Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Kočka zahradní?

Povídání o kočičkách a kocourcích...

Re: Kočka zahradní?

Příspěvekod Nikola.Mull v 03 črc 2013 14:40

Jojo když je to kulatý tak je to fajn :D já jsem viděla jak si kočka dokázala vyhrát hodiny s alobalem do kuličky, kutálí se to šustí to blejská se to :D myslela jsem že to kočka sní a bude zle ale nežrala to..
Miláček greyhoundí princezna Urla, bývalý dočásek Dream a v Německu Rhyna, Melody a Stacy.
Nikola.Mull

Příspěvekod Verda v 05 črc 2013 08:13

:( od úterý lucinka nepřišla... niki jí na noc nezavřel dveře do sklepa, tak se vydala ven...od tý doby není :( okolí jsem olepila plakáty...
sice s námi byla jen týden, ale i tak mi moc chybí :(
měla obojek, přece by mi jí nikdo nevzal...
Verda

Příspěvekod Verda v 05 črc 2013 09:33

lucka je v útulku!!! škoda že je svátek, mohu si pro ní jet až zítra :/ ještě jí čeká jedna noc :/
nějaká " dobrá" duše jí tam ve středu odvezla, no pro tyto případy dostane na krk telefon :)
Verda

Příspěvekod Verda v 10 črc 2013 21:26

mám dotaz na kočkaře...lucka je vybíravá, nechce granulky, ale jen kapsičky ... ale nemá tvrdý bobíky, jen měkký, spíš průjem /mlíko jí už nedávám, páč z něj sra.a jak amina/... chce to zahrabat do kočkolitu, jak je to měkký, tak to rozťápká po bytě... pomohlo by nechat vyhladovět a nekrmit vůbec kapsičkami? jen to suchý, což teda zatím nechce, ale hlad je nejlepší kuchař že :)
niki říká, že mu vadí ten smrad z jejího záchodu, jinak že by jí bral mít doma furt...
Verda

Příspěvekod Dáša Trojáková v 12 srp 2013 14:48

Naše koťata taky nejradši kapsičky, ale když nic jiného než granulky nedostanou, dají si moc rádi... Nejradši mají ovšem ty psí, máme Accanu :-D Lezu Charliemu do stojanu do misek a jsou spokojené, žížaly jedny. Mlíko jsme taky vždycky dávali, ale někdo mi kdysi řekl, že je pro kočky nezdravé... zajímavý je, že se vždycky říkalo, že kočka pije mléko... no měli oba srajdu, teď už dáváme po většinu času vodu :-)
ObrázekPes je jediné stvoření, které vás miluje víc než sebe a jestli nejde po smrti do nebe, tak chci jít tam, kam půjde on...
Dáša Trojáková

Příspěvekod jesterka v 12 srp 2013 15:45

To zkouší každá čičina :D Pokud bude mít v misce jen granulky a nic jinýho tak samozřejmě hlad zapůsobí a zjistí se že i ty granule jdou :)))
Zdenka, Martin, podenčí slečna Tíťa, čistokrevný vořech Alík, důchodce kocourek Čestr a hejno rybiček
http://www.fler.cz/tita-shop
jesterka

Příspěvekod Verda v 12 srp 2013 16:16

nakonec na vině s průjmem byla nemoc...ošklivý průjem, lucka dostala několik dávek antibiotik, trvalo týden než se z toho vyhrabala!
Ted už je dobrá, stále je teda oficiálně venkovní, ale přes den je doma :) jen v noci blbka chrápe v motoru auta, je celá špinavá!
Verda

Příspěvekod Dáša Trojáková v 12 srp 2013 20:39

Máme to uplně stejně, přes den se válej s Charliem v pelechu a přes noc jsou v pelíšku v garáži :-D
ObrázekPes je jediné stvoření, které vás miluje víc než sebe a jestli nejde po smrti do nebe, tak chci jít tam, kam půjde on...
Dáša Trojáková

Předchozí

Zpět na Kočičky