AGIR z Krásného Botiče

O pejscích, kteří nás už sice opustili, ale nikdy na ně nezapomeneme...

Re: AGIR z Krásného Botiče

Příspěvekod Jana v 23 srp 2018 23:25

Tak v sobotu 25.8.2018 to bude rok co odešel můj Agirek. :53:

Je to dlouhá doba,ale já stále prožívám ten náš poslední vlastně ne den,ale týden co jsem přesně věděla,že nám chlapínek odchází. Ale rozhodně jsem nečekala ,že odejde tak opravdu rychle a brzy a ze dne na den.

Ale stalo se a já jsem ráda,že jsem stihla ho nechat odejít v klidu a pokoji a bez bolestí nebo jiných potíží.

Je to stále moc živé a stále si říkám co jsem mohla udělat,abych tomu předešla nebo vlastně ani nevím co bych mohla udělat.

Vím,že to zažíváme všichni odchod našich přátel a pak nám zbydou jen fotky a momentky v duši a srdíčku co jsme spolu zažili a jak nám oni pomohli v mnoha těžkých situacích.

Jsem šťastná,že Agir byl s námi, i když posledních několik let jsme měli jen jeden druhého,když nám páníček odešel, ale už jsou spolu a budou čekat až se setkáme za Duhovým mostem. :54:

Agirku moc děkuji za všechno co jsem s Tebou prožila a taky za tolik síly a lásky co jsi mi dal a v poslední řadě Ti děkuju za moji novou společnici peruánskou holčičku Enynku,kterou jsi mi určitě poslal, abych se nenudila či případně nezakrněla v nějakém pohodlném a poklidném životě na vesnici. Protože něco tak bláznivého a praštěného jsi mi mohl opravdu zařídit jenom Ty. Teď se opravdu už nenudím a mám klid jen když ta malá příšerka chrní a chrápe. Děkuju
:8:
Agir a Keliška a Jana ze Dvorů
Jana

Příspěvekod Jana v 21 črc 2020 11:25

01.jpg
Sunísek,Keliška,Agir
01.jpg (229.24 KiB) Zobrazeno 55 krát

01.jpg
Sunísek,Keliška,Agir

01.jpg
Sunísek,Keliška,Agir

Milý Agirku využiju vzpomínání na Tebe a zavzpomínám na Suníska a Kelišku a doufám,že se nebudeš zlobit - byli to Tvoji kamarádi a Tvoje smečka.

Zjistila jsem,že další odkazy se už nějak vytratily a tak ještě než se ztratíš i Ty vzpomenu na kamarády co jsme spolu žili a měli se rádi - na naši smečku.

Dneska je to právě rok co jsi nám odešel Sunísku náš modrásku. Tvoje krásné upřímné milující velké,ale také nemocné srdíčko už to dál nezvládlo a zastavilo se. :53:

Byli jsme s Tebou všichni Tvoje rodina a byl jsi šťastný, bojoval jsi do poslední chvíle,ale už je Ti dobře a běháš s kamarády. Pořád nám budeš moc chybět a máme Tě v srdíčku napořád.

Když ležím tak tady není ten tvůj dlouhý čeníšek co se ke mně natahuje a chce podrbat a hladit a už není žádný takový velký pejsek co mě vytlačuje z postele ven. A na zahradě si na Tebe vždycky vzpomenu, když padnu do té díry co sis vyhrabal na letní spaní venku,které se Ti tolik líbilo a ráno jsi tady pak vyštěkával,když se Ti zdálo,že spím nějak dlouho a není snídaně. Můj chlapečku doufám,že se máš dobře a jsi ve smečce tolika kamarádů,že se vůbec nenudíš. Měj se krásně! :8:

A taky po několika dnech 9.8. to bude také rok co za Tebou odešla naše bílá ovčanda Keliška - to abys nebyl osamocený. Žili jste tady spolu docela dlouho. :54:

Keliško taky na Tebe vzpomínám velice často ty bílá princezno! Byla jsi náš medvídek taková klidná a pohodová a všechny jsi milovala a každého téměř vždy při setkání ulízala k smrti! Byla jsi s námi taky spokojená a docela jsi sis to tady užívala ve smečce bylo hraní a blbnutí a pohoda.

