Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Pro zasmání :-)

jen tak povidáni o životě s našimi pejsánky a i tom našem lidskem,který je spiše ten psi

Re: Pro zasmání :-)

Příspěvekod IvetaR v 02 led 2013 09:32

Díky za ujištění, že ji to přejde. :) Pevně v to také doufám... Zatím vyluxovala vše , na co přišla (chlebíčky, cukroví,uzený, klobásu, polévku s játrovými knedlíčky) podotýkám, že vše bylo na kuchyňské lince. Nezlobím se na ni , jen doufám, že to mužskej přežije, ale na druhou stranu nás naučila uklízet jídlo z jejího dosahu. :-D
jorkšírka Sindy, bloudi Kaťa,Hocky a Dartík již za duhovým mostem , braka Barča, podenco Rufa a já panička
IvetaR

Příspěvekod Blanka.Mull v 02 led 2013 17:07

Holky z toho si nic nedělejte,já začala odedneška uklízet nedojeděný misky do šuplíku.Ještě si ale musím poznamenat do kterého.Vždycky co nedojedla Stacyna a já to stihla zachránit před chrticema, tak dneska mi to sežrala ta kočka.Včera jsem to taky hledala a vynadala přítelovy,než jsme zjistili že to žere ona....Takže už jedině šuplík to jistí....Doufám jen že v něm někdy nezapomenu něco delší dobu.............................
Rhynuška grey, Melody grey, Stacynka pudl, Nikolka a Simonka - moje děti, kanárek Čenda, aquárium a nakonec já Blanka.
Blanka.Mull

Příspěvekod stepanka v 03 led 2013 17:48

Zdravím všechny okradené, Patýsek je vynálezce naučil nás nosit jídlo stále sebou co zapomenu moje smůla nesmím se otočit zady ke stolu a skřínky máme plné i šuplíky a stále nacházím,,ulité cukroví,chlebíčky. . . "připadám si jako lakota ale stále hrajeme tu hru kdo z koho je to legrace a ze začátku jsem nevěděla jak se dá s Patýskem vůbec uvařit byl všude a já mám jen dvě ruce a tak odběhnout zapnout pračku nebo jít někomu otevřít znamenalo najít prázdnou kuchynskou linku ted si vodím Patýska sebou a jsem stále ve střehu a stále máme spoustu legrace začátky byly kruté a myslela jsem že už se normálně nenajíme {5;24}
Majdička a Patýsek
stepanka

Příspěvekod lanzpodenco v 03 led 2013 19:46

:D :D Klasický útulkáči :) Hele, holky, ale musím říct, že obě moje holky se pokoušely, ale prostě fakt hustě dostaly seřváno a tak jsme je fakt poctivě za každou tlapu na lince trestali..jako že i plácnutí po zadku a u toho řev šíleného tygra (mě:) a po týdnu u nás už nic nekradou...prostě si to netroufnou:) Teď můžu dát komplet oběd na stůl a holky sedí opodál a špízlujou, ale už nic nekradou:)
Leroyovi to trvalo déle, než to pochopil, ale nakonec se taky zlepšil.... Hele, spojte jim krádež s nějakým FUJ zážitkem:) Moje kamarádka narafičila svojí feně zlodějce plechovou poklici k talíři s jídlem na lince. pes ukradl jídlo a spadla na ní ta poklice a udělala šílenej rámus. Tak skončilo kamarádění s linkou:) Páč linka je prostě veliká potvora!

Jinak láska k jídlu u útulkáčů...si pamatuju, když odjel Leroy k Jáje a ona mi po dvou hodinách psala: Ten chudák v životě neviděl granule:) Nebo se tak aspoň tváří:)
My a psi:D
lanzpodenco

Příspěvekod Blanka.Mull v 03 led 2013 20:04

není to o chrtech ale jsou to taky naše zvířátka....
Dneska jsme dala celý smečce jídlo na chodbu a koukám co ty dvě nejmenší,pudlice a kočka.Tak obě žerou asi tak půl metru od sebe a když dojdou do dvou třetin sežraných misek,tak si je prohodí a dojedou každá jídlo toho druhýho.Samozřejmě že za zády má každá svýho chrtího bodygarda,ti si ovšem své pozice nemění a čekají co zbyde..kočka má ale smůlu,že když nic nezbyde,tak je na řadě ona.Bodygard Rhyna jí nezústane nic dlužná.
Dneska se taky vrátil z vánočních prázdnin kanár Čenda,no co ta kočka dělá,to jsem ještě neviděla..Normálně na něj šňafe jako malý štěňátko a bublá při tom pyskama jako chrti...Takže já už nevím kdo koho u nás bude honit,je to u nás jako na dostizích,kočka loví kanára,kočku zase loví Rhyna a Rhynu honim já a někdy vyběhne i páníček...
Taková normální rodinka...
Rhynuška grey, Melody grey, Stacynka pudl, Nikolka a Simonka - moje děti, kanárek Čenda, aquárium a nakonec já Blanka.
Blanka.Mull

Příspěvekod Verda v 04 led 2013 09:40

{5;24} {5;24}
Verda

Příspěvekod IvetaR v 04 led 2013 11:25

Tak koukám, že veselo je opravdu všude. :D {5;24}
jorkšírka Sindy, bloudi Kaťa,Hocky a Dartík již za duhovým mostem , braka Barča, podenco Rufa a já panička
IvetaR

Příspěvekod Blanka.Mull v 04 led 2013 19:46

To nevíte co se dneska zase odehrávalo u nás.akorát nepíšu o chrtech ale stále o kočce.ale chrti tam taky figurují.Páníček přijel z práce a začal se vybavovat ve dveřích,chrti vyběhli a venčili se ,mezitím já se oblíkla s tím že jedu do města,pochytala sem psy a najednou kočka nikde..No to bylo halo,dveře otevřený asi utekla,jeho dcera brečela,páníček měl slzavý oči a jenom já se radovala jelikož mě zase ta bestie schodila dvě sošky...No hledali jsme asi půl hodiny všude a hlavně venku,já lítala jako blbec v podpatkách v lese a hulákala na kočku...Nakonec jsme to vzdali s tím že se snad vrátí,i když jsme si nebyli moc jistý....Víte kde ta blbka byla???Zavřená ve skříni,když jsem s oblíkala kabát...No to bylo radosti -druhý vánoce...Zítra máme poslední očkování,tak se jí pomstím...Bane..
Blanka.Mull

Příspěvekod Verda v 04 led 2013 20:03

třeba se jí povede utéct jindy a opravdově :)
Verda

Příspěvekod Blanka.Mull v 04 led 2013 20:13

No to se nesmí říkat....
Blanka.Mull

PředchozíDalší

Zpět na O všem - nezávazně a hlavně s humorem