Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Runny

Do naší velké rodiny adopťáčků patří i plemeno podenco... Překrásné povídání najdete na stránkách Jany Streichsbierové: http://www.podencocanario.cz/
Pravidla fóra
Všechna plemena podenco - ibizský podenco, kanárský podenco atd. (členění někdy na špice a lovecká plemena) Překrásné povídání najdete na stránkách Jany Streichsbierové: http://www.podencocanario.cz/

Re: Runny

Příspěvekod Karča v 29 říj 2012 17:59

Runečku ty jsi fešák a vypadá to že jsi i povyrostl :11:
Karča

Příspěvekod Veronika Křimská v 30 říj 2012 07:15

přesně Veruš, já to foto viděla už na facebooku a přiznám se, že sem trubka a myslela sem si, že je to někdo ze zahraničí, teda on vlastně je, ale tak chápete mě :-D Runnýse sem nepoznala, roura no :-D
Veronika Křimská

Příspěvekod Andrea Runnysek v 04 lis 2012 20:46

...tak ahojte vsetci...dnes len par fotiek z bezstarostneho spinkania...tie jeho spacie polohy jednoducho milujem...ja som hovorila, ze ak sa ochladi, tak budu fotky asi len taketo.....a co mame nove?...tak runny behava pri bicykli s manzelom /teda manzel je na tom bicykli/, no zatial som este runnyho s vyplazenym jazykom nevidela :(...a masirujeme povinne uska, uz sa niekedy tvaria ze aj stoja...runny je uzasny pes, tak bezprostredne priatelsky a oddany, vesely a vnimavy....uz su konecne paradna smecka, baby sa radi s runnym hraju a provokuju ho a on sa vzdy da rad nachytat :) :) :) vsetkych pozdravujeme:))))
...jaaaj a este som zabudla, dnes mi splasil kona, na ktorom som sedela,prvy krat asi videl blizko seba kona, tak zacal cuvat az do krikov a potom sa zlakol sam seba, ze co to za nim susti a podskocil ako koza a to uz nebolo viac treba Royalovi /mihaha/ tak ten si tiez trosku vyskocil a postavil sa na zadne a rozbehol sa do lesa co najdalej od tej nohatej prisery v krikoch :)))) ale inac ok...zijem :)
Přílohy

P1060559 (Small).JPG
P1060559 (Small).JPG (31.04 KiB) Zobrazeno 2244 krát

P1060567 (Small).JPG
P1060567 (Small).JPG (36.73 KiB) Zobrazeno 2244 krát

P1060568 (Small).JPG
P1060568 (Small).JPG (42.62 KiB) Zobrazeno 2244 krát
Andrea Runnysek

Příspěvekod Johnka v 04 lis 2012 20:51

Krásné zprávy,má se u Vás moc fajn. Andýs sice nemá už kamaráda a na zahradě s kým blbnout,ale důležitější je,že Runník má skvělý život.
Martina a Andýsek
Johnka

Příspěvekod Andrea Runnysek v 04 lis 2012 21:10

...tak treba andiskovi zohnat kamarada!!!!!!...je pravda, ze tieto chrtovite plemena radi ziju vo svorkach...sa mi zda, ze su omnoho veselsi!!!!
Andrea Runnysek

Příspěvekod Dáša Trojáková v 04 lis 2012 21:40

Téda, ten má polohy :-D Jinak, krásné povídání, je vidět, že se má skvěle :-)
ObrázekPes je jediné stvoření, které vás miluje víc než sebe a jestli nejde po smrti do nebe, tak chci jít tam, kam půjde on...
Dáša Trojáková

Příspěvekod Veronika Křimská v 05 lis 2012 07:44

Andrejko, to jsou super fota :lol: Runny vypadá moc spokojeně :-) Zrovna jsme se s Jančou o víkendu bavily o tom, jak jsme rády, že našel tak rychle skvělý domov! Jsme prostě nadšené :-) :-) :-)
Veronika Křimská

Příspěvekod Andrea Runnysek v 05 lis 2012 15:17

Veronka, aj ja som nadsena, ze sa Runny dostal k nam....kazdym dnom nas presviedca, ze nikdy neolutujem rozhodnutie vziat ho k nam :) :) :)
Andrea Runnysek

Příspěvekod Veronika Křimská v 06 lis 2012 07:51

Jj, to samé já mám u Habanky, ačkoliv si někdo může myslet opak, protože nám zlikvidovala půl baráku. Ale člověk se musí vždy zamyslet "proč" :-) A od té doby, co lítáme po lesích jako šílenci, je Habča v pohodě a ten vztah mezi námi se ještě více upevnil. Je to naše rozára :-D
Veronika Křimská

Příspěvekod lanzpodenco v 06 lis 2012 09:54

To jsou fakt boží polohy, tohle...Moje holky to umi taky, Nala lip, dokonce jednou vystrašila ojí mámu, ta si myslela, že má něco s páteří a nevěřila, že Nalinka jen spinká :D :D

Jinak oni jsou to občas pěkní neřádi....Habana zničila na začátku co mohla, doma zlobí a venku je zlatíčko. Moje Nala je doma zlatá a venku mě nepřestává překvapovat svoji urputnou snahou cloumat se mnou na vodítku. Alevšichni mají v sobě tuhle zlatou "nevinnost", tohle mazlení, tulení, lásku ke všem....Ale je fakt, že bez pořádného zápřahu jsou tihle mlaďoši snadnou cestou na psychiatrii :) :)
"5"-()
My a psi:D
lanzpodenco

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní podenco