AGIR z Krásného Botiče

O pejscích, kteří nás už sice opustili, ale nikdy na ně nezapomeneme...

Re: AGIR z Krásného Botiče

Příspěvekod Jana v 21 srp 2019 14:38

Fotografie0000.jpg
Fotografie0000.jpg (207.04 KiB) Zobrazeno 196 krát

30..jpg
30..jpg (180.25 KiB) Zobrazeno 196 krát

Tak ahoj Agirku! V neděli 25.8.2019 to už budou dva roky co jsi mi odešel za Duhový most za pánečkem a mně jsi tady ponechal samotnou. :53:

Je to docela dlouhá doba a stejně si každou chvilku vzpomenu a občas koukám jestli se náhodou někde tady neobjevíš a nebo neuslyším jak cupitáš po koberci,když mě jdeš hledat po baráku, protože neslyšíš kde se zrovna courám.

Ale pak si tady sednu do křesla a kouknu se naproti a Ty na mně koukáš z několika fotek a nejspíš hodnotíš co a jak dělám s tou malou bláznivou nahačkou Enynkou,která se válí na Tvém gauči a nebo ještě víc na mém křesle. No je to docela sranda tos mě opravdu poslal pěkný pejsčí výlupek - je furt stejně bláznivá jako před rokem a asi to vypadá,že tak to zůstane nafurt. :54:

Ale moc díky žes ji poslal ,protože s tou se fakt nudit nebudu-jen abych tu její energii ustála přeci jen nejsem nejmladší. I cvičák-agility je s ní dost zajímavý to Ti řeknu - no prostě je to pometlo!

Ale v této době jsem velice šťastná,že ji mám vždyť víš,že v posledních dnech za Tebou za Duhový most přišel Sunísek a teď i Keliška!

Takže jsem tady zbyla sama a nemít Eny tak by to bylo opravdu děsný-ale stejně ještě před měsícem jsem tady měla smečku 3 psů a dneska jsem sama s jedním. No je tady prázdno nikde nikdo neleží, žádné pelechy se neválí a přes nikoho nezakopávám,když jdu po baráku. A je tady dost ticho.

Pocit je to smutný,ale dobře vím,že těm dvoum starouškům je dobře a jsou spokojení,vždyť jste spolu ta původní velká trojka psů na baráku a taky na Vás dohlíží a blbne s Vámi páneček. Přeji Vám to ať je Vám dobře.
A čekejte na nás až doplníme smečku a prozatím se koukejte co s Eny děláme a jak to zvládáme, občas na nás štěkněte,abysme věděly,že na nás myslíte.

Tak se tam mějte všichni dobře, však Vás tam je dost a kamarádů tam máte taky hodně a užívejte si všechno dobré.

Agirku Ty můj sluníčkový pejsku děkuju za život s Tebou myslím na Tebe a pozdravuj i Suníska i Kelišku i pánečka!

:53:
Agir a Keliška a Jana ze Dvorů
Jana

Předchozí

Zpět na V z p o m í n á m e . . .