Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

FLYER - pes 2008

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: FLYER - pes 2008

Příspěvekod Lidka v 11 srp 2014 20:04

Je teď asi hodně vykulenej z nového prostředí, ale určitě si zvykne rychle, uvidíte...
Je u vás dnes druhý den a to je pidi doba se uvolnit, věřit, milovat....to všechno přijde a bude vám báječně všem.
Zdravíme Flájíka posíláme pohlazení na ten jeho krásný frňáček... :54: :103: .
Maldini už s námi není,...avšak poslal nám Tajgyho, jako jeho pohlazení ...
Tiger+L+J
Lidka

Příspěvekod Martina.vac v 12 srp 2014 16:06

Moc gratujujeme ke skvělému rozhodnutí! Přejeme moc a moc krásných chvil s tímto úúúžasným panem psem, plemenem greyhound... Mám je v srdci už asi
nadobro.
Martina, Radek, Zuzana a Filip, Frank a Sonny, kocouři Merlin, Black a Chris, činčilák Viki, chameleón Hugo a agamy Agáta a Světlana
Martina.vac

Příspěvekod colorka3 v 12 srp 2014 17:25

Flájík si zvykne,jen mu dejte čas.Známe to všichni.Určitě se bude mít báječně a lásku vám 1000x vrátí. ""5-() ""4-()
Starinka, Hanička a Summer Mostecký,Zdenčí a Míša
colorka3

Příspěvekod kvetamama v 14 srp 2014 06:53

Konečně jsem se dostala na fórum, tak taky musím pochválit Fláju, že zvládl cestu a nedělal neplechu ani první noc. Myslím, že občas si fňukne, ale zvykne si :-) . (Já bych fňukala taky, ale ležela jsem od nedělní noci v posteli jako chcíplotina a léčila se :-( . )
Flájuša je kluk šikovnej a páníčky má fajn, tak to zvládnou všichni :-) . Válení na gauči je docela fajn, ale to, že se nacpal do postele :roll: :lol: .
kvetamama

Příspěvekod Aletka v 16 srp 2014 10:35

Přejeme všem s Flájou pěkný den, ikdyž trochu upršený...tak máme za sebou skoro první týden a myslím že jsme ho všichni tři zvládli na jedničku!Flája je moc hodný,skutečně si občas fňukne, ale už je to méně časté. Na postel už moc nechodí, protože zjistil,že pokud usne a nedává si pozor může i spadnout:-/,takže teď má dva pelíšky...jeden v kuchyni aby mě mohl sledovat při vaření a druhý v ložnici vedle postele. Jo a když dojde na sledování televize tak si skočí na gauč. Na zahradě ve výběhu bleskurychle přiběhne na zapískání a jinak krásně chodí na vodítku. Všichni u nás v městečku už si ho oblíbili. V pondělí jdem na očkování a na vyčištění zubního kamene. Každý den čistíme zuby a Flája poslušně drží. Je u nás teprve týden a vše nasvědčuje tomu,že budoucí společně strávené roky budou s Flájou krásné.

F+A+J
Přílohy

CIMG1023.JPG
Pelíšek v ložnici

CIMG1022.JPG
Pelíšek v kuchyni
Aletka

Příspěvekod kvetamama v 16 srp 2014 15:02

To jsem ráda, že to moje bývalé zlatíčko je hodné :-D . Jako každá dočasná mamka jsem měla obavy, aby nezlobil a nepředvedl se v nepříznivém světle. Co se týká péče o zoubky, děláte moc dobře. Flájík při čištění čehokoli dobře držel (oni jsou chrti na manipulaci zvyklí, ale trénovali jsme co se dalo) a pokud se mu při tom povídá, tak drží úžasně. On vůbec na povídání při všech činnostech dobře reagoval. Hlavně se mi líbila jeho komunikace se mnou při vaření :-) . A jeho úžasné plus je to, že je k lidem přátelský a vstřícný a nebojí se jich. A tím je strašně sympatický.
Určitě se do sebe budete čím dál tím víc zamilovávat :-D .
kvetamama

Příspěvekod František Bradna v 30 srp 2014 16:16

Přejeme Flájíkovi i jeho novým páníčkům vzájemnou lásku a samé hezké prožitky. Máme od Flájíkovi dočasné mámy podobné milé stvoření jménem Mia. Plánujeme od 28.9. do 3.10. návštěvu Lázní Bělohrad, budou tam naši přátelé na léčebném pobytu. Mohli bychom udělat s Flájíkem a Miou společnou vycházku do Bažantnice. František Bradna
František Bradna

Příspěvekod kvetamama v 30 srp 2014 18:11

Myslím, že to by bylo úžasné a oba hafíni by ze setkání měli radost :-) .
kvetamama

Příspěvekod Zuzana v 01 zář 2014 13:37

Zdravím nové páníčky Flájíka a moc vám gratuluju, krásné rozhodnutí ""4-() . Jsem si jistá, že nebudete litovat...
Květuška s ním odvedla hodně práce, je z něj slušně vychovaný grey {5;35}
Ať se vám spolu dobře daří...
Zuzana, Bedříšek, Jenny a náš páníček Michal
Zuzana

Příspěvekod František Bradna v 15 říj 2014 14:36

2. října 2014 se Mia a Flyer sešli v Lázních Bělohradu. Mia je rezervovaná vždy, Flyer měl ze setkání radost.
Přílohy

PA020049.JPG

Mia a Flyer v Lázních Bělohradu.jpg
František Bradna

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní