AGIR z Krásného Botiče

O pejscích, kteří nás už sice opustili, ale nikdy na ně nezapomeneme...

Re: AGIR z Krásného Botiče

Příspěvekod Jana v 23 srp 2018 23:25

Tak v sobotu 25.8.2018 to bude rok co odešel můj Agirek. :53:

Je to dlouhá doba,ale já stále prožívám ten náš poslední vlastně ne den,ale týden co jsem přesně věděla,že nám chlapínek odchází. Ale rozhodně jsem nečekala ,že odejde tak opravdu rychle a brzy a ze dne na den.

Ale stalo se a já jsem ráda,že jsem stihla ho nechat odejít v klidu a pokoji a bez bolestí nebo jiných potíží.

Je to stále moc živé a stále si říkám co jsem mohla udělat,abych tomu předešla nebo vlastně ani nevím co bych mohla udělat.

Vím,že to zažíváme všichni odchod našich přátel a pak nám zbydou jen fotky a momentky v duši a srdíčku co jsme spolu zažili a jak nám oni pomohli v mnoha těžkých situacích.

Jsem šťastná,že Agir byl s námi, i když posledních několik let jsme měli jen jeden druhého,když nám páníček odešel, ale už jsou spolu a budou čekat až se setkáme za Duhovým mostem. :54:

Agirku moc děkuji za všechno co jsem s Tebou prožila a taky za tolik síly a lásky co jsi mi dal a v poslední řadě Ti děkuju za moji novou společnici peruánskou holčičku Enynku,kterou jsi mi určitě poslal, abych se nenudila či případně nezakrněla v nějakém pohodlném a poklidném životě na vesnici. Protože něco tak bláznivého a praštěného jsi mi mohl opravdu zařídit jenom Ty. Teď se opravdu už nenudím a mám klid jen když ta malá příšerka chrní a chrápe. Děkuju
:8:
Agir a Keliška a Jana ze Dvorů
Jana

Předchozí

Zpět na V z p o m í n á m e . . .