Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Poděkování­

Ještě pod starým názvem, ale s novým myšlením...

Re: Poděkování­

Příspěvekod L + L v 25 bře 2009 09:30

Tak ještě, aby se udělal jasný obrázek jak to na letišti probíhalo. Kdo a jak se na pejsky těšil, kdo asi zajistil, že se do ČR skutečně dostali, kdo je uvítal. Kdo je fakticky Martě a Jance předal. Lhářky, manipulátorky a podvodnice jen z povzdálí celé dění sledovaly a zakročily až v pravou chvíli. Když padla otázka - dostanou noví páníčkové smlouvy na psy a od koho? Předá za 1.CZ Adopce chrtů LM složené zálohy?
Smlouvy nedostaly! Na cár papíru LM rukou napsala, že psy předává Lucie Miričová! a zároveň, že ten den předání na letišti převzala od nových páníčků v hotovosti 4500Kč???, žádná 1. CZ Adopce chrtů.... A potvrzení o předání 310Euro pro PAWS? Viděli jste někdy účtenku z prodejny, když kupujete např. WC papír v papírnictví? Na takové účtence je rukou napsáno, převzala 310Euro a razítko, toho kdo peníze převzal - světe zboř se: jakási adopce chrtů Lucie Miričové - ne PAWS a dokonce je zase nepředala ani žádná 1.CZ Adopce chrtů.... To jsem zvědavý na Finanční Úřad. Nebo zase připravená manipulace? V tomhle případě ale opravdu nevím jaká...

Obrázek

a ENTER...
Klikněte a podívejte se na další naše nová videa, je jich už více než 450 !!!:
video.html
L + L
Administrátor

Příspěvekod Hanina v 25 bře 2009 19:14

... šmarjáááá... co to má na sobě LM za kreaci? (takhle na dálku pořád doufám, že je to umělina)... na její zelený kožák ve stylu Gestaatsheimepolizei jsem si už zvykla... ale tohle mě zase dostalo! (asi to bude tím, že jsem jen prostá děvčica z moravské dědiny a nedokážu to docenit... ;) )
Hanina

Příspěvekod tereyska v 25 bře 2009 20:35

hanino vyj ste mě dnes asi jako jediná dokázala rozesmát :lol: , už mám dost fakt dnes .. ale tohle bodlo i když to nepatří k těcm psům ;) tak díky :lol:
tereyska

Příspěvekod tereyska v 27 bře 2009 19:43

K adopci .. ještě vzhelem k tomu co se událo kolem adopce, nebude už LM nikdy umožněno se podílet na jakéhokoliv adopci psa v ČR od PAWS samozřejmě. end.
tereyska

Předchozí

Zpět na Březen 2009