Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

hondo

Ještě pod starým názvem, ale s novým myšlením...

Re: hondo

Příspěvekod Magda v 10 bře 2009 19:14

Nebojte, budeme na letišti, obojek látkový stahovací bude v pohodě, pro jistotu vezmu kšíry, kdyby jste měla strach, že Hannah nebude sedět obojek, určitě to zvládnem, myslím, že ještě všechny možné reakce probereme před příletem. Abbey dodnes má strach z cizího prostředí a má tendenci se vyvléknout z obojku, pokud se lekne, na to jsem vždy připravena. Vše ješte probereme osobně, ale myslím, že po příletu bude unavena a odevzdaná Vám, tak jako byli všichni.
Ježíš, děvčata přeberte si to, to je pro paní Martu, s Janou od Honda jsme na tel. pořád.Jsem to chtěla písnout k Hannah
Magda

Příspěvekod tereyska v 10 bře 2009 20:58

Zdravím

Koukám, že opravdu se už nemůžete dočkat, já sjem to také nestihla ani prožít, jela jsem se podívat jeden den a ten samý den jsem si ho vezla domů. Hérečku naši, tedy je to pes ale.. :lol: . A tojsem fakt neměla čas řešit jestli mám vše nej připravené, vše šlo samo a věřte, že Vám půjde taky a hlavně když už jednoho pesana doma máte. Doma sjem neměla ani pelech .. no nic. Vezla jsem ho nejdřív tramvají a pak ještě vlakem a doma si vše očuchal našel své místečko..

Ohledně srtsti a kpupání tady :
viewforum.php?f=13
srst vemte třeba hobou nebo jemným kartáček na sucho ne na mokro a nedřete kůži, stačí jemně.dle mého... píšu z našich zkušeností. Pokud budete chtít hned první den koupat - nic nezkazíte Nizoralem, dobré je mít ve vaně něco aby neklouzal, ale určitě víte.
myslím, že první noc budete všichni rádi, když si v klidu oddechnete, že jste spolu :) a nechte Honda si vše projít a očichat, souhlasím s Donou vše bude pro něj nové a chce to čas. Najde si své místečko. Návštěva veta je určitě na místě co nejdřív. Sám vet Vám určitě odebre vzorky krve aby udělal testy na hladiny v játrech a ledvinách. A celkově ho prohlédne. Odčerví - zkotroluje europas na a co kdy byl očkován a čím. od mého veta vím, že určitě není dobré vše chtít řešit hned, ale postupně... Aby pes nebyl zbytečně stresován hned po příjejezdu do něj byli cpány všemožné léky vitamíny atd., určitě Vám poradí. Hondo i podle infa z Irska je na tom dobře :) je statný a silný. Blacky nemá pořád srst a vrací se mu lupy občas, ale už máme zmáklé koupele v Imaverolu - roztoku. Stravou se vše upraví a Vaší péčí. Mně vet dopuručil jednoduchou stravu - pouze granule, jelikož měl průjem, což se stává i ze stresu, nedávat mu pořád něco. to uvidíte sama co mu sedne. My třeva máme PurinoProPlan Athletic a super, ale chvíli jsme hledali, Trovet je dobrý při problémech s ledvinami. žrádlo je mít lépe rozmočené před podáním a ve misky výši krku cca. Ne na zemi. Dají se koupit přímo i stojany i s miskama. např. tady: http://spokojenypes.cz/nerezove-misky-p ... m?id=13095 jsou růuné vel. 40cm/50cm/60cm. Kají je i jiných shopech.
kšíry výborné pro chrty jsou od http://www.manmat.cz http://www.manmat.cz/cs/products/index/ ... ov%C3%A9/2 - č.9 ač nevypadá je měkoučký a nedře kůži. Jinak látkové od stahovcí jsou také dobré, nemějte strach. Blacky třeba vůbec netahá, uvidíte jaká bude povaha .
Myslím, že do auta to zvládne sám, ten už toho zvládl nebojte :) . Blacky auto zbožňuje :) .Hned si to u nás na letišti označkuje :)
tak se těšíme s Vámi
tereyska

Příspěvekod Janka v 14 bře 2009 13:31

Tak Hondo a Hannah jsou už v letadle. Jsem strašně nervózní, v noci jsem toho taky moc nenaspala. Hned jak to bude možné, udělám Hondovi profil a budu informovat o tom jak se seznámil s novým domovem a hlavně s panem Luisem. Hned po příjezdu domů na něj čekají dárečky :D , ale myslím, že mu to bude úplně jedno...Tak vás všechny moc zdravím a držte nám prosím palce. papa Janka
Janka

Příspěvekod Žaneta Hofmanová v 14 bře 2009 13:44

Kdyby ty chůďata věděli, za čím krásným letí ! Budu se těšit na první informace jak o Hondovi, tak i o Hannah !
Žaneta Hofmanová

Příspěvekod Kateřina v 14 bře 2009 15:32

Jo jo všichni jsme netrpěliví a moc držíme palce :)
Kateřina

Předchozí

Zpět na Březen 2009