Dadynka

O pejscích, kteří nás už sice opustili, ale nikdy na ně nezapomeneme...

Re: Dadynka

Příspěvekod pupulu v 28 lis 2009 10:53

Nemožná rozhodně nejste.Když jsem před 2 lety musela rozhodnou o konci mojí milované ovčandy (16l.) bulila jsem týden v kuse.1.den jsem šla do práce,to mě vyhodili ať si dám volno.Protože jsem byla schopná nic.A 3 dny jsem se dostávala z nejhoršího.Moc na Vás myslíme,je to hrozné,najednou takové prázdno.Ale to místo dřív nebo později budete muset zaplnit.To je jasné,jen k tomu dojde každý jindy.Přeji sílu a aby brzo přišla ta chuť do nového kámoše!! :54: :54:
pupulu

Příspěvekod tereyska v 28 lis 2009 15:33

.. ano ano, vše chce čas drahá moja, a taky si myslím, že nejsi nemožná, takovou dobu jste byli spolu, není to lehké přeci, ale bude zase líp :11:
tereyska

Příspěvekod Lenka Č v 29 lis 2009 07:34

!::=)
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Příspěvekod L + L v 30 lis 2009 18:24

V pátek bylo tělíčko Dadulky převezeno do Krematoria zvířátek v Brně, a dnes v pondělí v podvečer proběhla kremace. S nesmírnou lítostí přemisťujeme topic Dadulky do sekce "Vzpomínáme".
!::=)
Klikněte a podívejte se na další naše nová videa, je jich už více než 450 !!!:
video.html
L + L
Administrátor

Příspěvekod Žaneta Hofmanová v 30 lis 2009 19:28

Až se tohle jednou stane u nás, jsem rozhodnutá pro stejnou variantu. Chtěla bych mít urničku navždycky na památku, i když to stojí tisíce a je to daleko, ale lepší varianta mě nenapadá. Dadynku už nic netrápí, tiše bude spinkat a čekat.
Žaneta Hofmanová

Příspěvekod dadynka v 30 lis 2009 20:05

Ano, Žanetko, to bylo to poslední, co jsme chtěly pro Dadulku udělat. Jsem moc spokojená s přístupem a jednáním Krematoria zvířátek, poslali teď večer sms, že urničku posílají zítra. Dadynka už je mezi pejsky tam nahoře a věřím, že všichni na nás koukají a budou čekat.
Láďovi děkuji za přesunutí Dadulčiného topicu.
Kája s Baruš a naše štěstíčka Ladynka a Wingsík
dadynka

Příspěvekod Žaneta Hofmanová v 30 lis 2009 20:16

Ano souhlasím, včera byla reportáž v TN, že by podobné krematorium mělo být i v HK, to je jedině dobře. Je to ušlechtilý způsob, jak se rozloučit s milovaným zvířátkem.
Žaneta Hofmanová

Příspěvekod pzlkovanova v 30 lis 2009 20:23

Tak Dadynko, ještě jednou sbohem, měj se tam nahoře moc a moc krásně .... paničku můžeš jen a jen obdivovat, protože se rozhodla pomoci dalším dvoum pejskům, kterým dá domov a lásku,.. ale na tebe, Dadynko, na tebe určitě nezapomene a ty na ní budeš dávat tam shora pozor :25:
pzlkovanova

Příspěvekod dadynka v 30 lis 2009 20:55

Pesánka naše bude pořád s námi, navždy zůstane v našich srdcích. Naše srdce jsou strašně veliká a nikdy by neměla zůstat smutná a prázdná. Ani ta lidská, ani ta psí. Pomozme si navzájem. Pa, Dadulko :53:
Kája s Baruš a naše štěstíčka Ladynka a Wingsík
dadynka

Příspěvekod Lucky v 30 lis 2009 21:14

Papa, Dadynko a pozdravuj tam prosím Betinku. :53:
Lucky

PředchozíDalší

Zpět na V z p o m í n á m e . . .