Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Dlouhodobá podpora

Tady zveřejňujeme Vaší pomoc a zde si můžete stáhnout a šířit naše propagační materiály....

Dlouhodobá podpora

Příspěvekod Lucky v 29 čer 2009 21:41

Dobrý večer,
přemýšlela jsem, kam nejlépe umístit tuto věc, ale myslím, že do této sekce fóra se hodí.

Tímto příspěvkem se chci obrátit na všechny návštěvníky tohoto fóra, kteří zde nejsou jen nedopatřením, a kterým leží na srdci další osud adopce chrtů v ČR.

Osobně jsem v březnu velice uvítala založení o.s. GACR jako organizace, která adopci chrtů u nás zaštítí.
Věřila jsem, že některé věci se budou moci dělat lépe, a že ten oficiální nádech dodá celé věci na serióznosti, což se i stalo a za pár měsíců se toho hodně dokázalo. :113: Osobně si moc přeji, aby tato skvělá věc fungovala co nejdéle a vy určitě také.

Čím víc nad věcmi poslední dobou přemýšlím, tím je mi jasnější, že pokud ovšem MY, kteří se tady na fóru scházíme, občanskému sdružení finančně nepomůžeme, těžko mohou věci dlouhodobě fungovat.

Nemluvím teď o jednorázových akcích, kdy se uspořádá sbírka na nemocného pejska a podobně - to všechno jsou úžasné věci, ty ale samotnému občanskému sdružení v chodu nijak finančně nepomáhají. Mám na mysli skutečně pravidelnou podporu chodu sdružení, měsíc za měsícem, přičemž částky by nemusely být velké, ale pravidelné.
Jak jsem pochopila, zatím z nás všech pravidelně na o.s. přispívají dva lidé? To je hodně málo na to, kolik se nás tady schází.

Nemůžeme vše přeci nechávat na bedrech - a peněženkách - Terezky a manželů Lacinových. Měla by to být i naše věc. Přemýšlela jsem, kolik musejí měsíčně provolat peněz... A projetý benzín? Z něčeho bude třeba uhradit různé propagační materiály, chceme-li tuto myšlenku rozšířit mezi širokou veřejnost. A kdo platí třeba za internetový hosting tohoto fóra? A další náklady? :7:

Z této jednoduché matematiky mi vyplývá, že veškeré náklady spojené s chodem a organizací si tedy Terezka a Lacinovi hradí s vlastních zdrojů... TO ale není správně. Vždyť kolik energie investují do veškerého zařizování a organizace. Jak dlouho to tímto způsobem lze dělat? Kdy je to vyčerpá?

A tak Vás žádám - zamyslete se nad tím, zda chcete či nechcete, aby adopce chrtů dlouhodobě fungovaly a zda jste ochotni je podporovat a celý projekt vnímat tak, že je to naše společná věc, na které se všichni podílíme tak, jak kdo umí, může a je schopen.
Rozhodla jsem se, že budu GACR podporovat každý měsíc částkou 500 Kč. Vím, že svůj nápad opravdu nemohu nikomu vnucovat, budu ale moc ráda, když se lidí, kteří se rozhodnou pravidelně přispívat nějakou částkou, najde více. Předem děkuji.

S pozdravem za celou naši smečku, Lucky :103:
Lucky

Re: Dlouhodobá podpora

Příspěvekod dadynka v 30 čer 2009 09:21

Dobrý den všem,
naprosto krásně napsané myšlenky, které, věřím, nejsou cizí mnohým z nás - z nás zúčastněných a návštěvníků těchto stránek. Protože i já jsem přesvědčena, že práce občanského sdružení, záchrana pejsků a vše s tím související, je krásná a jedinečná věc a i já si přeji, aby nadále pokračovala, podporuji tuto myšlenku. K tomu, abychom i nadále mohli pejsky zachraňovat, radit si, pomáhat, setkávat se na fóru je jistě potřeba finančních prostředků. Bez toho by to nebylo možné. Připojuji se k Lucky s TP 500 Kč měsíčně na účet o.s. GACR. Srdečné díky všem, kteří budou následovat.
Krásný den.
Kája
Kája s Baruš a naše štěstíčka Ladynka a Wingsík
dadynka

Příspěvekod tereyska v 30 čer 2009 12:02

.. tyjo "holky" .. :8: :113: ((x:) ""4-() ""5-() krásně napsané a moc moc si toho vážíme, za podporu a slova která si Lucky i Dadynko napsala..
nějak teď nemám slova abych vyjádřila víc ..
moc zdravím :103: a děkuji děkuji děkuji :11: celé smečce
tereyska

Příspěvekod tereyska v 06 črc 2009 22:55

.. další trvalý příkaz od Peti od Empíka 100kč
+ paní Jana 100kč trvalý příkaz
+ od paní Marty 100kč

děkujeme všem za pomoc /4§:)
tereyska

Příspěvekod tereyska v 10 črc 2009 11:19

.. tak děkujeme znova za pomoc trvalých příkazů rekapitulace :

Jana : 100kč
Marta 100kč
Peťa.d. 100kč
Lucky : 500kč
Dadynka : 500kč

""4-() všem patří velké dík.
tereyska

Příspěvekod tereyska v 20 črc 2009 20:52

a taky děkejeme Žanetce za trvalý příkaz 100kč
tereyska

Příspěvekod L + L v 17 srp 2009 17:52

Velmi rádi touto cestou děkujeme Renatě Mildner a její firmě DG Doggear:
http://www.dgdoggear.cz/
která nám nabídla materiální pomoc pro pejsky, umístěné v dočasných domovech. :41:

Její firma dlouhodobě podporuje adoptované vysloužilé chrty a nabízí jejím majitelům velmi
zajímavé slevy! :12:

My jsme alespoň na malou oplátku umístili poděkování a odkaz na její stránky
do hlavního indexu naší presentace na internetu.
http://www.adopcechrtuforum.cz/
Pomocí SEO techniky tak odevzdáváme část hodnoty této stránky webu firmy DG Doggear,
aby při hledání ve vyhledávačích obsazovala vyšší pozice na klíčová slova.
""5-()
Mimochodem:
Všimli jste si, že na klíčová slova: Adopce chrtů, adopce psů, greyhound
jsme na seznamu na první pozici?

Na klíčová slova: Chrti a Adopce - jsme v prvních pěti na první stránce?
:39:
Děkujeme všem, kteří nám v tom svými odkazy na naše stránky pomohli....
:103:
/4§:) /4§:) /4§:)
Klikněte a podívejte se na další naše nová videa, je jich už více než 450 !!!:
video.html
L + L
Administrátor

Příspěvekod Žaneta Hofmanová v 17 srp 2009 19:28

My paní Mildner děkujeme za věnování výživových doplňků pro Page a její nemocné nožičky.
Žaneta Hofmanová

Příspěvekod Kateřina v 17 srp 2009 19:34

Tak to je dobrá zpráva, že jsme takhle vysoko v žebříčku ""4-()
Jinka paní Milder moc děkuji za to, jak všem moc pomáhá :oops: ""5-()
Kateřina

Příspěvekod Petra v 26 srp 2009 12:17

Dobrý den,
ráda bych oslovila znovu všechny, kteří se tu scházíme. :39:
Na jarním srazu v Doksech se mluvilo i o příspěvcích do adopce. Při počtu cca 40 členů by při výši 100,-Kč měsíčně byla finanční podpora pro klub 4 000,-Kč. Není to příliš, ale rozhodně to může pokrýt některé náklady na provoz nebo na dopravu psů do dočasných rodin. :67:
Sama mám 3 psy, 3děti a průměrný plat a i tak můžu těch 100,- měsíčně poslat. Pokud je nás stále jen pár, není efekt tak výrazný. Částka 100,- je hodnotou jednoho oběda s limonádou v průměrné restauraci ""-1() - tak co, kdo se přidá? ""5-()
Petra

Další

Zpět na Podporujete - pomáháte a propagujete nás...