně? to je úžasný, oni se na plyšáka ptaly prdlouši :-D hrozně mě zaaujal jak je plyšounek nádherný... Mohla bych si jednoho Charlieho také objednat? Prosím prosím prosím.... :-) smutně koukám {5;15} {5;17} Já pak zase pošlu nějaké dobrotky hafikum :-) A jinak ten nádhernej podenkáč vypadal jako koupený, mě by vubc nenapadlo, že to jde tak užsně ušít, nojo, Liduška umí asi i nemožné :-)
Dáša Trojáková

Příspěvekod Dáša Trojáková v 14 kvě 2012 15:49

Akorát nevím jak jim to mám říct, to už se jich do té doby nezbavim :-D
Dáša Trojáková

PředchozíDalší

Zpět na Zajímavé akce a nápady