Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

hondo

Ještě pod starým názvem, ale s novým myšlením...

hondo

Příspěvekod Lucie v 21 led 2009 18:20

Obrázek

krasny, statny zihany pes narozeny 10 MAR 2005. umi chodit na voditkua je naucen cistote. K detem je velmi pratelsky na male pejsky a kocicky netestovan
Lucie

Re: hondo

Příspěvekod tereyska v 24 led 2009 00:13

Tak co Kačenko .. zbohatneme, pořídíme ten dům a uděláme smečku žíhanců a černobílejch :)) máme je. Tenhle se fakt hodí k Vám jak si mi něm psala. Je to švihák vekej :)
tereyska

Příspěvekod Kateřina v 24 led 2009 18:26

Jo jo, je úžasnej :cry: Moc mě mrzí, že si ho nemůžu vzít, ale hned jak bude příložitost, tak bych nějakýho žíhance chtěla. Tak třeba to vyjde ;)
Kateřina

Příspěvekod Žaneta Hofmanová v 24 led 2009 19:43

Je nádhernej, dívala jsem se na něho už před Vánoci na irských stránkách. Oči jsem na něm mohla nechat.
Žaneta Hofmanová

Příspěvekod Kateřina v 24 led 2009 20:04

No jo, vám by se taky hodil do párečku :lol: No je to fakt úžasnej pejsek a doufám, že najde stejně úžasný páníčky ;)
Kateřina

Příspěvekod pecos v 05 úno 2009 20:52

Je to opravdu nadherny pes.Skoro kazdy den se divam na forum jestli se uz pro nej nekdo neodhodlal a vzdy jsem prekvapena ze nic.Preji brzke nalezeni ninveho a hodneho panecka ;)
pecos

Příspěvekod Rosťa-OV v 06 úno 2009 12:55

Barvou a typem srsti vypadá jako klon Sabroše-Šéfa ! Jen čumák má jiný-né tak protáhlý !
Rosťa-OV

Příspěvekod Lucie v 10 úno 2009 20:40

tak hondo je v utulku u Gina je zarezervovan pro CR doklady uz ma pripravene a uz ma naplanovanou i kastraci snad koncem tydne.
Lucie

Příspěvekod Magda v 18 úno 2009 13:42

Lucka je v jednom kole, tak informaci podávám já, Hondo je po kastraci , takže už se mu ten pobyt v Irsku krátí a moc se na něj těší parta chrtů v Čechách., Stejně jako na Hannah.
Magda

Příspěvekod Janka v 03 bře 2009 09:09

Tak 14.3. budeme vítat Honda v jeho novém domově. Doufám, že se mu bude u nás líbit. Budeme pro to dělat maximum.
Janka

Další

Zpět na Březen 2009