Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

hondo

Ještě pod starým názvem, ale s novým myšlením...

Re: hondo

Příspěvekod Marta v 05 bře 2009 11:12

Paní Janko, viděla jste návštěvu u nás...? Bylo to báječné a pejsi - úžasní...Trochu jsem se zbavila stresu , jen doufám, že Hannah bude zdravotně v pořádku...
Hned jsem dnes nakupovala potřebné - obojek, vodítko, kostičku, žirafu , žrádlo /jen 3kg, uvidíme/A také látku na obleček... Hned to střihnu a připravím na zkoušku...Obojek snad do pátku příjde.
Ale stejně v noci nespím, honí se mi v hlavě všechno možné...
Ale už se to blíží... Zdravím vás všechny doma...Marta
Marta

Příspěvekod Janka v 05 bře 2009 11:45

Návštěvu jsem viděla a muselo to být fajn, tolik krasavců pohromadě.
My máme pro Honda všechno připravené akurát kšíry budu kupovat až bude doma.
Jídlo my kupujeme v 15kg pytlech a myslím, že to co jí pan Luis může jíst Hondo. Do jídla Luisovy přidávám lososový olej, kvůli srsti. Takže to bude hodně podobné. Uvidím jak dopadneme na veterině a podle toho se doukoupí další doplňky. Ale jinak jsme snad materiálně připraveni. chrtí obojky budu nechávat šít na míru jak Hondovi tak panu Luisi. Ale počkám až trošku přiberou, protože i pan Luis nám dost pohubnul a to o 6kg. Takže chvíli počkám.
A hračky? No tak těch máme opravdu hodně. Kolikrát to u nás vypadá, jako by jsme měli malé hračkářství. Nekupuju nikdy hračky gumové, páč on je do 5minut rozkouše a pak to žere, takže máme jenom plyšové a to určené vyloženě pro psi, dětské mu taky nekupujem, protože jim vykousává očíčka. Pelíšky taky nemáme, protože ty pan Luis taky žere, takže má psí deku a Hondovi jsem koupila taky. Na těch budou ležet jen když půjdem z baráku pryč a budou na chodbě, pochopitelně vytápěné chodbě.. Pana Luis je likvidátor a v báráku nám poničil co se dalo, sedačku, postele, madrace, židle atd. Teď frézuje dřevěné zábradlí, takže taky radost. Jinak pan Luis je maximální gaučák a postelák, takže věřím, že Honda brzy naučí kde je jeho místo. U nás můžou psi ležet kde se jim zalíbí...
Janka

Příspěvekod Marta v 05 bře 2009 12:53

Já koupila zatím jen 3kg Purina Proplan, uvidím, jak to Hannah půjde a pak jak dopadne prohlídka...Hračku - hadrovou psí žirafu, jinak hračky plyšové. Vzpomínám, když naši pudli potřebovali kousat, radili mi koupit umělohmotné kuželky, že to dlouho vydrží... Nico je rozkousal během hodiny na maličké kousky, nikdy žádný nepolk, statečně vyplivoval..
Matrací máme dost a deky má nové.
Tak, pani Janko, už nám chybí jen pár dnů...Moc zdravím.Marta
Marta

Příspěvekod tereyska v 06 bře 2009 19:10

Dobrý den paní Marto,
nebuďte tolik ve stresu, vše půjde spontánně uvidíte, Hanah se rozkouká v novém a časem vše bude brát jako svůj domov, tak jak to šlo u ostaních, když jí dáte svou lásku a péči bude se mít přeci báječně a po tom určitě touží. Věřte že to ona asi buda ve stresu kde najednou je.. ale vše přejde brzy. Každopádně tu máte naši pomoc :) . Já s Blackym jezdím skoro pravidelně venčit do Vysočan o víkendu a i jiní tak tam si můžete přijít také pobavit o všem a Hanah proběhnout.
Zdravotně v pořádku .. myslím že Vám ve všm pordí vet po prohlídce, která je určitě třeba. Jinak v europasu má vše i očkování atd. záznamy. Péči bude ale určitě potřebovat..
Zdraví Tereza a Blacky těšíme se na Vás :)
tereyska

Příspěvekod tereyska v 06 bře 2009 19:11

.. měla jsem to asi napsat k Hanah - pardon .
tereyska

Příspěvekod Marta v 06 bře 2009 22:32

Terezko, dobrý večer...já čtu zatím všechny zprávy abych byla v obraze... Díky za rady.. Určitě až bude Hannah v pořádku, zaběhneme do Vysočan abychom poznaly všechny kamarády z Prahy...
Budeme se těšit.. dobrou noc..Marta
Marta

Příspěvekod L + L v 07 bře 2009 13:05

HONDO - už se moc těším.
Jestli nenastane opravdu něco nečekaného, tak bych 14. března v 17.40hod.
měl přistát na letišti v Ruzyni. Již mám rezervovanou letenku. :lol:
To mě definitivně přesune z této složky K ADOPCI do nové složky ADOPTOVANI.
Letím i se svou kámoškou HANNAH.
Klikněte a podívejte se na další naše nová videa, je jich už více než 450 !!!:
video.html
L + L
Administrátor

Příspěvekod tereyska v 07 bře 2009 14:12

.. mos se těšíme až pan Hondo krasavec přiletí a poznáme ho osobně , jsem zvědavá jestli je větší než Blacky :lol: . zatím vedem :lol: , snad se s námi bude kámošit :)
tereyska

Příspěvekod Magda v 07 bře 2009 15:00

No mám pocit, že je větší :lol: Každopádně bych řekla rozložitější, ale foto klame, já jsem zase zvědavá co na to pan Luis, panička mu každý den o Hondovi povídá, ale určitě mu neřekla, že Hondo je fakt krásný obr :lol:
Magda

Příspěvekod tereyska v 07 bře 2009 19:48

jojo je to kus "chlapa" no uvidíme :lol: kdo tu bude větší, má krásnou srst a všude, to je paráda :) . Uvidíme tedy co na něj pan Luis a snad si kluci sednou spolu do noty hned :)
tereyska

PředchozíDalší

Zpět na Březen 2009