Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Jak jsme přišli k adopci...

Zde pište o tom, jak jste se k adopci dostali...

Re: Jak jsme přišli k adopci...

Příspěvekod Kateřina D v 27 dub 2011 19:23

Dono, moc pěkné povídání ;)
Set a Setovo otroci.
Kateřina D

Příspěvekod Verda v 28 dub 2011 07:56

Moc krásně napsané!!!!
Verda

Příspěvekod Mon v 01 kvě 2011 16:51

Adopce Amy byla tak nějak čirá náhoda, hledala jsem pejska kámaráda pro Maxíka a na internetu jsem narazila na GACR. Jelikož jsem jednou viděla reportáž, tak jsem zbystřila a za pár dní byla Amy doma. Prdelka s naší rodinou ušla za těch 10 měsíců dost dalekou cestu, a všechny změny zvládla levou omrzlou, je to prostě naše dáma.

Adopce Columba byla neskutečně spontání akce. Vlastně jsem měla "vypejskováno" a našlápnuto k založení chovné stanice šiperek. Jenže jednoho krásného dne jsem na foru objevila popis a fotku Colomba a něco ve mě kliklo. Těžko se to vysvětluje, ale prostě jsem měla pocit, že tomuhle chuděrovi musím dát domov já. Páníček se sice lehoulilince šprajcoval, ale nakonec to dopadlo dobře, a Columbo dneska dorazil domů. Jeho včerejší příjezd patří k těm nejemotivnějším momentům, které jsem zažila, a kdybych si bývala v rozhodném momentu neuvědomila, že nemám ruku na kapesník, když budu mít v každé jednoho více méně zmateného chrta, tak bych tam byla bezostyšně bulela. Však jsem si to pak vynahradila při sledování večerních přezentací :78: :21: :oops: :9:

Máme ještě na čem pracovat, ale jsem si jistá, že to je ta nejlepší investice, kterou můžu udělat.

{5;35}
Mon, boxer Maxík, Lady Amy Greyhound, galgušky Olympia a Vincenta, pan šiperka Geoffrey od Prachovských skal, prcek šiperka Dassy Bohemia Animo (neboli Daphne) a naše šéfka Miška.
Mon

Příspěvekod Vlaďka v 24 říj 2011 13:25

Koukám že je to u všech většinou stejný.Před rokem jsem na internetu ani nevím jak padla na tyto stránky.Když jsem si je prohlídla,řekla jsem o tom manželovi že bychom třeba jako mohly adoptovat jednu chrtí dušičku.Reakce :oops: No tak nic.Pravda v tu dobu jsme měli pejska Beníka který byl po operaci.Jenže nezůstalo u jedný operace a před měsícem jsme ho museli nechat uspat.Měli jsme ho 12 let.První týden hrozný,druhý ještě horší.Stále jsme čekali,když jsme od někuď přijeli že Beník přiběhne.A tak jsem začla mluvit o adopci znovu.Skrátím to 14 dní hadání,výčitek,brečení(to zabralo).A pak už jsem jednala,dotazník,telefonát od Magdy za týden cesta do Proboštova(kde manžel stihl za hodinu a půl nafotit 65 fotek) a na každý druhý byla Dellinka.A bylo vyhráno.V sobotu jsme si prdelku malou dovezli.Teď tady semnou leží na gauči.A manžel?Ten ani neprotestuje když s námi spinká v ložnici.Je to prostě chlap ale Dellinka si ho omotala kolem tlapičky už u Magdy,ikdyž on tvrdí že ne.Vím svoje :D
Vlaďka

Příspěvekod Zuzana v 24 říj 2011 15:55

Že ti chlapi musí dělat napřed fóry...Že? Delinka, prostě věděla, před kým se má snažit, je to přeci ženská :D
Zuzana, Bedříšek, Jenny a náš páníček Michal
Zuzana

