Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Nastavení, oprávnění a běh fora

Diskuze, svoboda projevu, názory.
Pravidla fóra
Zúčastnit se diskuse může každý registrovaný účastník. Přidávat odpovědi a nová témata bez schválení může jen registrovaný uživatel do Klubu adopce nebo OS. ZAREGISTRUJTE SE!

Nastavení, oprávnění a běh fora

Příspěvekod L + L v 31 pro 2008 09:43

Jsou nastavena oprávnění přístupů a správy diskusního fóra. Jelikož jde opravdu o velmi kvalitní produkt výrobce diskusního fóra, nachází se v něm mnoho možností různých úrovní přístupů a ochran. Z tohoto důvodu může dojít k některým nedostatkům, které se projeví při Vaší obsluze. Pokud narazíte na nějaký problém při technické obsluze, informujte nás a my se budeme snažit nedostatky co nejdříve odstranit.

Nepřihlášený uživatel:
Ve veřejné sekci vidí všechna přístupná diskusní témata související s všeobecnými informacemi. Nemá možnost vstupovat do diskuse.

Přihlášený uživatel:
Je anonymní účastník veřejné sekce. Může číst všechna diskusní témata ve veřejné sekci. Může odeslat diskusní příspěvek nebo odpověď do tématu, ale podléhá schválení příspěvku administrátorem.

Registrovaný uživatel - člen Klubu přátel adopce:
Je oprávněný uživatel, který může bez omezení vstupovat do jakékoli diskuse ve veřejné části fóra a v neveřejné části sekce Ze života Klubu přátel ve všech podsekcích. Má právo se stát kdykoli členem OS.

Registrovaný uživatel - člen OS:
Je oprávněný uživatel, který může bez omezení vstupovat do jakékoli diskuse ve veřejné části fóra a v neveřejné části sekce Ze života Klubu přátel ve všech podsekcích a Ze života OS a všech podsekcích. Neomezeně nahlíží a ovlivňuje jak chod a směr, tak i hospodaření OS a s tím spojených akcí, aukcí, E-Shopu a jiné. Má k dispozici všechny doklady hospodaření OS.

Upozornění:
Pokud se registrujete jednoduchým formulářem na stránkách diskusního fóra, je nutné do HESLA uvádět alespoň jedno malé a jedno velké písmeno, jednu číslici 1 - 9 a jeden symbol (+,-,%,=....) jinak Vám systém registraci nepovolí! Zde se registrujete pouze za přihlášeného anonymního uživatele. Na požádání Vám přidělíme práva člena Klubu nebo OS. Pokud se budete registrovat formulářem na stránkách E - Shopu, všechny nutné údaje provedeme v registraci za Vás. Vy jen potvrdíte v příchozím E-mailu aktivaci registrace a následně Vám přidělíme práva podle Vašeho přání ve formuláři.
Registrace člena Klubu nebo OS pomocí formuláře:
http://www.adopcechrtuforum.cz/eshop/?p=p_1000&sName=Registrace-On-line

Těšíme se na Vaše příspěvky a přejeme Vám, abyste v našem diskusním fóru strávili co nejvíce hezkých a příjemných chvil.
Klikněte a podívejte se na další naše nová videa, je jich už více než 450 !!!:
video.html
Uživatelský avatar
L + L
Administrátor
 
Příspěvky: 3904
Registrován: 23 pro 2008 00:05
Bydliště: Ústí nad Labem

Zpět na Pravidla diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron