Malá Tobiše

O pejscích, kteří nás už sice opustili, ale nikdy na ně nezapomeneme...

Malá Tobiše

Příspěvekod Monika v 21 zář 2010 20:17

Moc těžko se mi píší tyto řádky...a říkám si kolik bolesti je člověk schopen snést, kolik slz musí vyplakat, aby to nebylo tak těžké jít dál...

S obrovskou bolestí v našich srdcích vám musím oznámit, že dnes v ranních hodinách , po težké operaci, zemřel náš malinkatý Tobíšek...
Odešel za našim Felízkem za duhový most....
A tak jim tiše šeptám do hvězd slova lásky a jak moc mi oba chybí....
Přílohy
P8071497.JPG
P8071497.JPG (69.02 KiB) Zobrazeno 2620 krát
Monika

Re: Malá Tobiše

Příspěvekod stana v 21 zář 2010 20:24

!::=)
stana

Příspěvekod pzlkovanova v 21 zář 2010 20:27

Moničko, je mi to strašně moc líto a nevím co na to říci jiného, než že to musí být nějaký osud! Tobíšek musel asi odejít za Felízkem, aby mu nebylo smutno tam nahoře! Asi chtěli být moc spolu.. Moc na tebe myslíme a kdybychom mohli nějak pomoci, dej vědět!!!
Pro Tobíška !::=)
pzlkovanova

Příspěvekod Girlie v 21 zář 2010 20:33

Moniko těžko se mi hledají slova, ale věřte, že je mi to opravdu moc líto. Někdy je osud opravdu velmi krutý a jako by zkoušel, kolik je toho člověk schopen unést. Vím, že Tobíšek až u Vás našel nádherný domov, kde si prožil nádherné chvíle plné lásky a právě to Vám snad pomůže překonat ten obrovský smutek nad jeho odchodem za Felízkem. Oba chlapečci měli nepopsatelné štěstí, že měli svou maminku, která je milovala, miluje a vždycky bude milovat. Dnes přibyla vedle Felízkovy hvězdičky na nebi jedna nová Tobíškova a ta slova lásky k nim určitě doletí. :53: :53:
Girlie

Příspěvekod Martin Kalenda v 21 zář 2010 20:42

Kalendovi,Sofie a Wally

http://www.steel-edge.cz
Martin Kalenda

Příspěvekod Lex v 21 zář 2010 21:19

tolik nestesti najednou... je to smutne a nemam slov co bych rekla.... jen snad, ze za tim mostem neni sam, cekaji ho uz kamaradi a on nikdy nezapomene co ste pro neho udelali...
Obrázek
Lex

Příspěvekod jitul v 22 zář 2010 00:09

nemám slov...moc smutné
jitul

Příspěvekod pupulu v 22 zář 2010 04:51

To je moc smutné.Mončo je mi to moc líto.Pro Tobíška !::=)
pupulu

Příspěvekod Magda v 22 zář 2010 05:41

Tobišku, je nám smutno, ale ty už jsi u velkýho kamaráda Felízka a my na Vás oba budeme vzpomínat.
Moniko, Martine, držte se, je toho moc najednou, myslíme na vás.
Magda

Příspěvekod Petra v 22 zář 2010 06:42

Někdy je toho opravdu moc. Je mi to líto. Doufám, že ted budou už jen dobré zprávy. !::=)
Petra

Další

Zpět na V z p o m í n á m e . . .