Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Wally - lurcher

Wally a Emperor, kteří přiletěli z Irska na Ruzyňské letiště...

Wally - lurcher

Příspěvekod tereyska v 02 dub 2009 12:26

textík a Wallovi za chvíli :)

Obrázek
tereyska

Re: Wally - lurcher

Příspěvekod tereyska v 02 dub 2009 12:52

Wally je velice krásný pesan, velice jemný, milující a oddaný. Když se s ním setkala deirdre poprvé hned si kní zamířil a jediné co jej zajímali bylo mazlení :) . položil si hlavu ke mě..
nyní je v útulku ve splečnosti s fenečkou a tu zbožňuje, miluje její spoečnost. Je přátelský a aktivní pes, jde hned ke každému pro nějaké to pomazlení a má rád společnost. Ideální domov pro Wayllyho by bylo kde už nějaká fenečka čeká ně nej :) je okolo jednoho roku starý, je něžný, jemný jako lucher..
tereyska

Příspěvekod Lenka Č v 03 dub 2009 17:38

hned bych ho pomazlila,jak je miloučkej.bohužel já už mam vybráno,ale kdybych tak vyhrála tu sportku...... ;)
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Příspěvekod tereyska v 07 dub 2009 13:27

je to krasavec, taky jsem se na něj už ptala na více infa o něm a doufám, že brzy přijde abych Vám ho mohla hned vložit :) . Snažím se o všech zjistit více , píšu a píšu jim ...
tereyska

Příspěvekod Lenka Č v 07 dub 2009 18:39

Komupak se asi usídlí v srdci,miloučkej a mlaďounkej Vally?Rosťo,kde si?Se Sabroušem by byli krásná dvojka ;) A Wally je ještě štěňátko,určitě by sním bylo hodně legrace ;)
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Příspěvekod Rosťa-OV v 07 dub 2009 19:39

Jo,jo,to by šlo...!ale bych nesměl mít doma tu paní co mám momentálně,ale někoho jako ty Leni,nebo jako Lucka - Girli,to pak by bylo no problem...!!! Já dělám 12-tky a při raní nejsem celý den doma a to pak se může ta moje "paní" popopo.....že musí ven se šéfikem místo mně...... :evil: Kdyby to bylo na mně,tak bych bral psy "fšesky" a udělal bych psí ZOO .
Rosťa-OV

Příspěvekod Lenka Č v 07 dub 2009 20:39

:lol: dyt je to jedno,jestli bude venčit jednoho nebo dva,ale Sabroušek bude mít kámoše ;) tak já jí na srazu zkusim přemluvit co ty na to? :D
Lenka Č

Příspěvekod tereyska v 07 dub 2009 21:12

jooo Rosťo jeden nebo dva, venčení se musí :) .. Leni má pravdu to by šlo :) šéfik by měl kámoše .. :)
tereyska

Příspěvekod Kateřina v 07 dub 2009 21:31

My máme dva a můžu říct, že to je jedno...jenom Ketty už je babka, tak toho moc neujde, takže když vím, že se se Spider nedostanu někam kde jí můžu pustit, tak si jí ještě vezmu na delší prochajdu...
Kateřina

Příspěvekod Girlie v 08 dub 2009 00:15

Hele Rosťo co takhle pořídit manželce živý dárek????? S velikou růžovou mašlí kolem krku by mu určitě neodolala. ;) Hele a nenuť svou lepší polovičku venčit, když nechce. Až si jí pár krát uleví na koberce a na památku tam nechá voňavou nadílku, tak začne chodit ráda. :?
Girlie

Další

Zpět na Červen 2009