Až potom Tě zradily nožičky a už to nešlo dál. Ale za celý život jsi toho nachodila a naběhala strašně moc při výletech a na horách s rodinou. A tak snad teď si to běhání vynahrazuješ s kamarády,kterých tam za Duhovým mostem máš hodně a hodně. Moc Ti to přeju.

Taky si vždycky vzpomenu na Tebe,když naše nahulka Enynka letí jako blázen za každou kočkou a v jejím případě i za zajícem - jo ty jsi ji naučila Ty a ona to zvládá snad ještě lépe než její učitelka! Jo jde mi s tím docela na nervy ,ale co nadělám. :53:

Moji milí pejsci po tom co jste oba odešli, tak Enynka začala hlídat!!!!! Jo a musím říct,že v noci ,když chrním a ona vedle mně začne řvát jako blázen a rve se ven z baráku,protože slyšela nejspíš kočku, tak to opravdu by mě ranila mrtvice!!! Tak to je taky dědictví po Vašem odchodu. Teda nic moc. :25:

A ještě vzpomenu sice trošku předčasně,ale 25.8. to budou už 3 roky co odešel Agirek. Můj chlapínek a přítel a utěšitel v těžkých dobách co se mnou prožil. Díky jemu jsem to zvládla. Díky. :53:

Agirku už jste tam spolu všichni tři,kteří jste tvořili smečku tady na baráku a tak doufám,že spolu blbnete a jste v pohodě. Taky k Vám určitě patří páníček - měl Vás všechny moc rád. Užívejte si a čekejte na mně až za Vámi příjdu.

Moc mi taky chybíš zažili jsme spolu všechno možné a bylo to nádherný. Ani si neumím představit,že bysme se v životě nepotkali , byl jsi součástí našich životů téměř 15 let a to je opravdu kus života. A byly to doby někdy moc těžké co jsme spolu museli zvládnout, ani si neumím představit,že bych Tě neměla,protože v Tobě jsem viděla to pro co mám žít a musím normálně fungovat a toho kdo je se mnou a pomáhá mi. A já se o něj musím postarat ať
se děje co se děje. To byla doba,kdy jsme si zbyli jen mi dva. Moc jsi mi pomohl za to Ti stále můžu jen děkovat.
:8:
Takže pejskové už máte všichni jen krásný život a nic Vás netrápí a nebolí. Vám všem děkuju za tu dobu co jsme spolu mohli prožít a vůbec za to,že jsme se potkali. Můj život jste opravdu zalili sluníčkem -sice každý nějak jinak-ale bylo to úžasné a nikdy nezapomenu.

A čekejte až za Vámi příjdu a držte mi místo ve smečce! A pozdravujte páníčka! Děkuju. :54:

Nevím možná se už tady nepotkáme,protože forum pomalu mizí,ale někdo si určitě ještě přečte a třeba i někdo kdo nás znal. A nevadí ať si o našich pejskách přečte každý,kdo má rád zvířata a pejsky obzvlášť.

Na čtení je toho tady opravdu hodně a snad to ještě chvilku vydrží. Přeji Vám všem hodně zdraví a všem pejskům co se tady objevili moc a moc spokojenosti a všem adoptovaným jen ty nejlepší rodinky a krásný život.

Mějte se všichni krásně a život si užívejte a prožívejte co nejlépe!! A hodně ještě adoptovaných pejsků, kteří se budou mít dobře a obohatí i život lidem ,kteří jim dají nový první domov. Hodně štěstí!! :54:
Přílohy
25.jpg
Sunísek a zlobí ho Enynka
25.jpg (127.03 KiB) Zobrazeno 55 krát
15.jpg
Sunísek
15.jpg (132.62 KiB) Zobrazeno 55 krát
Agir a Keliška a Jana ze Dvorů
Jana

Příspěvekod Jana v 21 črc 2020 11:38

Nějak omylem se ta fotka zobrazila třikrát tak se omlouvám-díky