Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Hledáme "ztracené" adopťáky

Naši pejsci hledají své kamarády, kteří přijeli do Česka a nedávají o sobě vědět....

Hledáme "ztracené" adopťáky

Příspěvekod tereyska v 16 bře 2009 23:00

zdravím všechny kdo adoptovali nějakého vysloužilého zavodního chrta z Irska nebo mají nějaké informace o těchto psech ze svého okolí a o kterém nemáme žádné zprávy, budu postupně procházet jmenný seznam psů a snažit se vypátrat ty pesany které nemáme na stránkách nebo nemáme žádný kontakt na pány, bude to těžké neb chrti můžou být už dávno přejmenovaní. Ale pokud by jste náhodou o někom takovém věděli, budeme moc rádi a vděčni za každé informace.
Mezi gryehoundy jsou i nějací Lurcheri..
zatím děkuji a brzo začnu procházet jména a vkládat je sem.. Pak založím další témata, nalezení a ti se mohou přesunout do Adoptovaných :)
Děkuji Tereza Šťastná
tereyska

Re: Hledáme "ztracené" adopťáky..

Příspěvekod Dona v 17 bře 2009 10:20

Na ty, co někdy na stránkách byli (i jen těch starých)se přijde, ale je spousta těch, kteří nikdy svůj topic založený neměli.
Dona

Příspěvekod Magda v 17 bře 2009 10:43

Hurá, první už je znám, díky Jablunce, černý Jack - Charging Thunder. Panička nám snad ještě dnes pošle foto a povídání o něm. Už se těšíme.
Magda

Příspěvekod Kateřina v 17 bře 2009 10:50

No to je super ;) Asi by bylo dobré dát sem seznam jmen, třeba ani nějaký páníček neví, že se jeho pejsek hledá...Nebo ti kteří ho znají to neví :roll:
Kateřina

Příspěvekod jablůňka v 17 bře 2009 12:08

Ještě jsem si vzpoměla na Jerryho z Černé u Bohdanče,ale na paničku mám jen mail.
anna 117@seznam.cz
Jen bohužel to mám tak blbě napsaný,že nevím jestli je nebo není mezi annou a 117 mezera. :shock:
jablůňka

Příspěvekod jablůňka v 17 bře 2009 12:16

Jo a ještě mám kontakty(telefon i mail) na Vendulu Nekvapilovou z Heřmanova Městce.Má Storynku(Storm) a Babí(Babe).Tak pokud se sama neozvala,kontakty poskytnu.
jablůňka

Příspěvekod hilena v 17 bře 2009 13:32

Mám telefon na "černého hafa", který je nedaleko Mostu v Braňanech. Jak se původně jmenoval nevím, dnes se jmenuje Albert. Údajně LM za něho nedostala peníze, ale já osobně jsem je za paní posílala /to jen jako vodítko, když neznám původní jméno psa-třeba pomůže/. Pokusím se kontaktovat a dát sem info jak se haf má.
hilena

Příspěvekod Žaneta Hofmanová v 17 bře 2009 13:36

Poslala jsem soukromou zprávu Terce s kontakty na Kitty do Zlína (číslo mobilu, adresu, e-mail.)
Žaneta Hofmanová

Příspěvekod Girlie v 17 bře 2009 15:24

Já mám kontakt na paničku Micro Lite. Miki bereme na sraz, tak tam snad dořešíme adopční smlouvu na ni. Ta do dneška nedošla.
Girlie

Příspěvekod Dona v 17 bře 2009 15:57

Tohle je panička, doufám že se nepletu ve jménu pejska, od černé Tigress z únorového 08 transportu. Mluvila s ruským přízvukem a říkala, že bydlí v Praze. Víc, bohužel, nevím.
panička od Tigress.jpg
Dona

Další

Zpět na Pošta pro Tebe