Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Jak jsme přišli k adopci...

Zde pište o tom, jak jste se k adopci dostali...

Re: Jak jsme přišli k adopci...

Příspěvekod Blanka.Mull v 25 úno 2012 14:39

Holkýýý nádherný příběhy než sem si je přečetla tak sem zapoměla co sem chtěla napsat.Ale stím vybíráním chrtů svoje páníčky jsem zažila hned na první návštěvě (snad mě paní majitelka nezabije).Když jsme tam poprvé přijely a čekaly až na nás bude čas protože zrovna jela domů (myslím)Nelinka,tak sem zoufale vzhlížela na balkon kde na nás zíralo pár chrtů a mezi nimi černobílá Aimy.Strašně jsem jí chtěla a nevim z jakého popudu,když je Magda vypustila ven tak Aimy běžela rovnou ke mě a lísala se ,opřela se mi o nohu a nehla se ode mně.Stála u mě celou dobu,k nikomu jinému nešla.Šílela sem radostí a blahem.Bohužel Aimynka byla v Proboštově na prázdninách a svojí paničku už měla.Nám dvou nic nepomohlo a musely jsme si jít každá svou cestou a za pár týdnů (asi za 3) se usmívalo nebíčko nad Rhynuškou a v noci jí šeptalo do ouška že někde strašně daleko na ní čeká ráj s hromadou paniček(ráj pro chlapy)....a šílenou pudlicí.
Rhynuška grey, Melody grey, Stacynka pudl, Nikolka a Simonka - moje děti, kanárek Čenda, aquárium a nakonec já Blanka.
Blanka.Mull

Re: Jak jsme přišli k adopci...

Příspěvekod Dáša Trojáková v 25 úno 2012 20:57

Krásné...
ObrázekPes je jediné stvoření, které vás miluje víc než sebe a jestli nejde po smrti do nebe, tak chci jít tam, kam půjde on...
Dáša Trojáková

Předchozí

Zpět na Jak jsme přišli k adopci