Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

© Rudolf Desenský - psycholog psů

Chcete svého pejska ještě něco naučit? Tady máte příležitost...

Re: © Rudolf Desenský - psycholog psů

Příspěvekod mallorn1 v 22 říj 2011 17:18

Pro Soňu: jak jsem psal, s postupem utrácení taky rozhodně nesouhlasím. Měl by být schopný doložit, co se se psy stalo, ale věřil bych i tomu, co píše na svých stránkách, že za nim lidi přišli, že si se psem neví rady a buď ať ho zkusí napravit nebo ať ho nechá utratit. Pak je už prakticky jedno, kdo samotný výkon provedl, pokud se to provede stanoveným způsobem. Uměl bych i pochopit, že nechtěl říci k jakému chodí veterináři. pokud k nějakému chodí.
mallorn1

Příspěvekod jitul v 22 říj 2011 17:31

No na Snu zvířat mám dojem že vlčici měl ne? Tohle je vážně jedna paní povídala....a jak bylo už psáno, takhle podobně se mohla točit i reportáž o GACRu, viz. letní neshody....
Na svých stránkách má RD uvedeno, že psy na dočasnou převýchovu nebere, bud za ním majitel se psem dojíždí a nebo mu ho svěří a pes je jeho...takto je to tam uvedeno
A jak jsem psala, i kdyby ho vrátil, ač třeba proti podpisu, že upozorňuje, že je pes nebezpečný, bůh ví jaká by byla reportáž potom, kdyby případně ten pes někoho dalšího napadl...
Každopádně souhlas s Westem i Mallornem
jitul

Příspěvekod Maceska v 22 říj 2011 17:35

Moc se mi líbí příspěvek Adama, není vlastně vůbec o RD, ale o zodpovědnosti majitele. Hodně podobný blog jsem psala na CHVN. Protože vyjádření některých lidí že chrta nelze nic naučit mě fakt štvalo. Každé plemeno je především pes , živá bytost, která potřebuje abychom ji naučili co je potřeba a aby naše soužití bylo co nejkvalitnější.A leckdy to není vůbec jednoduché. Díky , souhlasím s každičkou větou.
Maceska

Příspěvekod Soňa v 22 říj 2011 17:42

Vlčice je mrtvá, má to i na svých stránkách.
Soňa,Vašek, retrívřice Aisha a grey Dash
Soňa

Příspěvekod jitul v 22 říj 2011 17:53

Ano, je mrtvá, už jsem si to tam našla :-(
jitul

Příspěvekod Lex v 22 říj 2011 17:58

k vlčici přímo z fóra:
Desenský: " Nikdy jsem si nemyslel, že tohle někdy napíšu, ani nevidím na klávesnici. Obrovský smutek zavládl na Vlčárech a panuje tu nezvyklé, hrobové ticho bez vlčího vytí. Moje milovaná Wah Ya nás v noci opustila po tom, co prohrála svůj boj o život po nešikovném pádu z mokré střechy kůlny, kterou měla tak ráda jako vyhlídku.
Umřelo mi moje vlčí dítě, umřel ve mně kus sebe. Porušil jsem svoje priority a už nikdy to tu nebude jako dřív"
Lex

Příspěvekod Zuzcha v 22 říj 2011 18:09

Já jsem tu reportáž neviděla. A nebudu se na ni dívat. S RD jsem se ve vší slušnosti chytla na fb, no spíše s jeho hysterickými fanynkami. A to jen proto, že dal na fb nějaké video o Ceasarovi, že kope do psů. Dal tam video, kde nebyl český text, a on nerozuměl komentáři. Sám k tomu napsal komentář ve smyslu "podívejte se jak ten Váš oblíbenec Ceasar týrá psi" což se mě hluboce dotklo. Nepopírám že jsem Caesarova fanynka, nicméně myslím že jsem nohama na zemi. Měla jsem z toho dojem, že mu osobně Caesar hodně vadí (jako by na něj žárlil či co). Napsala jsem mu, že mne zklamal a že tohle snad nemá zapotřebí......
Osobně ho neznám, v budoucnu s ním ale plánuji určitou spolupráci, což ještě neví:)) . Ač mi jako člověk vůbec nesedí, nehodlám mu upřít jeho mnohé zásluhy a to že věnuje veškerý svůj čas psům se mi líbí.
Zuzka, Laura a jejich smečka Suri a Butch (greyhounds) a pan Šedivý
Zuzcha

Příspěvekod mallorn1 v 01 lis 2011 10:29

Jak jsem psal, Desenského nehájím, ale myslím si, že by měl být dán prostor i jeho vyjádření.

Odkaz je ZDE
mallorn1

Předchozí

Zpět na Psí školička