ABBEY

O pejscích, kteří nás už sice opustili, ale nikdy na ně nezapomeneme...

ABBEY

Příspěvekod L + L v 21 říj 2016 11:08

Andělé mě zavolali k sobě... Neplačte pro mě, že odcházím, nemoc a stáří mě zradili. Běžím přes ten most za Duhu jak za mlada, na místo kde už nic nebolí, sundám tam grejíky z obláčků a dáme si zase dostihy ...
Ve věku 13,5 let nás dnes 21. října opustila naše Bílá Královna Abeey Polar Penquin grejí hočička která stála u zrodu organizací na pomoc chrtům.
(::sv::)
Přílohy
abbey.jpg
abbey.jpg (37.29 KiB) Zobrazeno 4848 krát
Klikněte a podívejte se na další naše nová videa, je jich už více než 450 !!!:
video.html
L + L
Administrátor

Re: ABBEY

Příspěvekod L + L v 21 říj 2016 12:25

ABBEY
Dnes nás opustila, ale v našich srdcích na vždy zůstane White Queen ABBEY :-(

Klikněte a podívejte se na další naše nová videa, je jich už více než 450 !!!:
video.html
L + L
Administrátor

Příspěvekod ivanaku v 21 říj 2016 14:28

Doufala jsem, že to nepřijde tak rychle :cry: . Abbeyko, přeji ti dlouhý a krásný život tam za duhou, páníčci si tě jednou zase najdou. Magdi, Láďo, hodně sil. (::sv::)
Pes mluví očima často rozuměji, než člověk ústy. (Ludovic Halévy)
Ivana, pražský krysařík Mikešek a whippet Ben
ivanaku

Příspěvekod Jana v 22 říj 2016 17:26

Abbejko Ty naše Bílá královničko odešla jsi za Duhový most za svými kamarády a tady jsi nechala jen smutná srdíčka těch co Tě znali a milovali Tě. Teď už si běháš s kamarády a nic tě nebolí a netrápí a už budeš jen čekat na příchod té své smečky a zase pak budete spolu.
Je mi to moc líto a přeji Magdo a Láďo hodně sil a velké díky za Abbejčinej krásnej život a úžasnou smečku co jste ji poskytli. (::sv::)
Agir a Keliška a Jana ze Dvorů
Jana

Příspěvekod Lidka v 23 říj 2016 21:01

Magdě a Abeey Polar Penquin. Maminko moje, neplakej...jsem už se svými kamarády a voláme na vás všechny HEJ !!! Na vás všechny co jste tolik milovali a tak rádi jste nás hladívali ... jsme tu spolu a nejsme sami, vidíme vás každý den - naše milované mámy...Abeey Polar Penquin byla první, co náruč teplou poznala a ostatním pejskům cestu v rodinách svým příkladem předala ...Byla první, sněhobílá ...adopce poselství víla. Ukázala nám všem směr cesty - kudy máme jít, jestli chceme milovat a šťastní být...šťastní s těmi, kteří neumí říct nechej mě s vámi žít ...Abeey Polar Penquin byla, jsi a navždy budeš ta první mezi adoptovanými...milovaná a s láskou pohlazená na cestu, odkud není vidět mámě do očí...R.I.P sněhobílá královno , spinkej v klidu a v tichu...spinkej s našimi láskami, které jsou tam v tichu s tebou...
Maldini už s námi není,...avšak poslal nám Tajgyho, jako jeho pohlazení ...
Tiger+L+J
Lidka

Příspěvekod kvetamama v 04 lis 2016 19:07

Vždycky je to těžké ((4:)) . Je mi to moc líto.
kvetamama

Příspěvekod west v 16 pro 2016 19:36

west

Zpět na V z p o m í n á m e . . .