Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Lady - Ruan Fortune [IU/IE 2005]

O tom, jak k nám přijeli....

Re: Coco (greyhound) a Lady (greyhound)

Příspěvekod Soňa v 27 kvě 2011 12:10

Ta černá mastička hojí záněty. Anebo zkuste vyplachovat řepíkovým odvarem :-)
Soňa,Vašek, retrívřice Aisha a grey Dash
Soňa

Příspěvekod Jana v 27 kvě 2011 20:39

Evo určitě černou mast-ichtyol. Zapatlat pořádnou vrstvu den dva a je docela jistý,že z rány vyleze všechen bordel co tam je. Ta mast to senzačně vytáhne a bude pokoj. Dát vrstvu masti(Agir ji občas dřív olízne než mu packu zavážu anžto ji miluje),převázat a případně na doma ponožku,aby si to nelízala. Do rána vydrží ta ponožka zavážu mašličkou,aby to nespadlo a je to.Pokud se na noze něco zavazuje tak pozor,aby to nebylo moc utažený a mohla proudit krev. Držím palce,určitě to bude dobré. Případně ještě koupat v růžovým roztoku hypermanganu. :54:
Agir a Keliška a Jana ze Dvorů
Jana

Příspěvekod Eva Reková v 28 kvě 2011 18:48

Na noc jsme dali černou mast, ráno byla nožka zarudlá a nahoře nateklá. Tak jsem to jen vyčistila Betadinou. Já jsem musela do práce, ale manžel s Lejdynkou jel k vetovi. Ten to ještě vyčistil a píchnul antibiotika. Lejdynka má i asi ze stresu trošku průjem, ona je taková nervačka. Marodění prožívá, leží, se schodů ji musíme nosit, napít jí dáváme až k pelechu a pije v leže, sežrala jen polovinu své denní dávky. To vám je potvůrka ! Teď večer se pacička zdá už lepší, asi už bude nejhorší pryč, tedy moc doufáme. Jak to bude dobré, všechno ostatní dožene, na to už si dohlédneme. Tak uvidíme zase zítra, však já sem dám vědět. :105:
Eva Reková

Příspěvekod pzlkovanova v 28 kvě 2011 19:56

Téda, ta holka má s těma tlapkama taky pořád nějaký trápení :( .. je dobře, že jste nakonec jeli k vetovi, ono když se to nelepší, tak není nač čekat..
Tak přejeme marůdkovi brzké uzdravení a posíláme pofoukání :11: a Cocynce taky jednu, aby jí to nebylo líto :11:
pzlkovanova

Příspěvekod Eva Reková v 30 kvě 2011 15:54

Tak se hlásíme. Pacička už je lepší, v neděli večer byla ještě nateklá a Lejdynka na ni nešlapala, odlehčovala ji. Měla jsem noční, ráno přijdu a to už mě radostně vítala a chodila i po všech čtyřech talpkách, což je úspěch. Teď jsme se vrátili od veta, píchnul ATB, prohmatal, vyčistil, ale už je to suché a klidnější. Máme přijít ještě ve středu, ale počítám, že to už bude naposled, myslím, že máme vyhráno !!! {5;1} {5;1}
Eva Reková

Příspěvekod Verda v 31 kvě 2011 07:30

Paráda :)
Verda

Příspěvekod Mikolášková Monika v 31 kvě 2011 18:32

zdavim drzime holkam palecky a ivorkovi s tema jeho zoubkama tez at jsou brzy v pohode a muzou zase dovadet.
Mikolášková Monika

Příspěvekod Eva Reková v 03 čer 2011 12:12

Tak hlásíme, že jsme 100% zdraví a zase je polítáníčko na zahradě. Tak jen aby to divoškám vydrželo. Dnes na vycházce ucítily kočku, byla za plotem za trávou, potom se asi kočka cítila ohrožená, že jsme tak blízko a vystřelila pryč. Teprve v tu chvíli ji uviděly, ale co potom se dělo, to byla hrůza ! Co ty dělaly, jak se škubaly, chtěly vyvléct z obojku, skákaly, Ivorek byl s námi, myslela jsem , že mi ho ušlapou. Psí slečny vypadají jako andílci, ale rázem z nich byly ďáblice. No byly zkroceny, ale opouštěly to místo velmi nerady. Ty by tam číhaly asi nejraději ještě teď. /§:9)
Eva Reková

Příspěvekod Eva Reková v 11 čer 2011 15:35

Tak Lejdynce se vrátilo kuří oko. Nedávno jsem psala, že máme klid, to nám to dlouho nevydrželo. Ale s kuřím okem jsme byli (tím samým) v říjnu 2010, tak to jí to vydrželo docela dlouho. Tak se musím podívat jak mám tento týden směny a musíme vyrazit na veterinu. {5;14}
Eva Reková

Příspěvekod Magda v 11 čer 2011 16:35

Fakt, Petra to nechala Tigerovi odstranit vypálením, nebo jak, si nepamatuju, ona písne, jak to zvládli.
Magda

PředchozíDalší

Zpět na Transporty - past