Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Petice

...týkající se změny postavení zvířat v právním řádu ČR z věcí na živé tvory

Re: Petice

Příspěvekod tereyska v 17 črc 2009 17:54

jjo já to poslala mojí mamce do firmy na podpisy a ty by to mohla zkusit zase poslat dál v emalilu pár lidem :)
tereyska

Příspěvekod tereyska v 24 črc 2009 20:05

.. tož podávám zprávy - mamka už obešla kde koho u nich na firmě i sousedy a já taky sbírám :113:
tereyska

Příspěvekod pupulu v 28 črc 2009 18:16

My už máme 4 aršíky plné podpisů-héééč!!!A pacoši v čekárně už jedou 2.aršík-to jich bude už 6 jenom za nás!!! :113: ""4-()
pupulu

Příspěvekod tereyska v 06 srp 2009 21:48

tyjooo Pupulu jede a letí jako /4§:)
super fakt :113:
já zatím mám něco těsně přes jeden, ale jak skončí dovolená .. zákaznice začnou se upisovat :D a taky místí zverimex a snad náš vet taky :) jak půjdem na kontrolu beru s sebou.

:103:
tereyska

Příspěvekod monuška v 09 zář 2009 18:55

Hezký večer všem!
Jsem tady mezi Vámi nováčkem a tak poctivě pročítám všechna témata a sbírám informace, protože bych se po vyřešení nového bydlení také chtěla stát paničkou úžasného greye nebo galga. S touto peticí stejně jako vy souhlasím a jsem moc ráda, že se snad s těmito legislativními bludy bude konečně něco dělat. Ráda bych také pomohla a proto Vám Dadynko za chvíli pošlu mailík s prosbou o zaslání petice a podpisového archu... :D
M & M
monuška

Příspěvekod pupulu v 09 zář 2009 18:59

No super,čím více nás bude tím lépe!!!!!!!! ""4-()
pupulu

Příspěvekod dadynka v 09 zář 2009 19:51

Zdravím "nováčka Monušku", zájem o Petici potěšil, posílám, daleko více však fakt, že je další človíček, kterému není osud těch úžasných pejsků lhostejný a je, řekněme, další "čekatelkou". Moc držím palečky, ať se bydlení brzy vyřeší a uděláte obrovskou radost sobě a dalšímu živému tvorečkovi-pesánkovi. :103:
/§:7)
/jinak předpokládám, že vzhledem k situaci, která panuje mezi těmi kašpary nahoře :ugeek: a volby jsou v termínu????, je ještě čas klidně nějaké podpisy posbírat, kdo má zájem, pošlu/
Kája s Baruš a naše štěstíčka Ladynka a Wingsík
dadynka

Příspěvekod tereyska v 09 zář 2009 20:32

superko, vítej monuško :) a snad tu také načerpáš dost informací a snad si tě nějaký brzo najde :113:
tereyska

Příspěvekod tereyska v 20 říj 2009 01:28

.. Ahoj Dadynko, japato vypadá s peticí, ještě nechat ?? :)
děkuji .. :113:
tereyska

Příspěvekod dadynka v 20 říj 2009 19:41

Terezko, víš co, já si osobně myslím, že máme ještě čas, nicméně klidně je můžu začít sbírat. Domluvím se s panem Lacinou a písnu, ano? Záleží, jak petiční výbor. Pokud by někdo ještě chtěl text Petice a archy k podpisu, ráda pošlu. Stačí mi poslat soukromou zprávou mail a pošlu. :103:
Kája s Baruš a naše štěstíčka Ladynka a Wingsík
dadynka

PředchozíDalší

Zpět na Petice za změnu legislativy