Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Jak je ten svět malý....

jen tak povidáni o životě s našimi pejsánky a i tom našem lidskem,který je spiše ten psi

Jak je ten svět malý....

Příspěvekod L + L v 19 bře 2013 07:38

Ani ve snu by mne nenapadlo, že český GACR zachraňující pejsky z Irska, Velké Británie, Španělska, Lanzarote a Tenerife - bude své aktivity řídit z Kolumbie tak, aby řádně prověřil zájemkyni v Číně... No, tak to mi hlava nebere... :))
Paní Petra se rozhodla adoptovat fenku Belén, která byla zachráněna z pererry Haria a v současnosti se v útulku SARA na ostrově Lanzarote stará o svá štěňátka, která se jí v opuštěnosti narodila...
http://saraprotectora.org/ficha/2349/

Jana z Lanzarote, žijící teď v Kolumbii a zajišťující pro český GACR adopce ze Sary na ostrově Lanzarote prověřuje paní Petru z Číny, která se zamilovala do Belen a bude ji po odstavení štěňátek a kastraci adoptovat do Čech, kam se po služební cestě svého manžela v červnu opět vrátí...
Do té doby bude podporovat Belen a její štěňátka aspoň na dálku.....
Z jejího dlouhého dopisu cituji:
Kód: Vybrat vše
..........Když si prohlížím fotky, tak prostě přeskočí jiskra a teprve potom koukám na info. Teď se tam objevila Belén se svými štěňátky. Je tak roztomilá. Určitě neprožila nic moc pěkného, ani není uvedeno, proč ji z perrery Haría převezli......... K Saře: ......... Takže ted mohu poslat peníze. Posílám 50E na Vidu, jak jsem slíbila a 50E na Belén, ať se má trošku lépe, když má ty malinký nezbedníky. Chudinka, nejradši bych si ji odvezla hned, když vím v jakých podmínkách žijí. Sama jsem odchovala 5 štěňátek, tak vím, jaké to je starání. Budu jen tiše doufat, aby to vyšlo a mohli jsme ji v červnu přivítat doma.
To jsem se zase rozepsala...

Mějte se hezky,
Petra

Tento příběh, který snad skončí šťastným koncem mne tak dojal, že se o něj s Vámi musím podělit...

Obrázek
(::/
Klikněte a podívejte se na další naše nová videa, je jich už více než 450 !!!:
video.html
L + L
Administrátor

Re: Jak je ten svět malý....

Příspěvekod akras v 19 bře 2013 08:32

:113: krásné, svět je opravdu malý ""4-()
Šárka,morčák Berťas,králičí dáma Chlupatá,adopťáček Pierre a Zuzka
akras

Příspěvekod awilda v 19 bře 2013 09:13

Ježíši, tolik pozornosti... Já se strašně červenám. :oops: Vždyť poslat pár korun tomu, kdo je potřebuje si snad nezaslouží tolik reklamy. Hlavně aby to všechno dobře dopadlo, a Belén i štěňátka se už měla jen a jen dobře.
Kráska Bella, modrásek Barunka, rychlík Amy
Petra, Radim, Terezka a Tomáš, kočičky Majda a Yuki, kočičáci Maxx a Filip, chamík Jerry
awilda

Příspěvekod L + L v 19 bře 2013 09:35

Péťo, v dnešní době je hrdinstvím už jen to, připojit se v Číně na internet. :53: .. Já osobně před Tebou smekám a jsem hrozně rád, že mezi sebou máme takového člověka... Pár korun? Nejde přece o to, kolik kdo pošle, ale o to, že se vůbec zastaví, zamyslí a pomůže.... Pár korun k pár korunám od mnoha lidí je víc než jeden velký dar... tím nechci nikoho nijak odrazovat :-) od větších darů... :3: Každý se snažíme, jak můžeme a co nám vlastní možnosti a situace dovolí... :54:
video.html
L + L
Administrátor

Příspěvekod awilda v 19 bře 2013 09:57

No tak, nechte toho, teď se červenám úplně všude.
Až se vrátíme, už mám vymyšlenou i nějakou spolupráci s vámi. Vyrábím řezané (jednobarevné) samolepky, jsou vhodné třeba na polepy aut, výloh, zdí. Umím vyřezat samolepku i podle fotky, takže to je originál. Myslím, že by to mohlo být pro hodně lidí zajímavé. Zatím všechno promyslím a až přijedeme, moje první cesta povede do Proboštova a všechno domluvíme.
Začínám stříhat metr!!!
Kráska Bella, modrásek Barunka, rychlík Amy
Petra, Radim, Terezka a Tomáš, kočičky Majda a Yuki, kočičáci Maxx a Filip, chamík Jerry
awilda

Příspěvekod westička v 19 bře 2013 10:21

Petra je skvělá!! ""5-() A Jana taky :-)
Už aby byla holčička doma ((14:))
"Za peníze si můžeš koupit docela dobrého psa, ale nekoupíš si zavrtění jeho ocasu."
westička

Příspěvekod L + L v 19 bře 2013 10:28

Tak to se už moc těším... My také nespíme, kromě naší nabídky super titanového nádobí světových značek a super bižutere PRECIOSA a hodinky, šperky, swarovski se Steel Edge za neuvěřitelné ceny, už máme schválené nové logo, včera jsem dodělal celý pořad Pošta pro Tebe na Jarní setkání, provozujeme VIOFOR pro následky i prevenci, připravujeme překážky pro agility na zahradě, připravujeme vlastní prodej psích a kočičích toalet včetně celého Bio systému kompostování a pod..., navázali jsme po Calibře spolupráci s TRAINER výrobcem krmiv a stojíme před dohodou s GAIN a jako překvapení připravujeme na Jarní setkání modní přehlídku pro psy a módní oblečení a doplňky s chrtí tématikou pro "adoptivní maminky pejsků" od super ýrobce a dodavatele do Butique a pro pejsky ve spolupráci s DG Doggear a Sofa Dogwear.... a to ještě vůbec není vše, protože dlouhodobě tradičně spolupracujeme i se Zvěrokruhem - už takřka s 50-ti kamennými obchody v ČR a ZeroDC - super postroje, vodítka a další potřeby pro psy...:-)
A těšíme se na sobotu 23. března, kdy přijede DESET nových adopťáčků z Velké Británie !!

Obrázek
video.html
L + L
Administrátor

Příspěvekod akras v 19 bře 2013 10:34

Naprosto souhlasím s Láďou, nejde o "pár korun",ale hlavně o to,že vůbec člověk nad pomocí uvažuje.
Ve svém pracovním okolí mám samé lidi,kteří jsou finančně na tom velmi dobře,ale nikoho z nich nenapadne přispět, o to víc si vážím ostatních, kteří přispějí !!!
Naposledy mě zcela v dobrém šokovalo kolik se vybralo na fenečku Rosi (TV Prima) za cca 5 dní sbírky se vybralo neuvěřitelných 650tis Kč (a lidé přispívali třeba "jen" 10Kč,), to jsem tedy zírala.
Šárka,morčák Berťas,králičí dáma Chlupatá,adopťáček Pierre a Zuzka
akras

Příspěvekod L + L v 19 bře 2013 10:46

Ještě Vám něco pustím... :-)

Obrázek Obrázek Obrázek

{5;13} {5;13} {5;13}
video.html
L + L
Administrátor