Příspěvekod Blanka.Mull v 24 úno 2012 17:58

Nudím se a čtu zde různé příspěvky a teď jsem narazila na tento,tak sem hned napíšu.Ani jedna z vás by jste nevěřily od jak malinké věci, to došlo u nás až k tak velikému psovi.Byla to dlouhá cesta,trvala pár let.S naší první pudlicí jsme jezdily na výstavy vystavovat a stou druhou jezdíme jen očumovat a utrácet za blbinky pro psy.No a Nikolu velice zaujal střapeček co měli takový velký a hubený psi na obojku.Samozřejmě že věděla co je to za psy.Za chvíli se jí začaly líbit i ty obojky ale na pudlici by to nešlo,měla by to jako celý obleček.Tak co teď,na kterýho psa to navlíknout.Větší pes jak kokr k nám do bytu nesměl (můj rozkaz).Tak jsme po nějaké době začaly přemýšlet o italáčkovi.Když pudlici koupem ,vypadá to stejně.Na výstavě jsme se ptaly na sal
uky.Ale ty prej rádi demolují byt,nám řekla paní chovatelka.Tak vipeta,kamarád ho má.To by šlo a není moc velikej,narazily jsme na inzerát kde v UK nabízely hnedle zdarma Dvě vipetky,domluvila jsem to s přítelem aby pro ně zajel,kroutil se ale udělal by to.No bohužel pozdě,někdo nám je vyfouk.Jenže to už Nikča věděla že je něco chrtího nedaleko Mostu v Proboštově a zkusila tam zajet,začala to na mě zkoušet a vytáhla mě příště s ní.No když jsem viděla ty koně,mezi nima byl i Jason,tak sem začala držkovat že jedině přes mojí mrtvolu a na to ať zapomenou,NIKDY....Pak jsme šly na procházku,.....za týden jsme přijely znovu a zase na procházku.... a za další týdem jsem tajně objednala Rhynečku pro Nikču která měla 20.narozeniny.Zbláznila sem se a chceme dalšího a kdyby byl barák tak ještě jednoho.Prostě psí bláznivky,ale je to taky hlavně tím že Rhyna je úžasnej a pohodovej pes,kterýho k smrti miluju.A tak jsme začly s adopťáčkama..
Rhynuška grey, Melody grey, Stacynka pudl, Nikolka a Simonka - moje děti, kanárek Čenda, aquárium a nakonec já Blanka.
Blanka.Mull

Příspěvekod wild owl v 24 úno 2012 19:52

{5;24} prej italáka... To byste si nejspíš zadělaly na pěkné problémy. ;)

A jinak hezký příběh. :113:
Lída, greyové Jet, Boss a Tiny, podenco Luna, Dani a Tíma (Timanfaya) plus další ...
http://wildowl.webnode.cz/
http://wildowl.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/rejcka13?feature=mhum
wild owl

Příspěvekod Blanka.Mull v 24 úno 2012 20:10

Nám bylo řečeno že by jsme nepřežily tu saluku.To je prej něco jako Benitka,akorát že takový jsou všechny.A u italáka nám nějak neseděla ta ohnutá prdelka.Jinak ale kdyby vyšly ty dvě vipetky tak jsme neměly Rhynušku,odehrávalo se to v tom samém čase.Ještě že je koupil někdo jiný,Rhynu bych nedala za nic na světě.
Rhynuška grey, Melody grey, Stacynka pudl, Nikolka a Simonka - moje děti, kanárek Čenda, aquárium a nakonec já Blanka.
Blanka.Mull

Příspěvekod Dáša Trojáková v 24 úno 2012 20:32

Já jsem moc ráda, že nejsem jedinej blázen, kterej se ze mě stal ze dne na den... Charlie je můj psí osud... Patří ke mě...Všechno do sebe zapadalo... Kdyby si segra nezlomila nohu, neměla bych ho...
ObrázekPes je jediné stvoření, které vás miluje víc než sebe a jestli nejde po smrti do nebe, tak chci jít tam, kam půjde on...
Dáša Trojáková

Příspěvekod Blanka.Mull v 24 úno 2012 20:44

No vidíš Dáší,segra má ještě jednu nohu....(fuj to je ale hnusný).Ale přesně jak píšeš,já sem si zamilovala chrty taky ze dne na den.Hned ten den co Rhynuška přijela a jako jediná ležela pod oknem v Prboštově a s nikým nemluvila a byla asi v šoku a stresu,od tý chvíle jí k zbláznění miluju.
Holky kdyby ste viděli naší ledničku tak na mě pošlete sociálku.90% mrazáku je jenom maso pro Rhynu a 60% v lednici jsou jen konzervy a paštičky pro ty dvě chlupatice (néé pro moje dcery).Schválně jestli to zítra Nikča vyfotí aby ste mi věřily.Kamarádka když to viděla tak málem omdlela.
Blanka.Mull

PředchozíDalší

Zpět na Jak jsme přišli k adopci