Velký jarní sraz adoptovaných chrtu

Vše k Velkému jarnímu srazu adoptovaných chrtů i nechrtů...

Re: Velký jarní sraz adoptovaných chrtu

Příspěvekod Blanka.Mull » 17 úno 2012 09:35

Holky a ostatní lidičky(chlapy),ani jsem si neuvědomila,že jsou nějaký dny volna a jak psal Láďa o prodloužení víkendu. A co si udělat dovču někde kde to Ládík domluví????Květen a červen má nejkrásnější počasí a myslím že je nás i pár co do práce nemusí(zatím).U nás to taky vypadá dost nahnutě s tím Chorvatskem,kvůli Nikči škole.
PS:Tady to čte asi víc lidí --- Chtěla jsem se zatim jen orientačně zeptat,asi z kraje týdne 12.3 bysme možná měly s Nikčou cestu do Prahy,lítání po obchoďákách nás už moc nebere tak jsem se chtěla zeptat jestli by neměl někdo zájem o naší návštěvu,vzaly by jsme sebou i Rhynu.Někdo kdo bydlí v okolí Prahy a nebo směrem na sever.
Rhynuška grey, Melody grey, Stacynka pudl, Nikolka a Simonka - moje děti, kanárek Čenda, aquárium a nakonec já Blanka.
Blanka.Mull

Příspěvekod Dáša Trojáková » 28 úno 2012 22:44

Jak to vypadá se srazíkem? Bude také v Borným jako minulý rok? Nebo se zkusí nějaké jiné fajn místečko?
ObrázekPes je jediné stvoření, které vás miluje víc než sebe a jestli nejde po smrti do nebe, tak chci jít tam, kam půjde on...
Dáša Trojáková

Příspěvekod V+G » 29 úno 2012 15:26

Určitě se chystá někde ve Splavech,ale místo Láďa vyřizuje,jestli se podaří to samé....jen ten termín mi není jasný,tak napište,kdy kdo může,já květen v pohodě celý a víkendy bych dala klidně dva,už nás je víc,co bychom tam zůstali i přes týden,jako chrtí dovča.....moře pro nás není(cenově a hlavně ta cesta......)takže když někomu nevyjde ten první víkend,chytne nás tam ještě ten další :-))))
Solista+Cherie a jejich lidi....Věra+Venda+Martina
V+G

Příspěvekod Blanka.Mull » 29 úno 2012 16:33

No jasně od půlky května by to šlo i na ten týden.A navíc je někdy kolem 25.5.mezinárodní výstava psů v Litoměřicích,skvělej výlet,jezdíme tam pravidelně každý rok.Nakupovat blbosti pro pesáky a hlavně dobrůtky .Litoměřice jsou od Mácháče asi 40 km.
Rhynuška grey, Melody grey, Stacynka pudl, Nikolka a Simonka - moje děti, kanárek Čenda, aquárium a nakonec já Blanka.
Blanka.Mull

Příspěvekod V+G » 29 úno 2012 19:27

No jasně,to by byla výprava,musela bych dát na vodítko i Mauglího ""-2)
V+G

Příspěvekod Nikola.Mull » 29 úno 2012 21:52

bych byla ráda, kdyby vyšel ten Mácháč :)
Miláček greyhoundí princezna Urla, bývalý dočásek Dream a v Německu Rhyna, Melody a Stacy.
Nikola.Mull

Příspěvekod Verda » 01 bře 2012 09:15

Já jsem pro stejný hotel Borny a sobota 12. nebo 19.5. a už se nemůžeme dočkat! s Nibblerkem zavzpomínáme na jeho příjezd :)
Verda

Příspěvekod Blanka.Mull » 01 bře 2012 09:57

HOLKYYYYY prosím ,prosím,prosím až toho 19.5 já fakt asi dřív nemůžu.A kdyby to byla až druhá sobota po tom týdnu dovči tak tam už nikdo nebude.Udělejte začátek toho 19.5.PROSIIII i RHYNA.
Blanka.Mull

Příspěvekod Dáša Trojáková » 02 bře 2012 22:43

Když too tak Láda doluví, snad by nemě+l být problém ne? :-)
ObrázekPes je jediné stvoření, které vás miluje víc než sebe a jestli nejde po smrti do nebe, tak chci jít tam, kam půjde on...
Dáša Trojáková

Příspěvekod V+G » 03 bře 2012 00:04

Jojo,já jsem také pro.....a už se těšíme!!! ""-() {5;32}
V+G

PředchozíDalší

Zpět na Velký jarní sraz chrtů i nechrtů