Minnie

O pejscích, kteří nás už sice opustili, ale nikdy na ně nezapomeneme...

Minnie

Příspěvekod Kačka v 08 úno 2010 21:04

Jmenuji se Minnie (Blazeaway Minnie) a přijela jsem transportem v únoru 2010 z Irska, narodila jsem se 14.7.2006.

Obrázek
Mags, Daronek, Kačka, Michael a Minnie která v našich srdcích navždy zůstane
Kačka

Re: Minnie

Příspěvekod Kačka v 08 úno 2010 21:07

Tak máme za sebou první den Doma. Hned po příjezdu se s Minnie přivítal páneček, který se do ní doslova na první pohled zamiloval. Pak nastala seznamovačka s ohařem Daronem a vše dopadlo moc fajn, Minní byla přijata do naší smečky. První co bylo tak jsme prošmejdili celý dům aby jsme věděli kde to vlastně jsme. Největší pozornost jsme samozřejmě věnovali kuchyni a její důkladné prohlídce. Než jsme to všechno prošmejdili už byla skoro půlnoc a tak jsme se nadlábli, poté úspěšně vyvenčili na zahradě (za vééélikanské pochvaly páníčků) a šli na kutě. Minní zalehla na své nové místečko a spala až do rána. Minnie je mooocinky unavená z dlouhé cesty a tak se celý den válí na gauči a spí. Panička si vzala tři týdny dovolené a užívá si první dny s beruškou. Holčička je to hodná a milá, když se vzbudí tak si dojde k paničce pro pohlazení, ráda se i přitulí a to vše stvrzuje vrtícím ocáskem. Jakmile se vzbudíme tak se jdeme na zahradu zkusit vyvenčit a zatím vše úspěšně a doma bez nehod. Dneska poprvé uvítala pánička když se vracel domů z práce radostným vrtěním ocásku a dokonce se postavila na zadní a dala mu pusinku, no a to že z toho měl páneček velikou radost to sem ani nemusím psát.

Tímto bychom chtěli poděkovat všem, co věnují veškeré své úsilí, volný čas a také finance na pomoc chrtům a pomáhají hledat pejskům opravdový domov, bezpečí a lásku nových páníčků. Děkujeme že jsme se spolu s Minnie mohli stát členy této veliké rodiny.

Kačka a Michal {5;35}
Kačka

Příspěvekod Kačka v 08 úno 2010 21:09

Tady jsou první fotečky z nového domova.
Obrázek

Obrázek
Kačka

Příspěvekod pupulu v 08 úno 2010 21:12

Krásné fotečky a povídání.Teď jen hodně vzájemné lásky a radosti!! ((14:)) A já už jsem tak blbá,že jsem v první chvíli myslela,že na gauči se válí 5 psů. "6"-() :24:
pupulu

Příspěvekod dadynka v 08 úno 2010 21:17

Pupulko, nejsi blbá, u Tebe je to normální, ty se holt v těch vyšších číslech stran pejsků pohybuješ. Ale já se přiznám, že v prvním momentě mě napadlo totéž. A pro Kačenku - ta první fotka je opravdu nádherná, andílek.
Kája s Baruš a naše štěstíčka Ladynka a Wingsík
dadynka

Příspěvekod Lenka Č v 08 úno 2010 21:36

krásné fotečky :113: moc zdravíme :103:
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Příspěvekod Kačka v 09 úno 2010 13:44

Oba pejsci právě usnuli, tak zase něco napíšu. :3:
Zatím vše v pořádku, Minnie mně přijde stále ještě unavená, vyhledává klid a my jí ho rádi dopřejeme, akorát Daronek se stále šteluje za ní na gauč, vidím na ní, že by radši ležela sama, ale strpí ho tam a tak pěkně spinkají spolu! :11:
Na zahrádku nebo na procházku se jí ale vůbec nechce, rychle se vyčůrá a honem letí zpátky domů na gaučíček, tak jí nenutím, na prochajdy bude ještě dost času.
Minnie je velmi klidná a rozvážná, úplně mně dostává tím jak je mazlivá, nechala by se hladit snad pořád, je jí to moc příjemný, krásně přivírá očička a potom pomaloučku usíná, hlazení je asi pro berušku vzácné! U nás si ho užije hodně! :8:
Stále jí moc chutná, z toho mám radost! Terezka nám říkala, že klidně může takový 2 kilečka přibrat, tak se pomalu budeme snažit! A Minnie se bude snažit velice ráda! :24:
Kromě toho, že si párkrát předníma packama vyskočila na stůl, snažila se vylízat olej z pánvičky a vzít pytlík s rohlíkama :21: se chová doma velice slušně, někdy mám pocit, jakoby už někdy v domově žila! S hygienou nemá nejmenší problém!
Tak je čas na nějakou tu kostičku, už po mně pokukují, tak pa, zase brzo napíšeme a i fotečky budou! :103:
Kačka

Příspěvekod tereyska v 09 úno 2010 16:11

.. úžasné čtení a fotky obou pesanů spolu :) - perfektní :8:
tereyska

Příspěvekod dadynka v 09 úno 2010 17:41

Krásné počteníčko, Kačenko. Nedivím se, že Vám Minnie připadá unavená a vyhledává klid. Ladynka několik dní po příjezdu byla nejraději sama, nevyhledávala ani pohlazení, netulila se, nezavrtěla ocáskem. Bylo mě jí moc líto, ale nechávala jsem ji co nejvíce v klidu. Pak postupně opatrně přistupovala a nechala se pohladit, nekrčila se tolik. Musíme jim nechat čas, každý pejsek to prožívá jinak. :103:
Kája s Baruš a naše štěstíčka Ladynka a Wingsík
dadynka

Příspěvekod Lenka Č v 09 úno 2010 20:29

jj,dadynka má pravdu,je to pro ně obrovská změna,chvilku to bude trvat,u každýho pejska je to jinak :3:
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Další

Zpět na V z p o m í n á m e . . .