Rotvajlerka KORA

O pejscích, kteří nás už sice opustili, ale nikdy na ně nezapomeneme...

Re: Rotvajlerka KORA

Příspěvekod Lenka Č v 20 úno 2010 15:27

moc smutné,držte se !::=)
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Příspěvekod dadynka v 20 úno 2010 16:08

Evi, to jsou moc smutné věci v životě, bohužel, hodně to bolí, vím. Vaše fenečka poznala ke konci života nádherné měsíce lidské lásky a péče. Holčička odešla rychle a bez dlouhého trápení. Dali jste jí něco překrásného, za to vás milovala. Hodně síly všem. Pozdravuj tam, Koruško milá, všechny naše pejsánky, vždycky na vás budeme myslet. !::=)
Kája s Baruš a naše štěstíčka Ladynka a Wingsík
dadynka

Příspěvekod Jana v 20 úno 2010 16:34

{5;15} Evino je to velice smutné,ale Koruška se u Vás měla jako v nebi,bohužel to nebyl moc dlouhý čas. Ale odešla rychle a bez trápení a je jí dobře. Tam za duhovým motem má plno kamarádů a už si s nima užívá. Je z ní takový andělíček a bude na Vás čekat.
Moc síly Vám všem a páníčkovi musíte v tom zármutku pomoci. Ti chlapi jsou holt takový,že všechno dusí v sobě a je jim mnohem hůř než nám ženským. Moc na Vás myslíme.
Agir a Keliška a Jana ze Dvorů
Jana

Příspěvekod evina69 v 20 úno 2010 17:57

Moc všem děkuju za podporu, Ona chuděrka asi opravdu neměla šanci tohle vyhrát. Na veterině zkolabovala a i přes to, že jí okamžitě začali oživovat, zachránit se jí nepodařilo. Srdíčko vypovědělo službu. Možná kdybychom jeli už v noci, možná někdo něco přehlédnul. Nemá cenu spekulovat. Už je holčička uložená, spinká a její dušička je snad na nějakém krásném místě kam máme všichni namířeno....
Koupit si psa je jediný způsob, jak za peníze získat lásku. G.B. Shaw
Eva, Kora a Bady.
evina69

Příspěvekod pupulu v 20 úno 2010 18:02

Evi určitě je tam za duhovým mostem,kde se snima všichni setkáme. {5;38} A je jí určitě moc dobře už.Výčitky nemají význam,je to moc smutné.Ale určitě jste udělali vše co šlo.Díky Vám měla nejkrásnější možné chvíle ve svém životě.A udělali jste pro ní strašně moc,byla šťastná u vás.Teď se držte,moc na vás myslíme.
pupulu

Příspěvekod Žaneta Hofmanová v 20 úno 2010 18:07

U Vás poznala ty nejhezčí chvíle v životě, ale proč těch chvil měla tak málo...
Je lepší, když pejsek odejde rychle nečekaně, než když se dlouhé měsíce trápí.
Byla krásná a hodná, nezasloužila si tak krátký čas {5;15}
Žaneta Hofmanová

Příspěvekod evina69 v 20 úno 2010 18:32

Já vím, máte všichni pravdu. Je to o to horší, že před sedmi měsíci nám po 12 letech odešla Dina, což byla stejná úžasňačka jako Koruš. Tam to nebylo nečekané, ale smutné hodně. Měla jsem obrovskou radost, když Kora přijela. Byly si i dost podobné, obě to byly takové miloučké medvědice, mouše by neublížily. Tak už jsou tam spolu a my tady se s tím musíme nějak poprat.
Eva, Kora a Bady.
evina69

Příspěvekod Žaneta Hofmanová v 20 úno 2010 19:35

Pamatuju se, že Vám před Koruškou umřela fenečka. Snad jste si tu smůlu už vybrali na hodně dlouhou dobu.
U Vás zažila domácí prostředí, které možná předtím nepoznala. Nemějte žádné výčitky. Můžete pomoci třeba nějakému dalšímu. Zrovna nedávno jsem četla o dobrákovi rotvíkovi Topim, který je v chebském útulku. Majitel ho týral, údajně napichoval na vidle. Chjo.. :(
Žaneta Hofmanová

Příspěvekod evina69 v 20 úno 2010 19:48

Ano, Topiho jsem viděla, když jsem vezla Kešánka do chebského útulku. Paní Lokingová mi o něm povídala. Otřesný příběh, chudinka je celý zbídačený, fyzicky a hlavně psychicky, ale Maruška ho určitě dá dohromady. Ona je úžasná. Další pejsek přijde určitě, jen potřebuju nějaký čas abych si všechno tak nějak srovnala, i v soukromém životě. Nějak to stojí všechno za prd. Mám přece ještě moje milovaný pinčí střeštiprdlo. Ten chudinka opět běhá a všude Koru hledá.
Eva, Kora a Bady.
evina69

Příspěvekod pzlkovanova v 20 úno 2010 20:16

Evi, určitě bude lépe.... hlavně že teď vede sebe máte toho malého pinčíka, který vám bude určitě v těchto časech oporou.. Držte se a opravdu bude lépe a Korušce je už dobře {5;15}
pzlkovanova

PředchozíDalší

Zpět na V z p o m í n á m e . . .